• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
Ja też 13 brakuje te 2 cm ale co tam nic nie zmienię, ważne że pracowity , i nie przechwalam się ale , chwalony w boju o dostęp do kochanej nie zastąpionej cipki 🤘🤘🤘
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
To oczywiście wszystko zależy od podniecenia, inaczej waląc, a inaczej z partnerka. Dlatego też zawsze okresami widełkami, między 17-21 cm, natomiast robiąc to z partnerka czy po prostu przy dobrym podnieceniu jest pełen full i jest to 21 cm czasami nawet ponad
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Widełki? Zdumiewające, zawsze myślałem że ma się taka długość a nie inną, a tu taka rozbieżność w pomiarze, a do tego kto wyciąga linijkę przy partnerce? I co ona na to. Pamiętam polary komisyjne w szkole albo na koloni wtedy to było ważne, dziś zupełnie nieistotne.
 
Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
Widełki? Zdumiewające, zawsze myślałem że ma się taka długość a nie inną, a tu taka rozbieżność w pomiarze, a do tego kto wyciąga linijkę przy partnerce? I co ona na to. Pamiętam polary komisyjne w szkole albo na koloni wtedy to było ważne, dziś zupełnie nieistotne.
Tak widełki, bo właśnie tak to wygląda a nie inaczej, co do linijki specjalnie raz po raz się ją przygotowało :)
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Tak. Spróbuj w różnych sytuacjach sobie zmierzyć.
Uświadomisz sobie sprawę z tego że nie zawsze ma się pół metrowy ogon do kolan 🤣
:] na szczęście nie zbliżam się nawet do 20cm i bardzo mnie to cieszy, a zwłaszcza moją partnerkę, już widzę moja partnerkę jak kula się popodlodze ze smiechu widząc mnie z miarka w ręku, sam zaczynam kulać, to pisząc LOL
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
To oczywiście wszystko zależy od podniecenia, inaczej waląc, a inaczej z partnerka. Dlatego też zawsze okresami widełkami, między 17-21 cm, natomiast robiąc to z partnerka czy po prostu przy dobrym podnieceniu jest pełen full i jest to 21 cm czasami nawet ponad
W 4 cm rozbieżności ciężko mi uwierzyć.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Może badacze kutasolodzy nie zauważyli, że penis dostosowuje sie do pochwy, tak jak pochwa do kutasa. Chodzi o rozciągliwość w temperaturze pokojowej:unsure:;)
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Hm...chodzi o ogólne warunki rzetelności badań. Na przykład przeprowadzane w warunkach pustynnych lub na lodach Grenlandii.Uwzględnić trzeba ekspozycję narządów płciowych na czynniki zewnetrznę itp.

wronskjan rzetelność to Twoje domena:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry