• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hazard i sex

Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Z tego co wiem są w naszym kraju prywatne kluby gdzie w gronie zaufanych osób można zagrać prawie o wszystko.
Przepis prosty znaleźć ludzi z podobnym fetyszem.
Podobnie działają kluby cuckold i inne.
Ja też się założyłem o kobietę w kręgle 3 pary przegrana idzie z wygranym z pierwszego miejsca do luzka w naszej obecnośći byłem drugi kolega oddał swoją kobietę kolesiowi ona była zadowolona że przegrał a w trakcie sexu i tak zaczęliśmy się dobierać ja do koleżanki a kolega do mojej kobiety
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kilka dni temu zostałam wraz z mężem zaproszona na imprezę, nasi gospodarze świętowali pewien sukces w interesach oraz jednocześnie zakup tego małego domku pod miastem gdzie właśnie byliśmy. Oprócz nas i gospodarzy byla tam jeszcze trzecia para, brat gospodarza i jeszcze jeden facet . Trzy kobiety i pięciu mężczyzn.
Impreza była ok jednak problemem była ciasnota w tym domku. Jako jedyna nie piłam alkoholu więc z czasem było mi coraz trudniej dotrzymać reszcie towarzystwa i nawiązać kontakt 🙂.
Towarzystwo raczej sztywne, stwarzające co prawda inne pozory jednak wiało nudą.
Jedyna osoba która wyłamywała się to brat tego gospodarza , rozrywka nie była w naszym stylu jednak napewno nie był tak nudny jak pozostali.
Mianowicie miał że sobą akordeon i próbował grać na mim z naciskiem na słowo "próbował". Opowiadał mało zabawne dowcipy z których sam się tylko śmiał i chciał rozbawiać wszystkich opowieściami ze swojej pracy.
Z czasem padło hasło rozbierany poker, ku mojemu zdziwieniu wszyscy zgodzili się.
Wyglądało to raczej słabo, gra przerywana dyskusjami jednak powoli szło do przodu.
Grali panowie mający żony ci dwaj byli kibicami, później była to inna gra karciana.
Mężowi szło naprawdę dobrze więc byłam kompletnie ubrana,wtedy jedynie gospodyni była toples.
Po czasie druga kobieta zdjęła biustonosz wtedy mniej więcej zaobserwowaliśmy (chyba wszyscy) ze coś dziwnego dzieje się z naszym akordeonistą, mianowicie bardzo się podniecił wyglądało to jakby doznał jakiejś ekstazy, wstał i ta kobietę chwycił za biust. Zrobiło się naprawdę nie przyjemnie. Facet wyglądał jak byłby w jakimś transie.
Zaczęły się telefony po taxi w międzyczasie przewrócił się na stół wywalając wszystko, był bardzo wulgarny, impreza zakończyła się szybko. ☹️
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Witam 🙂
Temat raczej rzadko spotykany aczkolwiek istnieje w realnym świecie.
Czy ktoś z was spotkał się lub słyszał z sytuacją gdzie stawką w grze był sex dobrowolny bądź wymuszony?
Temat który nasuwa mi się przy okazji to czy można przegrać żonę w karty? Opierając się na przypadkach z życia wziętych?
Nietypowe zakłady? Przegrane zakłady?
Zapraszamy do dyskusji 🙂
W moich czasach świetności (szkolnej) cudowna była gra w buteleczkę, oh kurfafafaaa, jakie to byooo fajne...

Wersji HARDCORE nie zapomnę do końca żywota, lat chyba 17 mieliśmy, prywata... i jazda ale... jazda kulturalna bo...
inaczej to z deka było, a było tak że najpierw w grze podobnej do monopoly trzeba było nazbierać sobie karteczek, na których napisane były różne czynności ale... tylko z wybrana partnerką, nie było... zezwierzęcenia no i po zakończonej grze szła w obrót butelka, gdy ktoś nie trafił na swoją osobę ... tracił kartkę i aby ją odzyskać ... musiał oddać coś z odzienia :) a jeśli trafił na swoją osobę to ... obok była sypialnia i 5 minutek na "paieroska" dla reszty ekipy...

Bajer ... było... a Anka miała tak twardego jęzora i długaśnego że... myślałem żeee... wepchnie mi szczenę w gardło a ssała jak stary poczciwy ZELMER 3500W kufafafaaaa...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W moich czasach świetności (szkolnej) cudowna była gra w buteleczkę, oh kurfafafaaa, jakie to byooo fajne...

Wersji HARDCORE nie zapomnę do końca żywota, lat chyba 17 mieliśmy, prywata... i jazda ale... jazda kulturalna bo...
inaczej to z deka było, a było tak że najpierw w grze podobnej do monopoly trzeba było nazbierać sobie karteczek, na których napisane były różne czynności ale... tylko z wybrana partnerką, nie było... zezwierzęcenia no i po zakończonej grze szła w obrót butelka, gdy ktoś nie trafił na swoją osobę ... tracił kartkę i aby ją odzyskać ... musiał oddać coś z odzienia :) a jeśli trafił na swoją osobę to ... obok była sypialnia i 5 minutek na "paieroska" dla reszty ekipy...

Bajer ... było... a Anka miała tak twardego jęzora i długaśnego że... myślałem żeee... wepchnie mi szczenę w gardło a ssała jak stary poczciwy ZELMER 3500W kufafafaaaa...
Znam to tylko z opowieści w czasach mojej edukacji byłam wzorową i wstydliwą uczennicą .Unikałam takich imprez i sytuacji, nie mogłam wtedy przełamać wstydu oraz strachu 🙂
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Znam to tylko z opowieści w czasach mojej edukacji byłam wzorową i wstydliwą uczennicą .Unikałam takich imprez i sytuacji, nie mogłam wtedy przełamać wstydu oraz strachu 🙂
Żałuj dziewczyno, żałuj, wtedy powstawały trwałe i prawdziwe miłości, znam masę takich, którzy tak się poznali i do dzisiaj są razem. A czemu tak? Bo wtedy było inaczej, nie było hejtu, ludzie nie bali się ludzi, wtedy były inne czasy, inny świat...
Oddałbym 10lat z przyszłości za 5 z przeszłości, od ręki... (+ tablety dwa, laptpy cztery, plazmy dwie i smartfonów kilka)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Szukam czegoś nowego 🤔 rozbierany poker i gra w butelkę są banalne i nie generują dużych emocji 🙂.
Znacie coś innego? Może macie jakieś ciekawe doświadczenia?
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Uczestniczyłem w grze hazardowej (poker) z Japończykiem, Niemcem, Rosjaninem i Hiszpanem. Gdy kończyła się komuś gotówka mógł postawić swoją kobietę do zrobienia poszczególnej rzeczy, oddania jej na całą noc a ostatecznością było danie swojej kobiety na stałe i wyłączność wygranemu.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja słyszałem o takiej dziewczynie co pożyczyła dużo pieniędzy od nieciekawych ludzi, oczywiście przegrała. To jej "załatwili" pracę w burdelu i musiała odrabiać. Z tego co wiem to podobno spodobało jej się i do teraz tam jest
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Uczestniczyłem w grze hazardowej (poker) z Japończykiem, Niemcem, Rosjaninem i Hiszpanem. Gdy kończyła się komuś gotówka mógł postawić swoją kobietę do zrobienia poszczególnej rzeczy, oddania jej na całą noc a ostatecznością było danie swojej kobiety na stałe i wyłączność wygranemu.
Jak przebiegała ta gra?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Żałuj dziewczyno, żałuj, wtedy powstawały trwałe i prawdziwe miłości, znam masę takich, którzy tak się poznali i do dzisiaj są razem. A czemu tak? Bo wtedy było inaczej, nie było hejtu, ludzie nie bali się ludzi, wtedy były inne czasy, inny świat...
Oddałbym 10lat z przyszłości za 5 z przeszłości, od ręki... (+ tablety dwa, laptpy cztery, plazmy dwie i smartfonów kilka)
Masz rację, swiat zmienia się bardzo szybko ☹️
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry