• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feromony...

rozzz

Seks Praktykant
Dziękuję za odpowiedź. Wiem,ze bardziej się opłaca kupić duże feromony ale sam chciałbym się przekonać czy działają :( Które z nich są najskuteczniejsze?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Najlepsze moim zdaniem są pheromone essence chociaż tych nie kupisz w formie próbki. Bo jest to skoncentrowana esencja i same mają pojemność zaledwie 15 ml ( chociaż to wystarcza naprawdę na długo bo używasz tylko kropli i trzyma Cię cały dzień). Jeśli nie chcesz tak dużo wydawać to kup sobie sexual attraction. Masz tam we fiolce coś ok 20 ml i nie są drogie.Jak Ci się spodobają to potem kupisz jakieś droższe (szczególnie, że feromony można ze sobą mieszać dla lepszego działania).
 
A

artkam

Guest
Szczegolnie, ze czlowiek sam wydziela feromony ale masz racje lepiej wydawac na dupne i nie dzialajace wynalazki xD
 

Aviator1

Seks Praktykant
Szczegolnie, ze czlowiek sam wydziela feromony ale masz racje lepiej wydawac na dupne i nie dzialajace wynalazki xD

Rówie dobrze można napisać:
po co kupować gry erotyczne jak mozna coś wymyśleć samodzielnie
po co erotyczna bielizna jak nagość jest najseksowniejsza
Podobnie jest z feromonami. Niby nie ma konieczniości kupowania ale piszemy tutaj o pomocy w podrywie, a feromony bez wątpienia pomagaj.Bo tak jak pisałem powoduja pozytywniejsze nastawienie drugiej osoby do nas. NO i podnoszą pewnosć siebie
Nie chcesz to nie kupuj . Proste.
 

Halred

Erotoman
Niby nie ma konieczniości kupowania ale piszemy tutaj o pomocy w podrywie, a feromony bez wątpienia pomagaj.Bo tak jak pisałem powoduja pozytywniejsze nastawienie drugiej osoby do nas.
No chyba nie. Skład feromonów i ich odbiór to indywidualna sprawa, to tak jak byś miał przefarbować się albo zmienić styl ubierania żeby laski leciały. W rzeczywistości jednej się spodoba a inną odrzuci, już lepiej za darmo zostać przy swoich feromonach i nie udawać kogoś innego skoro to nic nie daje.
 

gripsiak

Nowicjusz
Temat stary ale pozwolę sobie go odświeżyć bo postanowiłem ostatnio zobaczyć czy feromony rzczywiście działają czy moze jest to ściema. Troche poszukałem informacji w sieci bo nie chciałem sobie zamawiac pierwszych z brzegu ale feormony z substancjami, które rzeczywiście nasladują feormony ludzkie

Stanęło na Love & Desire w wersji premium. jak moje wrażenia:

Po pierwsze łądny zapach i długo się utrzymuja co mnie ucieszyło bo jednak trochę kosztowało.
Po drugie juz pierwszego dnia po użyciu dostąłem kilka komplementów od babek w pracy. Ale na razie postanowiłem nie brać tego za efekt powodzenia działania zapachu.
Po trzecie na imprezie gadka z dziewczynami szła jakos lepiej. W tańcu bardziej się o mnie ocierały, dążyły do kontaktu.O wiele bardziej niż wcześniej/
No i jeszcze mi sie nie zdarzyło aby babka do mnie na ulicy zagadała co właśnie było przy tym zapachu.

Jak na razie widzicie efekty pozytywne ale zobaczy sie potem ;)
 

Aviator1

Seks Praktykant
Nic dziwnego. Love Desire i to jeszcze w wersji premium to aktualnie ponoć jedne z lepszych. Nie mam tej wersji mam tę tańsza ale rónwież jest ok. Jak ktoś nie ma kasy to dobrze jest sobie wypróbować właśnie niebieską butelke. Jesli chcesz czegoś jeszce bardziej mocnego to polecam Pheromone Essence.
 

gripsiak

Nowicjusz
Zastanawiałem sie nad nimi ale ostatecznie nie zdecydowałem się na nie z racji ceny.A w zasadzie stosunku ceny do pojemności. Love Desire też nie były tanie ale jednak butelka jest dość spora, tak wiec założyłem,że jak nie będą działałały na kobiety to przynajmniej wykorzystam sobie je jako perfumy (i tak zamierzałem sobie kupić na dniach jakiś zapach).
 

Aviator1

Seks Praktykant
Teoretycznie tak jest, w praktyce nie musisz ich używać tak dużo, bo wystarczy jedynie kropla albo dwie roztarte w newralgicznych mejscach (najlepiej za uchem) aby było działanie. Na początkku warto jest zresztą zacząc od mniejszej ilosci bo jest to dość skoncentrowana esencja tak więc do efektu nie potrzeba im duzo a jak użyjesz za dugo o efekt może być odwrotny (będziesz śmierdział jak spocony kulturysta). Trzeba sobie samodzielnie dobrac dawkę ale jak dobierzesz to poczujesz, że jest moc!
 

Aviator1

Seks Praktykant
W zasadzie to nie mają zapachu, jakiś lekki piżmowy jest ale nie jest on wyczuwalny na pierwszy rzut oka a w zasadzie nosa :p I tak Jak użyjesz to przykrywasz je innym zapachem, taki jak Ci odpowiada. Od siebie jednak dodam, że jakbyś chciał używać Love&Desire i pheromone essence razem to jednak lepiej jest zmniejszćc o połowę dawkę jednego i drugiego feromonu bo tak jak pisałem zbytnia ilość może spowodować u kobiet niechęć, u facetów agresję. Odpowiednia dawka spowoduje u mężczyzn większy szafunek a u kobiet przyciąganie. Taka jest właśnie moc fermonów. Ale tylko tych prawdziwych bo niestety ale na allegro jest sporo badziewia, które nie działa.
 

gripsiak

Nowicjusz
Perfumy z feromonami

Czy ktoś tutaj z nich korzystał? Jak wrażenia? Czy rzeczywiście się sprawdzają? Tylko bardzo proszę, o rzeczową dyskusję, a nie coś w stylu "wydaje mi się...".
 

Talkma

Cichy Podglądacz
A jest jakis odpowiednik dla kobiet? Pracuję obecnie w męskim towarzystwie to może i bym się skusiła na przetestowanie ich na panach w pracy ;)
 

tatarzyn

Nowicjusz
Love Desire ma również wersję dla kobiet. Zapach bardzo przypadł mi do gustu i z przyjemnością go używam. Ogólnie zamawiałam w ciemno bo w sklepie nie było możliwości zamówienia próbki ale sam zapach mi się po prostu spodobał. Powiem tak, jest to jeden z tych zapachów, który na długo pozotaje w pamięci.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry