• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

Kamiloss

Cichy Podglądacz
Czy są tu jeszcze jakieś chętne panie na strzyżenie? Środek lata czas trochę odsłonić głowy 😅 Oferuję swoje usługi od boba do zera po różne urozmaicenia. Drogie Panie czas na odważne decyzje 😁
 
Kobieta

Trichia

Cichy Podglądacz
Czy strzyżenie włosów podchodzi pod fetysz włosów czy przeciwnie, bo przecież dąży do pozbawienia włosów? ;)
Ja na przykład mam fetysz włosów - u mężczyzn uznaję tylko długie, żadnego ścinania, za to zabawy nimi już jak najbardziej. U kobiet z kolei najbardziej jarają mnie włosy co najmniej do pasa i przede wszystkim sama czynność ścinania włosów. Problem w tym, że włosy po ścięciu już mnie nie jarają, bo przestają być długie. Może przez chwilę bym się fascynowała takimi krótkimi (u innych czy u siebie), byłoby podniecenie, ale potem... problem, krótkie włosy to dla mnie nie włosy.
I jak to pogodzić!? :D

Chociaż małam kiedyś krótkowłosą kochankę. Jej włosy mnie nie kręciły, ale gdy opowiadała, jak poszła ściąć z takich do pasa... Wyobraźnia działa, potem na jej krótkie patrzyłam przez pryzmat tych emocji ;).
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Czy strzyżenie włosów podchodzi pod fetysz włosów czy przeciwnie, bo przecież dąży do pozbawienia włosów? ;)
Ja na przykład mam fetysz włosów - u mężczyzn uznaję tylko długie, żadnego ścinania, za to zabawy nimi już jak najbardziej. U kobiet z kolei najbardziej jarają mnie włosy co najmniej do pasa i przede wszystkim sama czynność ścinania włosów. Problem w tym, że włosy po ścięciu już mnie nie jarają, bo przestają być długie. Może przez chwilę bym się fascynowała takimi krótkimi (u innych czy u siebie), byłoby podniecenie, ale potem... problem, krótkie włosy to dla mnie nie włosy.
I jak to pogodzić!? :D

Chociaż małam kiedyś krótkowłosą kochankę. Jej włosy mnie nie kręciły, ale gdy opowiadała, jak poszła ściąć z takich do pasa... Wyobraźnia działa, potem na jej krótkie patrzyłam przez pryzmat tych emocji ;).
Myślę, że spokojnie podchodzi ;) Bo chodzi o proces, a co jest po procesie - inna sprawa już trochę.
 
Kobieta

Trichia

Cichy Podglądacz
Myślę, że spokojnie podchodzi ;) Bo chodzi o proces, a co jest po procesie - inna sprawa już trochę.
Ta część pytania była raczej ironiczna, po prostu zabawne, że niby fetysz włosów, a prowadzi do ich braku. Jak modliszka zjadająca partnera po seksie :)

Sama znam niemal całego youtuba z kategorii "i cut my hair short" - bo jak robi to fryzjer, to mnie wręcz denerwuje: gdzie te emocje, gdzie ta finezja?! Właściwie chętnie poznam inne strony z filmikami, w których włosy obcina albo ktoś sam sobie, albo ktoś komuś, ale bez tej fryzjerskiej otoczki (nawet jeśli profesjonalnie).

Ze swoimi włosami z kolei mam problem, bo chcę mieć długie (obecnie mam do pośladków), ale stopniowe skracanie w odstępie czasu (dnia? godzin?) brzmi tak cholernie podniecająco... Tylko musiałby chyba zrobić to mój partner, bo już samo podcięcie końcówek przez fryzjera sprawia, że czuję się odarta z seksualności, z emocji. Ciężko mi to opisać bez porównań, które mogłyby obrazić;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Problem w tym, że włosy po ścięciu już mnie nie jarają, bo przestają być długie.
A jak się je tylko przytnie?
Ja obecnie noszę do barków, choć kiedyś miałem do połowy pleców. Okazało się, że miałem porozdwajane i musiałem skrócić - choć nie jakoś radykalnie. Ogólnie, dość szybko zaczynają mi się rozdwajać końcówki.
 
Kobieta

Trichia

Cichy Podglądacz
A jak się je tylko przytnie?
Ja obecnie noszę do barków, choć kiedyś miałem do połowy pleców. Okazało się, że miałem porozdwajane i musiałem skrócić - choć nie jakoś radykalnie. Ogólnie, dość szybko zaczynają mi się rozdwajać końcówki.
U mężczyzn nawet przycięcie sprawia mi ogromny ból. Na tyle silny, że nawet nie myślę o jakimkolwiek podnieceniu.
Gdybym Cię poznała, zainteresowałabym się Tobą z włosami nawet tylko do barków, ale wiedząc, że były dłuższe, żałowałabym ich i ciągle patrzyła na nie przez ten pryzmat.
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Ze swoimi włosami z kolei mam problem, bo chcę mieć długie (obecnie mam do pośladków), ale stopniowe skracanie w odstępie czasu (dnia? godzin?) brzmi tak cholernie podniecająco... Tylko musiałby chyba zrobić to mój partner, bo już samo podcięcie końcówek przez fryzjera sprawia, że czuję się odarta z seksualności, z emocji. Ciężko mi to opisać bez porównań, które mogłyby obrazić;)
Takie stopniowe skracanie to coś co jara mnie najbardziej. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że najpierw powoli przycinamy, wręcz skracamy końcówki, później delikatna ekstrawagancja i podgolenie boków, cały czas skracając główną długość i potem na sam koniec maszynkă do gołej skóry. Niesamowicie podniecające
 
Mężczyzna

HairLover321

Cichy Podglądacz
To prawda boby (a szczególnie trochę dłuższe) i pixie są super ale na lyso albo krótki "jeżyk" też jest mega ładny.

PS jak ktoś chciałby popisać zapraszam na pw
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Mysle, że wtedy była by nieatrakcyjna dla większości swoich klientów.
Jednak spora część facetów uznaje tylko długie włosy u kobiet niestety
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Mysle, że wtedy była by nieatrakcyjna dla większości swoich klientów.
Jednak spora część facetów uznaje tylko długie włosy u kobiet niestety
Też prawda, ale jest część mężczyzn, którym obojętna jest długość włosów na głowie, plus na zagranicznej stronie jednak częściej zdarzają się takie kobiety, ale no wyprawa w takim celu do Anglii to tak średnio :p
 
Mężczyzna

inneinne

Cichy Podglądacz
Coś temat ucichł ;) Trochę mnie tu nie było, w międzyczasie udało mi się obciąć parę ładnych kucyków. Nie kreci mnie tylko strzyżenie. Chętnie spotkam pobawić się długimi włosami, włożyć ręce pod włosy i pomasował głowę, robić kucyki i warkocze. Jeśli kręci Cię jak facet mizia Twoje włosy to serdecznie zapraszam, oczywiście im gęstsze tym lepsze xD W końcu to forum erotyczne, śmiało piszcie na priv :)
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Coś temat ucichł ;) Trochę mnie tu nie było, w międzyczasie udało mi się obciąć parę ładnych kucyków. Nie kreci mnie tylko strzyżenie. Chętnie spotkam pobawić się długimi włosami, włożyć ręce pod włosy i pomasował głowę, robić kucyki i warkocze. Jeśli kręci Cię jak facet mizia Twoje włosy to serdecznie zapraszam, oczywiście im gęstsze tym lepsze xD W końcu to forum erotyczne, śmiało piszcie na priv :)
O kurcze, zazdroszczę udanego obcięcia kucyków, jak do tego doszło?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry