• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Jakbym miał taką w domu to bym ją ozłocił
Gdyby mieszkała niedaleko… ale cóż, przynajmniej miałem niezapomniane dwa lata… poza tym tamtym czasie nie byłem świadomy na jaką perłę trafiłem, myślałem że wszystkie tak mają. Fuck, ależ to była idiotyczna naiwność 🤯
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Gdyby mieszkała niedaleko… ale cóż, przynajmniej miałem niezapomniane dwa lata… poza tym tamtym czasie nie byłem świadomy na jaką perłę trafiłem, myślałem że wszystkie tak mają. Fuck, ależ to była idiotyczna naiwność 🤯
A gdzie tam, kobiety potrafią być tak nudne w łóżku że szok. Byłem z taką ostatnio, umiała tylko dobrze się wypiąć, krzyczeć i lizać jaja. Nawet pończoch nie chciała założyć...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Miałem na początku opory, ale będąc maksymalnie nakręcony byłem w stanie je przełamać. Dzisiaj wydaje mi się że to nic takiego:)
Myślę, że gdybym był jakoś mega podniecony to prosto do ust od kobiety byłbym skłonny spróbować. Ale tak z butelki nie wchodzi w grę 😕
 
Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Myślę, że gdybym był jakoś mega podniecony to prosto do ust od kobiety byłbym skłonny spróbować. Ale tak z butelki nie wchodzi w grę 😕
Prosto od kobiety do ust to jest rewelacja :) A z butelki - cóż, ze względu na odległość nie było innej możliwości, ale dodatkowa podnieta w postaci "pachnącej" bielizny działała niesamowicie...
 
Mężczyzna

Axcel

Nowicjusz
Ja też lubie rajstopy/pończochy u kobiet.
Poza walorami estetycznymi, czasem mogą się przydać do czegoś innego :D
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Miłego dnia dla amatorów rajstop :*
abc9e52f8d1e4189910082503034b26d-t.webp
 
Mężczyzna

damianos81

Cichy Podglądacz
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
Kocham rajstopy staje mi odrazu na sam widok
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry