• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Groping

Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Ludziska, kazdy pewnie slyszal ta nazwe i wie co to znaczy, ale gwoli wytlumaczenia leniwym GROPING to niby przypadkowe ocieranie sie oraz niby przypadkowe obmacywanie drugiej osoby np w srodkach komunikacji publicznej. Co myslicie o takiej formie aktywnosci seksualnej? Byliscie kiedys swiadkami, a moze uczestnikami takiej sytuacji? Jak zachowalibyscie sie w takiej sytuacji?
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
@Pele jak to byl zamierzony cel z Twojej strony to sie liczy :D a jaki byl efekt?

Jak to w klubie 3/4 tańczoncych nawalonych więc ocieranko pełna parą gorzej że ja też zazwyczaj jestem w dobrym już stanie że dopiero rano od znajomych się dowiadywałem że co Ty takie dziewczyny drugiej kategorii na parkiecie zarywasz :p
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
@Pele hahaha :D z tymi kategoriami to po alko sie rozchodza granice :D a w miejscach publicznych typu kominikacja miejska?

Przecież wszystkie są piękne ja tam nie dzielę na kategorie tylko takie z rana zawsze miałem uwagi co do mojego zachwiania :p

Nie przypominam sobie ale to pewnie dlatego że mało w życiu najezdzilem się komunikacją miejską szybko ogarnąłem sobie samochód i unikałem jak ognia ;) jestem z tego typu ludzi co zanim wykonają telefon to muszą przejść 10 km i wypić flaszkę na odwagę a w sklepie mnie stresuje fakt że nie mogę szybko zakupów do torby zapakować i robię kolejkę :D to pewnie dlatego
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Ja jestem z tych otwartych i odwaznych :D czasem sam sie siebie boje :D mysle ze jakby jeszcze ze 2 klepek mi brakowalo moglbym zostac psychopata xD
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
@Pele no a jakbys sie zachowal w teoretycznej sytuacji gdy panna zaczyna sie w komunikacji miejskiej o Ciebie dyskretnie ocierac? Podjalbys wywzanie? Czy raczej odpuscil?
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
@Pele no a jakbys sie zachowal w teoretycznej sytuacji gdy panna zaczyna sie w komunikacji miejskiej o Ciebie dyskretnie ocierac? Podjalbys wywzanie? Czy raczej odpuscil?

Jasne że bym podjął wyzwanie ... W tą stronę jestem otwarty jak ktoś coś zainicjuje .. ;) jesscze jakby miała ładne perfumy mmm chociaż z tym zapachem w komunikacji miejskiej to różnie bywa
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ludziska, kazdy pewnie slyszal ta nazwe i wie co to znaczy, ale gwoli wytlumaczenia leniwym GROPING to niby przypadkowe ocieranie sie oraz niby przypadkowe obmacywanie drugiej osoby np w srodkach komunikacji publicznej. Co myslicie o takiej formie aktywnosci seksualnej? Byliscie kiedys swiadkami, a moze uczestnikami takiej sytuacji? Jak zachowalibyscie sie w takiej sytuacji?
Ocierać się lubię ale znowu nie do przypadkowych osób. Obmacywanie? 😳 Niee
W szkole jak ludzie szli w ciasnym korytarzu to trochę tak nagle zmieniałam kierunek 🤭, żeby mieli jeszcze mniej miejsca.
A jak by ktoś by się o mnie ocierał to bym poszła/uciekła.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedy byłem nastolatkiem to ocierałem się o każdą mijaną pupę w ciasnym autobusie. Jeżeli nie było negatywnej reakcji kładłem dłoń na pośladek i zaczynałem go miętosić. W tym momencie nie było już mydlenia oczu przypadkiem , zaczynało się konkretne macanie. Jeżeli kobieta czy dziewczyna była w sukience bywało , że po chwili moja dłoń głaskała już gołą pupę.
Raz pewna kobieta złapała moją rękę i włożyła ją sobie w majtk , i żebym głaskał jej gorącą cipkę.
Zdarzało się też , że siadałem obok dziewczyny w kinie , kładłem dłoń na jej udzie , i małymi kroczkami docierałem do jej cipci..
Kiedy już głaskałem jej muszelkę w drugą rękę brałem kutaska i masturbowałem się przy niej. Raz nawet na wczasach w Ustroniu zbiłem sobie konia dłonią molestowanej właśnie dziewczyny
Cudowne wspomnienia
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Zdecydowanie nie.
To jak przypadkowi faceci ocierają się chociażby w klubach bywa wyjątkowo nachalne i odpychające.
Komunikacją miejską nie jeżdżę od lat, ale zdarzył się czasem taki ścisk w metrze, że praktycznie mnie do kogoś przykleiło. Jednak dla mnie to bardziej niezręczne jeśli to obcy. Specjalnie bym do tego nie dążyła.
Gdy zdarzało się jednak jeździć metrem grupą znajomych z kimś fajnym to już nie było tak niezręcznie, a nawet podniecająco.
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Ludziska, kazdy pewnie slyszal ta nazwe i wie co to znaczy, ale gwoli wytlumaczenia leniwym GROPING to niby przypadkowe ocieranie sie oraz niby przypadkowe obmacywanie drugiej osoby np w srodkach komunikacji publicznej. Co myslicie o takiej formie aktywnosci seksualnej? Byliscie kiedys swiadkami, a moze uczestnikami takiej sytuacji? Jak zachowalibyscie sie w takiej sytuacji?
Bardzo lubię, gdy ktoś się o mnie ociera i mnie obmacuje w miejscach publicznych. Szalenie mnie to podnieca
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry