• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hej. Jak można doprowadzić siebie (kobiete) do wytrysku?

N

Napalona_Lesba

Guest
Włóż sobie do pochwy coś dużego i długiego i pchaj jak najmocniej. Nawet jak poczujesz opór to i tak pchaj dalej, wtedy będzie ucisk na macicę, zwiększą się jej skurcze i się podniecisz jak nigdy dotąd. No a wtedy powinno się udać 💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦 A w ogóle to polecam Ci spróbować seksu z drugą kobietą, żaden facet tak dobrze nie zna Twoich potrzeb jak druga kobieta
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
No bo chciałabym spróbiwać kobiecego wytrusku ktoś pomoże?
Znajdź pomocnika ;) moja obecna partnerka nawet nie wiedziała, że umie strzelać! Najpierw chciała mi się wyrwać, bo myślała, że to siku i chciała przerwać zabawę.
Wówczas gwałtownie ją przycisnąłem i powiedziałem, że może się na mnie zeszczać, najlepiej z całych sił. Chwilę jeszcze błagała... A potem było, hmmm...
(...) bardzo mokro :) i głośno 😇

PS: Trzeba koniecznie znaleźć punkt G i ja jeszcze dociskam go od góry, kładąc dłoń na podbrzuszu tuż nad wzgórzem łonowym, na krawędzi kości. I działa do tego gra słów. Kiedy mówię jej że: jest obłędnie boska, uwielbiam jak jęczy, pragnę jej cipki, że rozpala mnie swoim ciałem, że chcę ją rżnąć całą noc itp.
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
@capri_blue_0401 świetny powyższy post... Uff... :)
Tylko jedno słowo bym zmieniła ;) że może się na mnie...

E... tam przyrodzenie ;) ważniejsze umieć do tego doprowadzić partnerkę! :)
Dokładnie, wystarczy 6-12cm zasięgu w zależności od budowy partnerki ;) cierpliwość, ciągła chęć doskonalenia skilla 🔥 no i zaangażowanie obu stron.
.
Ale warto jest mieć ręcznik pod tyłkiem 😅
.
Chociaż jeden z moich ulubionych razie był jak ona była na górze i skakała najmocniej jak mogła - nigdy nie było tak mokro, wszystko w sokach, a na karku wydrapane szramy 🥰 uwielbiam jak pazury wbijają się do krwi, wtedy mogę dłużej i mocniej i dlatego partnerka ma przestrzeń żeby trafiać w punkt spustowy.
- obie strony muszą być zaangażowane
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry