• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

T

thylaris

Guest
Ja uwielbiam mieć ogóle okolice łonowe oraz pod pachami raz że higiena a dwa lubię jak jest gładki.
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Maszynka Bic 4 ostrza, żel do golenia do delikatnej skóry i jazda. Pachy, cały tors, brzuch, łono, penis, jądra, pachwiny -fragment ud(tyle co pod majtkami typu hipster) i anus 🙃
Na to najpierw dezynfekcja po goleniu, a po - nawilżanie ultra delikatnym kremem do ciała dla dzieci i niemowląt ☺️
3 lub 4 dni później obowiązkowo peeling(najbardziej lubię ten błotny z Morza Czarnego co w Rossmanie mają) - żeby odrastające włoski nie wrastały pod naskórek. Unikam "pryszczy" dzięki temu.
.
Kiedyś korzystałem z depilacji woskiem torsu i pach ale to cholernie drogi biznes i nie mogłem znaleźć salonu, który oferuje depilację okolic intymnych dla mężczyzn... Odpuszczam jak nie mogę kompleksowo wosku zrobić 😢
.
Tak na końcu dodam, że podczas survivalowych szkoleń taktyczno-militarnych nakazują depilować całe ciało w 100%
Włosy są magazynem zapachu i bakterii za czym idzie trudność w utrzymaniu higieny podczas warunków polowych. Dodatkowo ma się więcej "zapachu" i łatwiej jest wykryć takiego człowieka w plenerze. Swoją drogą lubię golić się nożem gdy już go porządnie naostrzę...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...
Tak na końcu dodam, że podczas survivalowych szkoleń taktyczno-militarnych nakazują depilować całe ciało w 100%
Włosy są magazynem zapachu i bakterii za czym idzie trudność w utrzymaniu higieny podczas warunków polowych. Dodatkowo ma się więcej "zapachu" i łatwiej jest wykryć takiego człowieka w plenerze. ...
Mam poważne wątpliwości co do sensu szkoleń taktyczno-militarnych pod względem "zapachów".
Pot pojawia się w "miejscach" bez względu czy owe miejsce jest wygolone, czy nie.
I albo zatrzyma się na włoskach i będzie śmierdział pod niebiosa, albo na majtkach i też będzie śmierdział pod te same niebiosa.
Pomyliłem się w rozumowaniu?
 
Mężczyzna

Fun Guy

Cichy Podglądacz
I usually trim or shave but sometime I also like to keep in design. For example above the penis, everything is shaved but keep small trimmed hair with thick line or triangle. hehehhe. Just some creativity. Also I have sensitive skin above penis. and that is why I trim above penis but my balls and other sides, I shave. ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Pawelo69

Cichy Podglądacz
Moja żona nie lubi całkowicie ogolonego krocza, więc pozostawiam "czuprynkę" nad prąciem. Ale ja lubię być ogolony poniżej. włącznie z okolicą odbytu - moim zdaniem jest to bardziej higieniczne, no i odczucia podczas seksu lepsze, a szczególnie podczas masażu tego miejsca.
 
Kobieta

ankaa

Cichy Podglądacz
Ja regularnie się depiluję zwykłą maszynką, albo króciutko przycinam. Kiedyś próbowałam wosku, ale za bardzo boli wyrywanie włosków z myszki. W przypadku mężczyzn lubię jak facet ma tam na dole włosy, może być busz, mogą być przycięte, byle nie na łyso. Na łyso kojarzą mi się z małymi chłopcami
 
Mężczyzna

Mlodymasazysta94

Cichy Podglądacz
Dwa razy się goliłem przy penisie i zawsze coś mi zostawało... Jakieś pojedyncze włosy.. Dla tego szukam kogoś kto by chciał mnie ogolić.. Mówię o kobiecie.. Może się okaże że mam jakiś fetysz..
 
O

ologreti

Guest
U mnie maszynka i żel do golenia męża i poszlo. A u faceta... Podobają mi się bródki itd ale niestety mój musi się golić bo mi podrażnia skórę... Miejsca intymne goli na gładziutko... Klaty nie bo ma zakaz ode mnie. Wygląda bardziej męski. 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry