• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Jing

Seks Praktykant
Ja się ostro wziąłem za swoje ciałko i już mam 107 w klacie i 35 w bicepsie :p nie chwaląc sie oczywiście :p hyhyhyyhyh
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe a ja nic nie robie i mam 105 w klacie i 32 w bicepsie, ale na kulturyste sie nie nadaje mam za drobne kosci i nadgarstki :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Jeśli chodzi o mnie to chwalić klata się nie mogę - 102 cm :( ale do wakacji jeszcze trochę :D W bicepsie mam 36,5 ale w styczniu miałem 33 cm i tez jeszcze nie kończę. Nie martwie się bo jeszcze młody jestem i właściwie dopiero pierwszy raz poważnie się za siebie wziołem
 

SETH

Podrywacz
Ja również przestałem od jakiegoś czasu chodzić na siłownię. Po prostu czasu brak. Teraz to tylko rano sobie poćwiczę sztangami. Ale za to często jeżdżę na rowerze i biegam sobie. Ale za brzuszki będę musiał się ostro wziąć by jakoś wyglądać na plaży. Teraz nie jest źle, ale kaloryferek gdzieś mi znikł :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe kaloryferek, akorat przypomnialo mi sie jak kolega opowiadal jak w necie widzial kulturystki ktore mialy wedlug niego zajebiste cegielki i ladnie rozbudowane misnie ramion, blach coz to za kobieta, zamiast byc mieciusa tam gdzie trzeba to twarde jak stal miesnie ehh...
 

wacha

Cichy Podglądacz
Nie liczy sie długość!!! Ja mam 20 lat i mam 19 cm (w zwodzie oczywiscie) i jestem dumny z tego , ale jezeli np. nie mogłbym zadowolic mojej partnerki no to po co mi taki, nie liczy sie tylko długosc ale rowniez umiejetnosci
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ja przepraszam ale komu podobają się umięśnione dziewczyny :?: :wink: . Nienawidzę dotykać twardych dziewcząt, mój ideał jest szczupłu, bardzo miękki i gładki. Niewyobrażam sobie żeby moja Miła .. ! .. jakąś kratownicę posiadała czy kaloryfer czy w mordę cuś .. innego - twardego :!: Ciało dziewczyny w moim przekonaniu nie może miec ostrych, twardych krawędzi, ma być ciepłe, gładkie, delikatne i przedewszystkim miękkie i nie być przy tym grube.
 

Krzyś

Nowicjusz
Całkowicie w 100 procentach zgadzam się z kolegą!!! Kobiece ciało powinno być delikatne, szczupłe (oczywiście bez przesady :wink: ) i bez żadnych kaloryferów czy kratownic :D
 

prawnik28

Seks Praktykant
moja pani to powinna mieć [niestety, ale stary singiel ze mnie, sex ostatnio uprawiałem 3 lata temu], ładnie wyrzeźbione, mocne nogi, raczej szerokie biodra, dużą pupę, średni biust [75C-80 D], delikatną, subtelną twarz [nie musi być ładna]
Pozdrawiam.
Co do mojego rozmiaru: 13,5, w porywach 14, ale dość gruby.
 

prawnik28

Seks Praktykant
Co do długości, to wszystko zależy od punktu widzenia danej kobiety. Jednej taki członek odpowiada, dla drugiej za krótki, a dla trzeciej- za duży.
 

Serenity

Seks Praktykant
Prawde mowiac nie moge czytac tych bzdurnych wszystkich postow o dlugosci penisow. To jest takie beznadziejnie glupie pytanie!! Dobrze wam z partnerka ? To po co sie pytacie o takie bzdury?

Hej wiecie co ? A czy jak mam palec dlugosci 7 cm to dobrze?
For cry'n out loud opanujcie sie...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry