• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

ZaczaroVana

Cichy Podglądacz
rozmiar bardzo wazny !

hm... ja sie nie zgadzam ze zdaniem wiekszosci tzn. ze rozmiar nie ma znaczenia.. edeq trafne pytanko :) wiadomo, ze przyjemnosc daje uczucie wypelnienia.. podniecona dziurka staje sie luzniejsza.. w sumie to przekonalam sie.. ( mialam okazje, wyprobowac obie opcje ) i zdecydowanie wole te wieksze rozmiary :) ale sadze, ze to kwestia dopasowania.. zaznaczam, ze moje rozmiary "tam" nie sa wcale duze..
 

ZaczaroVana

Cichy Podglądacz
a slyszales o niedpoasowaniu sexualnym? moze to oznaczac inne temperamenty jak rowniez troche inne problemy.. natura nie jest nieomylna.. i tutaj bledy sie zdarzaja.. rzadko, ale sa..
 

ZaczaroVana

Cichy Podglądacz
tak.. przy okazji rozmiarow chcialam goraco pozdrowic wache :) bo jego smok (cala 19 <+calkiem niemala szerok.>) bardzo odpowiada mi :D jestes cudowny kochanie :p
 

rose

Biegły Uwodziciel
ZaczaroVana napisał:
tak.. przy okazji rozmiarow chcialam goraco pozdrowic wache :) bo jego smok (cala 19 <+calkiem niemala szerok.>) bardzo odpowiada mi :D jestes cudowny kochanie :p
a Ty tylko o rozmiarach potrafisz gadać?? :p bywaja sprawy ważniejsze niż długość penisa w związku
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry