• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hazard i sex

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam 🙂
Temat raczej rzadko spotykany aczkolwiek istnieje w realnym świecie.
Czy ktoś z was spotkał się lub słyszał z sytuacją gdzie stawką w grze był sex dobrowolny bądź wymuszony?
Temat który nasuwa mi się przy okazji to czy można przegrać żonę w karty? Opierając się na przypadkach z życia wziętych?
Nietypowe zakłady? Przegrane zakłady?
Zapraszamy do dyskusji 🙂
 
Mężczyzna

OnRobert40

Cichy Podglądacz
Witam 🙂
Temat raczej rzadko spotykany aczkolwiek istnieje w realnym świecie.
Czy ktoś z was spotkał się lub słyszał z sytuacją gdzie stawką w grze był sex dobrowolny bądź wymuszony?
Temat który nasuwa mi się przy okazji to czy można przegrać żonę w karty? Opierając się na przypadkach z życia wziętych?
Nietypowe zakłady? Przegrane zakłady?
Zapraszamy do dyskusji 🙂
Osobiście znam przypadek gliniarza który założył się z kolegami że przymknie pod byle pretekstem jakąś babke która wpadnie mu w oko tylko po to aby ją przeleciec.
 
Mężczyzna

OnRobert40

Cichy Podglądacz
Wiem obecne czasy są dziwne ale czy naprawdę myślisz że faceci to już tacy idioci ze nie potrafią odróżnić kiedy kobieta chce tego a kiedy nie?
 
L

lingster

Guest
Wiem obecne czasy są dziwne ale czy naprawdę myślisz że faceci to już tacy idioci ze nie potrafią odróżnić kiedy kobieta chce tego a kiedy nie?
Druzgocacy. Porwane rajstopy i rozmazany makijaż.
Nie zabrzmiało to, jakby chciała, bardziej, jakby się broniła. A następna wypowiedź swoim wydźwiękiem sugeruje ostatecznie, jak to wyglądało.
Skoro nic takiego się nie działo, to może opowiesz o ich zabawach? Aż ciekawa jestem. :)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Ja bym tak zagrał z jakimś chłopakiem hetero - żeby była nutka ryzyka. Jak wygrywasz dostajesz to czego chcesz, jak przegrywasz musisz zrobić mi loda :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry