• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Groping

Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Też kiedyś miałem taką sytuację w autobusie, był tłok straszny i weszło, chyba małżeństwo, i laska taka po czterdziestce tak stanęła że moja ręka którą się nie trzymałem poręczy wylądowała na jej tyłku, to znaczy ona docisnęła do mojej dłoni tyłek, jej facet stał z przodu niej i coś tam gadali, a ja powoli obróciłem dłoń że mogłem swobodnie dotykać jej pupci, miała krótką spódniczkę, bo było dość ciepło. Ona nie reagował tylko jeszcze mocniej napierała tyłkiem o moją rękę i stawała na palcach, chyba ja to podniecało, macałem ją całą dłonią i też udało mi się wsunąć dłoń na jej gołe pośladki i tak sobie je dotykałem, kutas mi sterczał jak szalony, jak wychodzili to się na mnie spojrzała i uśmiechnęła, fajne uczucie
 
Kobieta

Sheenaipl

Cichy Podglądacz
Ludziska, kazdy pewnie slyszal ta nazwe i wie co to znaczy, ale gwoli wytlumaczenia leniwym GROPING to niby przypadkowe ocieranie sie oraz niby przypadkowe obmacywanie drugiej osoby np w srodkach komunikacji publicznej. Co myslicie o takiej formie aktywnosci seksualnej? Byliscie kiedys swiadkami, a moze uczestnikami takiej sytuacji? Jak zachowalibyscie sie w takiej sytuacji?
Ja bym była zadowolona gdybym stała się "ofiarą'' takiej sytuacji. Lubię takie niby przypadkowe dotykanie przez nieznajomych
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry