• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miejsca, strony do poznania realnych kobiet

Mężczyzna

szpady7

Cichy Podglądacz
Cześć Wszystkim 😉
Czy możecie polecić jakieś strony internetowe lub miejsca gdzie mógłbym nawiązać kontakt z kobietą chętną do poznania się bliżej? Interesuje mnie również spotkanie więc przede wszystkim strona o takim charakterze. Zamarzyło mi się poznanie kobiety starszej od siebie 😁
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Datezone, zbiornik, erodate.
Niestety jest tam wiele prostytutek i oszustów, do tego spora konkurencja. No i bez płatnych pakietów i dużej dozy cierpliwości nawet nie ma co zaczynać.
Przynajmniej w moim regionie tak to wyglądało rok temu.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Z tym zbiornikiem to ja bym nie przesadzał. Znaleźć tam realną kobietę która będzie zainteresowana spotkaniem akurat z tobą zakrawa na cud. Jestem tam jakiś czas i mniej więcej wiem jak to tam działa.
Erodate nie znam, może tam coś się uda
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Z tym zbiornikiem to ja bym nie przesadzał. Znaleźć tam realną kobietę która będzie zainteresowana spotkaniem akurat z tobą zakrawa na cud.
Mi się udało. Na dodatek to ja zrezygnowałem przed spotkaniem na seks, jednak już po spotkaniu zapoznawczym. Po prostu w międzyczasie poznałem dużo ciekawszą intelektualnie dla mnie kobietę u konkurencji, a nie interesowało mnie oszukiwanie kogokolwiek.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry