• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
I bardzo dobrze, że rajstopy zostały zawłaszczone przez kobiety, bo dzięki temu możemy teraz oglądać seksowne nóżki w tej delikatnej materi i jest to super widok, szczególnie jeżeli doda się do tego krótką spódniczkę i szpilki.
Wiem, że może w moich ustach brzmi to trochę nieszczerze, bo sam czasami lubię wskoczyć w rajstopki, ale wiem, że na kobiecych nogach jest ich właściwe miejsce. A najważniejsze jest to, aby pod rajstopami nogi nie były owłosione 😜
W Japonii wymyślili albo jakimś innym Azjatyckim kraju rajstopki z włosami- tak zwane antygwałtki i co więcej pomaga. :)
 
Mężczyzna

Young_Friend

Cichy Podglądacz
Rajstopy i pończochy na kobiecych nogach wzbudzają u mnie jakieś inne zmysły haha
Co lepsze, jeżeli widzę kobietę, która normalnie nie byłaby w moich oczach atrakcyjna, ale ma na sobie rajstopy - automatycznie jest u mnie 10/10 😵💫
To jest śmieszne, ale nawet na imprezie w klubie „uderzam” tylko do tych, które mają na sobie rajstopy 😂
 
Mężczyzna

Young_Friend

Cichy Podglądacz
Rajstopy i pończochy na kobiecych nogach wzbudzają u mnie jakieś inne zmysły haha
Co lepsze, jeżeli widzę kobietę, która normalnie nie byłaby w moich oczach atrakcyjna, ale ma na sobie rajstopy - automatycznie jest u mnie 10/10 😵💫
To jest śmieszne, ale nawet na imprezie w klubie „uderzam” tylko do tych, które mają na sobie rajstopy 😂
Łączy się to także ze stopami - gołe damskie stopy mi się podobają (tak, jestem stópkarzem) ale nie do takiego stopnia jak stopy w rajstopach - wtedy jest obłęd 😂
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mnie podniecają. Sczególnie wtedy gdy kobieta zakłada rajstopy lub poprawia je na sobie. Jeżeli jest to oderwane od czynności "okołoseksualnych" ma niesamowity uroki działa na mnie bardzo podniecajaco. I jeszcze jej zdziwione spojrzenie - "no co tak na mnie patrzysz?". Wtedy jest dopiero obłęd :devilish::p:cool:
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Rajstopy na kobiecych nogach bardzo mnie podniecają. Szczególnie w połączeniu z mini i szpilkami. A gdy jeszcze błyśnie fragment białych majteczek - rewelacja 🥰
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Rajstopy i pończochy na kobiecych nogach wzbudzają u mnie jakieś inne zmysły haha
Co lepsze, jeżeli widzę kobietę, która normalnie nie byłaby w moich oczach atrakcyjna, ale ma na sobie rajstopy - automatycznie jest u mnie 10/10 😵💫
To jest śmieszne, ale nawet na imprezie w klubie „uderzam” tylko do tych, które mają na sobie rajstopy 😂
Ja mam podobnie wiec wiem o czym mówisz ☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry