• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Mężczyzna

Leko

Cichy Podglądacz
Czyli nie wieża w statystycznie przeciętny rozmiar: https://www.medicalnewstoday.com/articles/271647
Nie wierzą, że on / ktoś mówi prawdę. Badania dr Vale na 15521 mężczyzn są jedynie słuszne i pokazują 13,1 cm (inne to ankiety z absurdami jak 18,3 cm wyborców pewnej partii lub małe próbki np. często cytowane badania na 80 osobach). Z tych 15521 Azjaci to tylko 4% (Jordania i Indie i nie zaniżyli średniej nawet o 1 mm). Nawet w badaniach Vale bez wątpienia posiadacze mniejszych penisów rzadziej stawiali się na badania. W pseudo-badaniach np. Izdebskiego czy Kinseya tacy zapewne najbardziej kłamią.

Ja podam prawdę, oto moje wymiary:
1. długość 13,5 cm (42% ma większe, 58% mniejsze) - nie jestem pewien pomiaru bo nie rozciągam skóry dotykając kości tylko dotykam skóry, szczególnie na sflaczałym dodaje to ponad 2 cm, na twardym ledwo co
2. obwód 13 cm (10% ma większe, 90% mniejsze) - ale obwód nie ma znaczenia, panie kupują dildo 18-20 cm / 3,5 cm (czyli 1% / 70%).
Polki uznają 15,7 cm jako średnią (bo wybierają większych a spławiają mniejszych), a pożądają 17,3 cm czyli niecałych 2% (świat 16,5 cm - badania z pomocami naukowymi).
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
Muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłam, jak przy lekturze tej samczej rywalizacji na penisy 🤦🏻‍♀️😆.
W życiu nie pojmę tego waszego zafiksowania na punkcie długości przyrodzenia.
Przez ostatnich 20 lat życia, byłam w związkach z różnymi mężczyznami, ale nigdy nie przyszło mi do głowy zastanawiać się, czy pytać o tego typu wymiary, a bywały różne.
Bez względu na rozmiar penisów, nigdy nie narzekałam na seks, bo nie rozmiar był w tym najważniejszy.
No ok, mikroskopijny pewnie by mnie rozczarował, bo jednak fajnie jest czuć to wypełnienie w sobie, ale z taką skrajnością nie miałam do czynienia, więc się nie wypowiadam jak to jest.
Panowie! Zostawcie miarki i centymetry krawieckie do innych celów, a energii i emocjom wyzwalanym w tym temacie, dajcie upust sprawiając rozkosz swoim kobietom.
Na różne sposoby i różnymi technikami.
Bez względu na rozmiar.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry