• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Idealna kobieta, idealny mężczyzna - cechy charakteru i wygląd

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
AAAA I TEN NO!! Nieważne że mamy wady...każdy je ma . Ale w końcu kochamy sie takimi jakimi jesteśmy i tu ważna jest AKCEPTACJA. Btw. ONA JEST TAK SAMO IDEALNA DLA MNIE :oops: aaa jaka bjuutiful.
 

gonia

Erotoman
Dr.Strangelove napisał:
Hmmmmm..no więc według mojej kobietki jestem idealny :D Facet powinien być twardy i delikatny zarazem..ja zawsze jestem delikatniusi dla mojej drugiej połówki przez co ma we mnie azyl może sie wypłakać w rękaw :cry: jeżeli tego potrzebuje i wie że cierpie razem z nią .Ale na ogół jestem twardy 8) co daje jej poczucie bezpieczeństwa , mam do niej szacunek i tego samego wymagam od innych a jak jakiś kolega albo co tam - debil sie na nią wydrze bez powodu to od razu wale w ryj :twisted: ...Trzeba być odrobine szalonym i dać sie unieść emocjom przez co nie będzie sie wam nudziło :lol: .Dajcie swojej ukochanej odczuć że jest tą Jedyną :oops: .Trzeba być wiernym bo to oznacza że masz do niej szacunek...trzeba umieć przyznać się do błędu zawsze przepraszać , dbać o nią , troszczyć się ii oczywiście dużo rozmawiać na różne tematy..NO SECRETS chyba że robisz jej miłą niespodziewajke. Musicie przez wszystko przejść razem bo stanowicie jedność. Nie ma JA czy TY...jesteście WY.Too takie podstawowe zasady.
Dbamy o siebie i jest nam ZAJEBIŚCIE!!!! Jesteśmy jednością .Bierzcie z nas przykład. :wink: :)

ok wiec..... dla Twojej "kobitki" jestes idealny ok ale dla innej mozesz byc kims innym no spoko czemu piszesz ze facet MUSI byc taki czy siaki a co to było wam przypisane jak sie urodziliscie? nie facetma byc soba i nie przesadzaj z tym waleniem w ryj jesli mozna takie sprawy mozna załatwiac rowniez przez rozmowe jezeli sie oczywiscie potrafi no ale niektorzy potrafia "walic w ryj"
co to znaczy ze ma nie byc sekretow? jak bede chciała to po prostu mu czegos nie powiem ni zatrzymam dla siebie :>
i znowu ten mus przechodzenia przez cos razem.. oboje powinni byc samodzielni i jezeli nie ma mozliwosci czegos zrobic z druga osoba robi sie samemu nie ma jakis przymusow to jakeis chore jest to ze jestesmy razem nie oznacza ze jestesmy nierozłaczni ehh
tak te zasady zachowaj dla siebie bo kazdy ma swoje indywidualne i keiruje sie na pewno nimi i nie bedzie sie sugerował Twoimi :>
moze na koniec zkleicie sie zebyscoie byli ta swoja "JEDNOSCIA" i sorry nie bede brała z Ciebie przykładu

a w ogole ideał nie istnieje

pozdrawiam :)
 

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
Czytać nie umiesz??Po pierwsze primo Pisze POWINIEN a nie MUSI Po drugie primo nie KOBITKI tylko KOBIETKI Po trzecie primo :lol: nie jesteśmy ze sobą miesiąc ale już sporo czasu , i tu sie zdziwisz Po czwarte (nie primo) :lol: rób co chcesz wolny kraj Po piąte JEDNOŚC nie w FIZYCZNYM ale MENTALNYM sensie Po szóste yyyyyy.... dzięki za odpowiedź Po siódme nic nie narzucam tylko mówie jak jest u nas Po ósme facet powinien umieć dać w ryj :lol: zwłaszcza że nie jest to atak a obrona Po dziewiąte SZCZEROŚĆ i ZAUFANIE to podstawa każdego związku tak przynajmniej uważam ja. Jeszcze jakieś kwestie :?:
 

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
AAA SORKIII :? troche sie nakręciłem :lol: to z tym jak długo jesteśmy razem to do Kasiuli :D noo to nieeee no...już długo jesteśmy razem. Jeżeli sugerujesz się nieświadomością :wink: too tylko dlatego że dopiero teraz zaczynamy umilać sobie życie poważniej :) Pozdrówki :)
 

gonia

Erotoman
Dr.Strangelove napisał:
Czytać nie umiesz??Po pierwsze primo Pisze POWINIEN a nie MUSI Po drugie primo nie KOBITKI tylko KOBIETKI Po trzecie primo :lol: nie jesteśmy ze sobą miesiąc ale już sporo czasu , i tu sie zdziwisz Po czwarte (nie primo) :lol: rób co chcesz wolny kraj Po piąte JEDNOŚC nie w FIZYCZNYM ale MENTALNYM sensie Po szóste yyyyyy.... dzięki za odpowiedź Po siódme nic nie narzucam tylko mówie jak jest u nas Po ósme facet powinien umieć dać w ryj :lol: zwłaszcza że nie jest to atak a obrona Po dziewiąte SZCZEROŚĆ i ZAUFANIE to podstawa każdego związku tak przynajmniej uważam ja. Jeszcze jakieś kwestie :?:
po pierwsze i ostatnie PRIMO jestes po prostu smieszny jeszcze wiecej mogłes dac tych emotek zeby to udowodnic... :>
A no i jeszcze jedno potrafie czytac :> bo o musu tez pisałes poczytaj to co piszesz :> zreszta az szkoda mi literek na wymiane zdac z Toba pozdrawiam i udanego zycia w JEDNOSCI " :lol: "
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mógłbyś pisać normalnie tak jak każdy na tym forum? Ja wiem, że fajnie jest pokazać, że się umie pogrubić czcionkę w niektórych momentach czy wcisnąć shifta, gdy piszesz w celu uzyskania dużych literek. Bardzo to chwalimy, ale to jest na dłuższą metę męczące. Koleś, jesteś naprawdę dziwny. Powinieneś się nazywać po prostu Dr Strange.
 

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
First of all...ja nie zaczałem pogrubiać czcionki.Zrobiła to gonia. Słowa pogrubiane są wyrazem ekspreji i nacisku Podkreśliłem te słowa ,żeby nie było znowu nieporozumień.Skoro normalne literki nie docierają to widocznie trzeba pogrubić.Na ogół nie używam pokreślania tak samo jako nie wydzieram sie na ludzi bez powodu. Napisałaś że jestem dziwny...myślałem że wyniknie to w moim nicku przy pierwszym kontakcie wzrokowym. Pozdrówki : Dr. Strange(love) :wink: :D
 

gonia

Erotoman
Dr.Strangelove napisał:
First of all...ja nie zaczałem pogrubiać czcionki.Zrobiła to gonia. Słowa pogrubiane są wyrazem ekspreji i nacisku Podkreśliłem te słowa ,żeby nie było znowu nieporozumień.Skoro normalne literki nie docierają to widocznie trzeba pogrubić.Na ogół nie używam pokreślania tak samo jako nie wydzieram sie na ludzi bez powodu. Napisałaś że jestem dziwny...myślałem że wyniknie to w moim nicku przy pierwszym kontakcie wzrokowym. Pozdrówki : Dr. Strange(love) :wink: :D
jak dziecko no....to ona ona takie głupie wytykanie palcami.... tylko mogłbys zauwazyc ze ja pogrubiłam Twoj tekst tylko dlatego zeby odnosnie tych pogrubionych czesci cos napsiac w swoim tekscie nic nie pogrubiałam zeby było cos wyraznie widac :> no ale zrobiłes z siebie idiote :>
a w ogole jest omcja "zmien" w poscie wiec zamiast pisac po dwa posty napsiz jeden nie bedziesz tym zasmiecał forum :>
 

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
Pzestań kobieto! :wink: A myślisz, że cytowanie za każdym razem ostatniego mesedża nie jest drażniące? Sama sie zastanów co piszesz. A co do opcji "zmień"...to faktycznie jestem ślepy. :lol: Przestań wrzucać tego emotka :> , bo to sie robi nudne i zaniechaj odwracanie kota ogonem :disgusted: bo to sie robi irytujące. Komentarze typu zrobiłeś z siebie idiote zachowaj dla siebie bo tez coś napisze. :|
 

gonia

Erotoman
ojej straszne az sie zaczełam bac a co do mojej emotki to niestety podoba mi sie i bede ja wklejała tyle razy ile mi sie spodoba... :>
no napsizesz cos uuu straszne moze dasz mi w ryj i pokazesz ta jedna z Twoich super zasad? pokaz jakie jest Twoje prawdziwe oblicze....
:lol:
 

Eve

Nowicjusz
No właśnie... poirytowanie (choc to chyba za nie oddaje w pełni tego uczucia). Ale rozruby juz trochę jest :wink: szkoda, ze nie biore w niej udziału :wink:
 

Dr.Strangelove

Cichy Podglądacz
Goooooosh...Uwielbiam kontrowersje 8) ale dosyć tego...no more comments :D Dla informacji ogólnej zwroty typu "jestem idealny" "bierzcie ze mnie przykład" przejawiające narcyzm miały
zupełnie inne znaczenie . To miało być z jajem...noo i wybuchła zażarta dyskusja...śmiać mi sie kce. :] Nie będe wytykał palcem kto zaczał bo znowu ktoś powie że jestem "idiotą" :] Uspokój hormony Gonia :eek:
 

gonia

Erotoman
kap.gif



:rotfl:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry