• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Ciekawostka, fakt że system edukacyjny ma wiele luk, zwłaszcza edukacja zdrowotna i seksualna w tym. Ale kto w takim razie uczył was golenia wąsa? Chyba, że jeszcze się nie pojawił ale wtedy pytanie bezasadne, zresztą w tym wieku zarost na górze i na dole był przedmiotem dumy i raczej nikt z dojrzewających młodzieńców o tym nie myśli a raczej szuka okazji żeby się pochwalić ze juz ma, choćby to było 6 włosków na krzyż.
 
Mężczyzna

Kuba69bi

Cichy Podglądacz
Na chwilę obecną golę się do zera ręczną maszynką ale mam po niej
Chrostki. Czy macie sposoby żeby tego nie było czy w takiej sytuacji nie lepiej byłoby żel intymny do Golenia
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
O co Ci tak właściwie chodzi?
Wtrącasz się w dyskusję i nawet nie wiesz czego właściwie dotyczy 🙃
Chodzi mi po prostu o to, co jak sam twierdzisz, masz w dupie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem:
Mi nie chodzi o dogryzanie komukolwiek, ale o ustalenie co na ten temat mówi medycyna oparta o dowody naukowe, aby nie rozpowszechniać fałszywych teorii.
Jak już wspomniałem wcześniej chodzi mi o ustalenie czy golenie miejsc intymnych jest higieniczne, w oparciu o Evidence-Based Medicine. Oczywiście nie jest, na co przedstawiłem najwyższej jakości dowód naukowy (...)
 
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Pytanie do kobiet. Czy wolicie jak facet jest dokładnie gładko ogolony w miejscach intymnych. Ja od czasu jak mnie namówiła moja pani regularnie usuwam owłosienie. Na początku miałem trochę mentalny problem tzw. Co ludzie powiedzą ale teraz zdecydowanie wolę nie mieć włosów łonowych.
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Ja się golę regularnie, standardowo maszynką, oczywiście osobna końcówka 😁 Średnio wypada pewnie tak na 1-2 tygodnie zależnie od pory roku. Latem częściej oczywiście 😛 Co do preferencji to tak - z racji, że uwielbiam lizać to wargi i okolice muszą być ogolone, też nie jest fajne, żeby włoski wystawały z majtek. Ale. Mega mnie kręci taki pasek albo V zostawione, ma to swój urok i stymuluje podniecanie u mnie 😁 Ogolone zupełnie też bardzo lubię, ale jakieś tam włoski nie nie przeszkadzają a zadbane zdecydowanie dodają seksapilu 😍
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
Ja golę zwykłą maszynką, i to zazwyczaj jak już kończe używać jej do golenia twarzy :rolleyes: I nie miałem nigdy problem u z żadnymi krostami. Pewnie taki urok ciała.

Kremy do depilacji mi się kompletnie nie sprawdziły. Żadne veety i inne.

A i co do golenia, ostatnio preferuję golenie po prostu na sucho, bo chyba najlepiej układa się owłosienie i najszybciej idzie golenie i jest najdokładniejsze.
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
A i co do golenia, ostatnio preferuję golenie po prostu na sucho, bo chyba najlepiej układa się owłosienie i najszybciej idzie golenie i jest najdokładniejsze.
Wow to podziwiam, ja na sucho bym chyba nie dał rady ale to też kwestia, że mam dosyć mocne włosy (wszystkie xD).
Ja zawsze się golę pod prysznicem po namydleniu pod bieżącą ciepłą wodą. W sumie efekt o tyle fajny, że unikam jakiegokolwiek podrażnienia 😁 Dotyczy się to krocza i pach 😉
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
Też próbowałem z pianką do golenia, z żelem po namydleniu - ale to bardziej mokre włosy się wkręcały w maszynkę i było to mega męczące. Na sucho się goli i po prostu spadają 😁

Ale też nie wiem, czy właśnie kwestia nie używania przeze mnie ostrej maszynki nie jest czymś, co w rezultacie nie powoduje podrażnienia.

Golę podbrzusze, genitalia i pachy i delikatnie krocze

A no i staram się to robić regularnie co max 2 tyg 😁
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Golę podbrzusze, genitalia i pachy i delikatnie krocze

A no i staram się to robić regularnie co max 2 tyg 😁
W sumie mając ma myśli krocze to właśnie chodziło mi od podbrzusza aż do odbytu będąc precyzyjnym 😅
Ale z tym wkręcaniem też ciekawe. W 2 tyg to raczej nie rosną niewiadomo jak długie. W sensie fakt, że muszę dość często płukać maszynkę, w sumie co takie 2-3 przejechanie po włosach ale nie jest to jakiś problem pod bieżącą wodą. Używam maszynki gillette Mach 3 z wymiennymi końcówkami.
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
A to ja zazwyczaj po 1 przejechaniu już czyściłem 😁

Ja używam jednorazówek z 3 ostrzami - na początku tak jak pisałem - do twarzy a potem idzie na golenie dołu.
 
Mężczyzna

dodod

Seks Praktykant
Może dla niektórych to będzie dziwne, ale ja skorzystałem z depilacji laserowej i w 80% mam spokój z goleniem. Pozostałe 20% to jądra, których nie depilują laserem z obawy o "możliwe problemy z późniejszym spłodzeniem dziecka"
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Może dla niektórych to będzie dziwne, ale ja skorzystałem z depilacji laserowej i w 80% mam spokój z goleniem. Pozostałe 20% to jądra, których nie depilują laserem z obawy o "możliwe problemy z późniejszym spłodzeniem dziecka"
Ile z ciekawości płaciłeś? I w sumie czy wiesz na jak długo to starcza?
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry