• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie chcielibyście uprawiać seks?

PiotrGD

Cichy Podglądacz
W dzień na plaży jak inni ludzie się obok opalają.

Zaliczone już mamy las, balkon, park przy ścieżce jak chodzą obok ludzie ( nikt nie zwrócił uwagi)
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Ja mam sporo miejsc gdzie bym chciała się kochać z moim mężem ;)
W lesie, na polanie, na wysokiej łące z kwiatami, nad morzem, a dokładnie na plaży o zachodzie słońca lub wschodzie i w nocy :D nad jeziorem na pomoście, w łodzi, w ciężarówce na łóżku ^^, w kinie, w windzie, w samochodzie(nie na masce, szkoda auta :D) w basenie, w jacuzzi, w każdym hotelu na wakacjach, w przymierzalni np. HM albo inna ;), w centrum handlowym na zapleczu, na balkonie, na tarasie, na sianie, w ubikacji, w ogrodzie zimowym, na dachu jakiegoś budynku, w Dubaju, a szczególnie na najwyższym pietrze ;) w samolocie, aczkolwiek jest tam mala toaleta i może być problem :D w autokarze(tu myśle bardziej o mega lodziku dla mojego), w pociagu wc ;) na razie tyle, ale sadze ze jeszcze mi wpadnie pare miejsc gdzie chciałabym się kochać z mężem ;) oczywiście wszystkie do zrealizowania ;)
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Blondyy, jak masz ochotę to wpadnij do tematu o saunach: http://sexforum.pl/8060-fani-saunowania-poprawnego-saunowania.html
Joint profesjonalnie przedstawił zagadnienie i pewnie odpowie na wszelkie pytania z nim związane i może co nieco polecić :)

Wielkie dzięki ! ;)

- - - Zaktualizowano - - -

Blondyy krócej by było gdybyś napisała gdzie nie chcesz uprawiać seksu :p

Na masce naszego samochodu :D szkoda auta ;P
A tak na poważnie to nie wiem czy jest takie miejsce, gdzie nie chce :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry