• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

Tomi88

Cichy Podglądacz
Podjeżdżam ostatnio na parking sklepu, podchodzę do parkomatu. Bilet pobiera wysoka kobieta koło 40-ki. Ma kurtkę do kostek, dość niskie buty, widać kawałek nóg w czarnych rajstopach. Wchodzę do sklepu, ona w nim rozpięła kurtkę. Moim oczom ukazał się widok długich nóg w czarnych rajstopach i dżinsowych szortów. Widok niesamowity.
 
Mężczyzna

lukasjon

Cichy Podglądacz
Uwielbiam rajstopy i pończochy, jak moja żona założy sukienkę i rajstopki to robię jej mnóstwo zdjęć, strasznie mnie to kręci. Lubię później się masturbować do jej zdjęć. :) Ale uwielbiam też skarpetki takie koronkowe do balerinek.
Nie jesteś sam 😉 ja dostaje szału jak moja zakłada rajtki najlepiej w połysku kolor nie ma znaczenia muszą się błyszczeć 😛 czasem tak załatwiam sprawę że musi wymieniać po paru minutach na nowe bo przypadkiem zostają poplamione 😂😂😂
 
Mężczyzna

lukasjon

Cichy Podglądacz
Pozazdrościć... A jaki kolor jest często?
czarne/cieliste/białe/szare 80 den 60 den 40 den 20den a nawet cieńsze. Kolor nie gra roli tu chodzi o tą nóżkę jak połyskuje w rajstopkach 🥰 jak jest słoneczko nie ma nic piękniejszego, często jak nie ucierpiały w ciągu dnia w ramach bonusa moja zdejmuje z nóżek zakłada na przyjaciela i robi rączka aż wybuchnę 😛ps. rajstopy i pończochy kupuje ja osobiście więc moja kobitka zadowolona bo zawsze ma w szufladzie 👍
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
czarne/cieliste/białe/szare 80 den 60 den 40 den 20den a nawet cieńsze. Kolor nie gra roli tu chodzi o tą nóżkę jak połyskuje w rajstopkach 🥰 jak jest słoneczko nie ma nic piękniejszego, często jak nie ucierpiały w ciągu dnia w ramach bonusa moja zdejmuje z nóżek zakłada na przyjaciela i robi rączka aż wybuchnę 😛ps. rajstopy i pończochy kupuje ja osobiście więc moja kobitka zadowolona bo zawsze ma w szufladzie 👍
To sobie też wyobrażam, jak ładnie jej stopy pachną :)
 
Mężczyzna

lukasjon

Cichy Podglądacz
To sobie też wyobrażam, jak ładnie jej stopy pachną :)
Faktem jest że jak chodzi na boso tzn w samych rajstopach to tak średnio wąchać 😂 ogólnie to nie robię tego chyba że swierzutko założone. Ogólnie bardzo lubię jak się położy na brzuszku w ciuszkach i rajstopkach spuścić się obficie pochlapać porządnie 😂 w dodatku mówi żebym zrobił sobie focie jak mnie to tak kręci 😛
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moja Ż na imprezę sylwestrową w hotelu ubrała króciutką sukienkę, taka do połowy uda max. Pod nią miała tylko czarne stringi z takim podwójnym paskiem po bokach. Na nogi założyła jasnobrązowe pończochy z koronką u góry, które sięgały jej tuż pod pośladki. Stanika nie miała. Ale, w temacie rajstop....jak szła lub tańczyła sukienka platała figla i ciągle jej się podwijał dół kiecki ku górze, odsłaniając koronkowe akcenty😉. Jak przechodziła koło rzędu stolików to widzialem jak inni goście płci męskiej obracali za nią głowę 😋. Hitem było jak już wstawieni szliśmy po schodach do góry w większej grupce a moja Ż przodowała....wierzcie, że widać było nie tylko koronkę pończoch 😊. Dodam, że jest to prawie 40 letnia babeczka, szczupła, zadbana i dość wysoka zwłaszcza w szpilach.
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Faktem jest że jak chodzi na boso tzn w samych rajstopach to tak średnio wąchać 😂 ogólnie to nie robię tego chyba że swierzutko założone. Ogólnie bardzo lubię jak się położy na brzuszku w ciuszkach i rajstopkach spuścić się obficie pochlapać porządnie 😂 w dodatku mówi żebym zrobił sobie focie jak mnie to tak kręci 😛
A ja akurat jestem fanem wąchania ;)
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Faktem jest że jak chodzi na boso tzn w samych rajstopach to tak średnio wąchać 😂 ogólnie to nie robię tego chyba że swierzutko założone. Ogólnie bardzo lubię jak się położy na brzuszku w ciuszkach i rajstopkach spuścić się obficie pochlapać porządnie 😂 w dodatku mówi żebym zrobił sobie focie jak mnie to tak kręci 😛
I fajnie, że ona też lubi ten fetysz, tak wnioskuję :)
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Moja Ż na imprezę sylwestrową w hotelu ubrała króciutką sukienkę, taka do połowy uda max. Pod nią miała tylko czarne stringi z takim podwójnym paskiem po bokach. Na nogi założyła jasnobrązowe pończochy z koronką u góry, które sięgały jej tuż pod pośladki. Stanika nie miała. Ale, w temacie rajstop....jak szła lub tańczyła sukienka platała figla i ciągle jej się podwijał dół kiecki ku górze, odsłaniając koronkowe akcenty😉. Jak przechodziła koło rzędu stolików to widzialem jak inni goście płci męskiej obracali za nią głowę 😋. Hitem było jak już wstawieni szliśmy po schodach do góry w większej grupce a moja Ż przodowała....wierzcie, że widać było nie tylko koronkę pończoch 😊. Dodam, że jest to prawie 40 letnia babeczka, szczupła, zadbana i dość wysoka zwłaszcza w szpilach.
Widać że lubić kusić i wie jak to robić 😊
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Moja Ż na imprezę sylwestrową w hotelu ubrała króciutką sukienkę, taka do połowy uda max. Pod nią miała tylko czarne stringi z takim podwójnym paskiem po bokach. Na nogi założyła jasnobrązowe pończochy z koronką u góry, które sięgały jej tuż pod pośladki. Stanika nie miała. Ale, w temacie rajstop....jak szła lub tańczyła sukienka platała figla i ciągle jej się podwijał dół kiecki ku górze, odsłaniając koronkowe akcenty😉. Jak przechodziła koło rzędu stolików to widzialem jak inni goście płci męskiej obracali za nią głowę 😋. Hitem było jak już wstawieni szliśmy po schodach do góry w większej grupce a moja Ż przodowała....wierzcie, że widać było nie tylko koronkę pończoch 😊. Dodam, że jest to prawie 40 letnia babeczka, szczupła, zadbana i dość wysoka zwłaszcza w szpilach.
Fajnie mieć taką suczkę za żonę...
 
Mężczyzna

Barryy

Cichy Podglądacz
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
Mnie raczej kręcą pończochy i pas, najlepiej taki retro, ale rajstopy na 2 miejscu ;)
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
W sumie to się kiedy zastanawiałem co tak magicznego mają w sobie pończochy a nie mają tego rajstopy, że tak przykuwają wzrok i rozpalają wyobraźnię. Nie twierdzę, że rajstopy są asexualne, ale jednak przegrywają starcie pończochami 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry