• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy┼é─ůcznie dla doros┼éych. Je┼╝eli nie jeste┼Ť pe┼énoletni, lub nie chcesz ogl─ůda─ç tre┼Ťci erotycznych koniecznie opu┼Ť─ç t─ů stron─Ö.

Hazard i sex

Kobieta

Aneta z m─Ö┼╝em

Seks Praktykant
Witam ­čÖé
Temat raczej rzadko spotykany aczkolwiek istnieje w realnym ┼Ťwiecie.
Czy kto┼Ť z was spotka┼é si─Ö lub s┼éysza┼é z sytuacj─ů gdzie stawk─ů w grze by┼é sex dobrowolny b─ůd┼║ wymuszony?
Temat kt├│ry nasuwa mi si─Ö przy okazji to czy mo┼╝na przegra─ç ┼╝on─Ö w karty? Opieraj─ůc si─Ö na przypadkach z ┼╝ycia wzi─Ötych?
Nietypowe zakłady? Przegrane zakłady?
Zapraszamy do dyskusji ­čÖé

M─Ö┼╝czyzna

OnRobert40

Cichy Podgl─ůdacz
Witam ­čÖé
Temat raczej rzadko spotykany aczkolwiek istnieje w realnym ┼Ťwiecie.
Czy kto┼Ť z was spotka┼é si─Ö lub s┼éysza┼é z sytuacj─ů gdzie stawk─ů w grze by┼é sex dobrowolny b─ůd┼║ wymuszony?
Temat kt├│ry nasuwa mi si─Ö przy okazji to czy mo┼╝na przegra─ç ┼╝on─Ö w karty? Opieraj─ůc si─Ö na przypadkach z ┼╝ycia wzi─Ötych?
Nietypowe zakłady? Przegrane zakłady?
Zapraszamy do dyskusji ­čÖé
Osobi┼Ťcie znam przypadek gliniarza kt├│ry za┼éo┼╝y┼é si─Ö z kolegami ┼╝e przymknie pod byle pretekstem jak─ů┼Ť babke kt├│ra wpadnie mu w oko tylko po to aby j─ů przeleciec.

M─Ö┼╝czyzna

OnRobert40

Cichy Podgl─ůdacz
Wiem obecne czasy s─ů dziwne ale czy naprawd─Ö my┼Ťlisz ┼╝e faceci to ju┼╝ tacy idioci ze nie potrafi─ů odr├│┼╝ni─ç kiedy kobieta chce tego a kiedy nie?

Kobieta

BoomShakalaka

Biegły Uwodziciel
Wiem obecne czasy s─ů dziwne ale czy naprawd─Ö my┼Ťlisz ┼╝e faceci to ju┼╝ tacy idioci ze nie potrafi─ů odr├│┼╝ni─ç kiedy kobieta chce tego a kiedy nie?
Druzgocacy. Porwane rajstopy i rozmazany makija┼╝.
Nie zabrzmia┼éo to, jakby chcia┼éa, bardziej, jakby si─Ö broni┼éa. A nast─Öpna wypowied┼║ swoim wyd┼║wi─Ökiem sugeruje ostatecznie, jak to wygl─ůda┼éo.
Skoro nic takiego się nie działo, to może opowiesz o ich zabawach? Aż ciekawa jestem. :)

M─Ö┼╝czyzna

OnRobert40

Cichy Podgl─ůdacz
Nie zabrzmia┼éo to, jakby chcia┼éa, bardziej, jakby si─Ö broni┼éa. A nast─Öpna wypowied┼║ swoim wyd┼║wi─Ökiem sugeruje ostatecznie, jak to wygl─ůda┼éo.
Skoro nic takiego się nie działo, to może opowiesz o ich zabawach? Aż ciekawa jestem. :)
Głębokie gardło klapsy za włosy. Dobrze oberwała.

Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Straszne. ­čśÂ. To musia┼éo spotka─ç Sar─Ö z Wielkiej Brytanii, kt├│ra niestety nie ┼╝yje...

M─Ö┼╝czyzna

mi┼Ťki30

Nowicjusz
Ja bym tak zagra┼é z jakim┼Ť ch┼éopakiem hetero - ┼╝eby by┼éa nutka ryzyka. Jak wygrywasz dostajesz to czego chcesz, jak przegrywasz musisz zrobi─ç mi loda :)