• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

L

lingster

Guest
My już tyle czasu się znamy, i jesteśmy tak oswojeni ze sobą ze czasem jedno drugiemu coś tam dogoli ^^
 

Wojtus19811

Cichy Podglądacz
Gole się od dawien dawna, jest to przyjemne higieniczne i estetyczne. Po kompieli i goleniu czuje się znacznie lepiej. Polecam wszystkim którzy mają dylemat czy się golic😁😁
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
to sa jeszcze tacy faceci ktorzy nie dbaja o wlasna higiene osobista?
Dbanie o higienę to regularne mycie się i zmiana bielizny, a nie golenie... Ludzie...
Ja ogólnie wolę jak moja luba ma owłosioną, ew. trochę przystrzyżoną żeby włosy nie przeszkadzały za bardzo podczas minetki. Bywa, że czasem mnie nachodzi i proszę ją żeby się ogoliła (ja wtedy też to robię), dla niej to bez różnicy. Tak więc raczej od święta, dla urozmaicenia.
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Dbanie o higienę to regularne mycie się i zmiana bielizny, a nie golenie... Ludzie...
Ja ogólnie wolę jak moja luba ma owłosioną, ew. trochę przystrzyżoną żeby włosy nie przeszkadzały za bardzo podczas minetki. Bywa, że czasem mnie nachodzi i proszę ją żeby się ogoliła (ja wtedy też to robię), dla niej to bez różnicy. Tak więc raczej od święta, dla urozmaicenia.
Nie zgodzę się. Dla mnie golenie to również zachowywanie higieny. Nie wyobrażam sobie faceta który ma długie włosy pod pachami, które latem są całe sklejone od potu, nooo fuuu po prostu. Tak samo jeżeli chodzi o miejsca intymne.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Wątek raczej o miejscach intymnych, a nie o pachach ;P .
Co do golenia miejsc intymnych to środowisko medyczne ma jednak inne zdanie na ten temat, a wręcz odwrotne - "włosy łonowe zapewniają wilgotność miejsca, co zmniejsza ryzyko infekcji grzybiczych".
Teraz po prostu taka moda, nic więcej.
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Pachy to był przykład żeby dosadnie nie tłumaczyć tego na innym miejscu ale ok, myślałam,że to będzie zrozumiałe.
Hmmm od wielu, wielu lat w okolicach intymnych nie mam włosów i jakoś problemów z infekcjami nie posiadam.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Dla mnie to po prostu dwie zupełnie różne sprawy, stąd zwrócenie uwagi :) .
Wydaje mi się, że włosy łonowe to taka dodatkowa, naturalna ochrona. Wpływ różnych elementów wpływających na infekcję jest tak duży, że trudno tu mówić o jednym czynniku. Oczywiście zdecydowana większość kobiet nie ma takich problemów (gdyby było inaczej pewnie mało która by się na to decydowała), ale przy pewnych okolicznościach włosy łonowe mogą być sprzymierzeńcem dla posiadaczki. Tak to rozumiem.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Dokładnie mi ginekolog w czasie ciąży zabronił golenia. Bo włosy są naturalną barierą ochronną tak jak stwierdziłeś. Jednak po ciąży wróciłam do golenia ale to chyba u mnie chodzi o estetykę głównie tych miejsc.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
W sedno.
Więc z całą stanowczością można powiedzieć, że twierdzenie o tym iż owłosione miejsca intymne oznaczają brak higieny jest po prostu dezinformacją (lub nawet kłamstwem).
Sama estetyka to już jednak kwestia mocno subiektywna. Ja lubię włoski i to one są dla mnie estetyczne, a nie ich brak. Choć zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości :) .
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Dla mnie to wyglada podobnie. Sam nie lubie golic sie do zera bo nie czuje sie z tym atrakcyjnie. Jeśli chodz o partnerki równiez nie oczekuję, że beda zawsze ogolone...
 
M

Mastus

Guest
Ja używam czasami kremu depilującego. Nic nie szczypie nic nie piecze jak po goleniu i odrastające włoski nie kłują.
 

Norbixxx

Cichy Podglądacz
Golę kilka razy tygodniowo pod prysznicem, okolice penisa i mosznę na zero. Z podrażnieniami nie mam problemu tak samo jak nie czuję kłucia podczas odrastania. Robię to bo lubię być tam wygolony, jest przyjemniej i do tego wygląda lepiej więc według mnie same plusy :D
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie wyobrażam sobie faceta który ma długie włosy pod pachami, które latem są całe sklejone od potu, nooo fuuu po prostu. Tak samo jeżeli chodzi o miejsca intymne.
Hehe, coz... Zycie nie zawsze bywa jak w studio urody i pełne jest momentow, gdy ten "brzydki" facet zamiast golic pachy, robi cos innego🙄 Np. stoi w pełnym słoncu przy tarczowce i rznie te dechy... 30 stopni, koszula lepi sie do plecow, to ja zrzuca i dalej rznie, a pot spływa mu po klacie...
A ze ma jakies futro pod pacha? No kogo to obchodzi??
O wiele ciekawsze jest rozkminianie, kiedy skonczy przerzucac te dechy i da sie go zaciagnac w krzaki 😊 😊😊
Po uprzednim polaniu zimna woda z konewki ma sie rozumiec, zeby zaraz nie było, ze to jakas totalna perwersja🙄😋
 

Piotr255

Nowicjusz
Ludgarda to ja właśnie zamiast takich kremów do depilacji to polecę żel do golenia oraz maszynkę 5 ostrzową.Chociaż ja stosuję mydło do golenia i wyrabiam pianę pędzlem i nakładam w okolice intymne pędzlem to maszynkę stosuję 5 ostrzy i nie mam żadnych problemów z ogoleniem się tam.
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Hehe, coz... Zycie nie zawsze bywa jak w studio urody i pełne jest momentow, gdy ten "brzydki" facet zamiast golic pachy, robi cos innego🙄 Np. stoi w pełnym słoncu przy tarczowce i rznie te dechy... 30 stopni, koszula lepi sie do plecow, to ja zrzuca i dalej rznie, a pot spływa mu po klacie...
A ze ma jakies futro pod pacha? No kogo to obchodzi??
O wiele ciekawsze jest rozkminianie, kiedy skonczy przerzucac te dechy i da sie go zaciagnac w krzaki 😊 😊😊
Po uprzednim polaniu zimna woda z konewki ma sie rozumiec, zeby zaraz nie było, ze to jakas totalna perwersja🙄😋

No, nadal jednak mnie to obchodzi 😉
Dalsze rozkminianie też jest dla mnie o wiele ciekawsze wiedząc, że nie ma on jednak futra pod pachami 😉😋 ale to po prostu moja zajawka 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry