• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Ciekawostka, fakt że system edukacyjny ma wiele luk, zwłaszcza edukacja zdrowotna i seksualna w tym. Ale kto w takim razie uczył was golenia wąsa? Chyba, że jeszcze się nie pojawił ale wtedy pytanie bezasadne, zresztą w tym wieku zarost na górze i na dole był przedmiotem dumy i raczej nikt z dojrzewających młodzieńców o tym nie myśli a raczej szuka okazji żeby się pochwalić ze juz ma, choćby to było 6 włosków na krzyż.
 
Mężczyzna

Kuba69bi

Cichy Podglądacz
Na chwilę obecną golę się do zera ręczną maszynką ale mam po niej
Chrostki. Czy macie sposoby żeby tego nie było czy w takiej sytuacji nie lepiej byłoby żel intymny do Golenia
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
O co Ci tak właściwie chodzi?
Wtrącasz się w dyskusję i nawet nie wiesz czego właściwie dotyczy 🙃
Chodzi mi po prostu o to, co jak sam twierdzisz, masz w dupie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem:
Mi nie chodzi o dogryzanie komukolwiek, ale o ustalenie co na ten temat mówi medycyna oparta o dowody naukowe, aby nie rozpowszechniać fałszywych teorii.
Jak już wspomniałem wcześniej chodzi mi o ustalenie czy golenie miejsc intymnych jest higieniczne, w oparciu o Evidence-Based Medicine. Oczywiście nie jest, na co przedstawiłem najwyższej jakości dowód naukowy (...)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry