• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

sympatyczyerotyczny:)

Cichy Podglądacz
golona palka lepiej sie prezentuje,lysego chetniej kobieta wezmie do ust,a taki kudlacz lekko przeszkadza:)plusow jest znacznie wiecej niz minusow;)minusy takie ze trzeba czas poswiecic a czasem sie kuresko nie chce:)mysle ze jednak lepiej golic!!
 
a moja zona jakos nie naciska - a wrecz jak raz o tymw spomniałem, to raczejh nie była entuzjastycznie nastawiona. oczywisvcie nie zamierzałem tego robic na stałe, tylko w ramach małego urozmaicenia. no ale jak tego nie potrzebuje, to sie nie bede wyrywał przed szereg.
 

Powstaniec90

Cichy Podglądacz
Wczoraj się goliłem do 0 ;)
Tak jak ktoś wyżej pisał - Ogolonego kobieta się nie brzydzi wziąć do ust a i sam facet sie lepiej czuje.
 
Z

Zuzka_n

Guest
A macie jakiegoś fryzjera, co wam modnie przystrzyże ? Jakieś konkretne fryzury, trendy..?
 

Kriss

Cichy Podglądacz
W prawdzie jeszcze nie ale gdzieś kiedyś wywiązała się taka rozmowa pomiędzy mną, a moją dziewczyną, że mogę ja jej ogolić więc jeśli będzie chciała i ona mi może ;)
 

rsx

Cichy Podglądacz
Również gole, bo dziewczyna nie lubi. Stwierdziła, że skoro Ona się goli, to ja też, bo inaczej zapuszcza :p Używam kremu do depilacji Bielenda Vanity Man. Po 10 minutach same wypadają ;)
 

Lucas

Cichy Podglądacz
Raz czy dwa to zrobiłem dla Mojej pani, ale powiedziała, że jej to obojętne uwielbiam lizać i pieścić penisa i okolice czy są włosy czy nie...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry