• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe miejsca w Polsce

Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Hejka :) czy znacie w Polsce jakieś ciekawe miejsca o lekkim zabarwieniu erotycznym takie jak sauna, plaże itp. gdzie warto pójść i sie zrelaksować, a przy okazji posmakować tego przyjemnego uczucia motylków w brzuszku :D Chodzi mi bardziej o takie miejsca "soft", bez żadnych swingers party haha. Piszcie co Wam do głowy przychodzi :)

Bliżej nam w końcu do wiosny i lata 🤣 człowieka będzie ciągnąć do takich aktywności jeszcze bardziej, więc trzeba zrobić mapę do letnich czy wiosennych wypraw, a może i na zimę też się przyda 🤔

Od razu uprzedzam komentarze typu "oooo do sauny chodzi baby oglądać!!!". Wiem że to w pewnym sensie strefa aseksualna no ale chyba nic nikomu złego się nie stanie jak nie nachalnie rzucę okiem, można przecież w takim miejscu zawiązać ciekawe znajomości. Poza tym lubię się wygrzać a przy okazji być obserwowanym :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Tak, całą strefa jest beztekstylna z całkowitym zakazem strojów kąpielowych, zarówno w saunach (co oczywiste), jak i w basenach czy jacuzzi. W ciepłe i słoneczne dni, świetne warunki do nagiego opalania. Jedyny minus - widać nieco okolicznej zabudowy, więc jeśli ktoś jest nakierowany na samo opalanie, to jednak Sommer Residence będzie fajniejsze.
 
Mężczyzna

Pandora

Cichy Podglądacz
Nie wiem jak to wygląda w tej chwili ale jestem jeloniogorzaninem i kiedyś często jeździłem do aklaparkow w Czechach i widziałem ogłoszenia, że przykladowo w czwartki po 20 wejście na basen na golasa. Może za wschodnia granicą? Nie jest daleko a sąsiedzi są trochę mniej zgorszeni jeżeli chodzi o nagość
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry