• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

ted

Biegły Uwodziciel
Jestes jakims mianiakiem tematow ktore nikogo juz nie interesuja ten jest z tamtego roku czlowieku daj spokoj jesli chcesz sie wypowiadac to na nowe tematy i problemy ktore sa aktualne.
 

HAJ

Cichy Podglądacz
dziwne macie podejscie do tematow, jestem nowym uzytkownikiem forum, tak wiec hce sie wypowiedziec na tematy ktore mnie interesuja! co ot ma do rzeczy ze ostatni post z tego tematu mialmiejse pol rokyu temu skoro nie jest on zablokowany (temat). powiedz na jaki temat mam sie wypowiadac?? na te ktore mnie nie dotycza lub nie inetersuja??
 

HAJ

Cichy Podglądacz
prosze wytlumaz i ejdno: temat ten nie jest zablokowany, wydaje sie byc dalej aktualny, zcego wiec mam w nim nie pisac??
PS. Sam jestem Asdminem na jednym z for (inna tematya), ale takiej polityyki jak Wy nie prowadze!
 

gonia

Erotoman
po 1 pisz wyrazniej (chce sie pisze przez "ch" to tak na marginesie) temat jest po to aby jakis nowy uzytkownik majacy problem podobny do tego co ktos kiedys pisał mogł tu wejsc i poczytac teamty nie sa blokowane bo po co? Ale po co je wykopywac tylko dlatego zeby po prostu "cos" napisac :> jak Ci forum nie odpowiada to wracaj na swoje kazdy ma inna "polityke" przeciez nie musisz robic tak jak my tutaj robisz tak jak uwazasz my rowniez wiec nie czepiaj sie tego ok?
 

HAJ

Cichy Podglądacz
eh, wiem ze chce opisze sie przez "ch" , po prostu klawisz "c" mi czasami nie wskakuje!
ale ja nie rozumiem oburzenia, zwiazanego chociazby z tym wlasnie tematem??
tutaj podaje sie "to co sie podaje" czyli temat wydaje sie byc jak najbardziej aktualny, wiec troszeczke nie rozumiem, ale coz poradzic.
zablokowanie tematu, to nie to samo co jego wywalenie!
wale nie powiedzialem ze forum mi nie odpowiada!
Pozdrawiam!
 

gonia

Erotoman
skargi i zazalenia prosze kierowac na PW (do mnie lub do GODa) w innym przypadku posty nie na temat beda kasowane
 

Mariano

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie temat jest niewyszerpalny, ponieważ każdy kto przyjdzie nowy może się wypowiedzeć o sobie (no ja :D) Co do tematu to w spoczynku dł wynosi 9 cm a w akcji 16 cm :p
 

gonia

Erotoman
Mariano napisał:
Jak dla mnie temat jest niewyszerpalny, ponieważ każdy kto przyjdzie nowy może się wypowiedzeć o sobie (no ja :D) Co do tematu to w spoczynku dł wynosi 9 cm a w akcji 16 cm :p
to zdaje mi sie juz zostalo wyjasnione wiec nie poruszaj juz tego tematu i patrz na daty
 

sii

Biegły Uwodziciel
mialo byc ,,moze kazdy chlopak chce sie pochwalic poprostu" - i dlatego zawsze ten temat jest odswiezany :!:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Gonia ale zgryźliwa jesteś. Jak ktoś chce się wypowiedzieć na stare tematy to niech się wypowiada. Przecież nikt nie każe Ci tego czytać. A lepiej napisać w starym temacie niż potem masz pretensje, że ktoś zakłada nowy temat, a już taki istnieje :roll:
Więc dziewczyno nie popadaj w paranoję :p
I nie bierz tego tak do siebie co napisałem, tylko trochę wyrozumiałości dla innych.
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Gonia ale zgryźliwa jesteś. Jak ktoś chce się wypowiedzieć na stare tematy to niech się wypowiada. Przecież nikt nie każe Ci tego czytać. A lepiej napisać w starym temacie niż potem masz pretensje, że ktoś zakłada nowy temat, a już taki istnieje :roll:
Więc dziewczyno nie popadaj w paranoję :p
I nie bierz tego tak do siebie co napisałem, tylko trochę wyrozumiałości dla innych.
ty tez znowu zaczynasz o co ci chodzi???jejku ludzie czytajcie wyrazniej co pisze ...
chodizlo mi o to zeby juz nie poruszac tego tematu ale nie postu tylko tematu odgrzebywania starych postow widac ze czytanie ze zrozumieniem to nie twoja mocna strona
 

Snaker

Seks Praktykant
on ma w spoczynku i do tego w zimnej wodzie.. (jak sam mówi mutant)... hmm dobrze że nie na zielono mu świeci...
A ja powiem żem nie mutant i tylko o cm krótszy... :D :p
 
G

Guest

Guest
ty tez znowu zaczynasz o co ci chodzi???jejku ludzie czytajcie wyrazniej co pisze ...
chodizlo mi o to zeby juz nie poruszac tego tematu ale nie postu tylko tematu odgrzebywania starych postow widac ze czytanie ze zrozumieniem to nie twoja mocna strona

jejku jejku jakim ograniczonym modem jestem. "jejku jejku nikt mnie zrozumiec nie moze" :lol:
czytajac twoje i probujac bardzo mocno zrozumiec :D widze , ze twoimi atutami nie jest ani rozumienie ani umiejetnosci wypowiedzenia sie.
zasadnicza rzecz nie masz najmniejszego clue na czym polega koncepcja publicznego forum. kto ci funkcje admina tutaj dal ?...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry