• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feromony...

Tycjan

Cichy Podglądacz
Mam pytanie do wszystkich czytających i piszących... czy ktoś z was stosował feromony dla "przyciągnięcia uwagi" płci przeciwnej? Jestem ciekawy czy to jest naprawdę skuteczne :wink: Mam ochotę poeksperymentować w życiu :twisted:
 

Wesoły Romek

Nowicjusz
Kidyś w liceum daliśmy trochę tego niczego nie świadomej pani profesor od matematyki i nic sie nie stało. Tzn. nikt nie nabrał nagłej ochoty do zgłębiania jej przedmiotu :)
 

Adela

Cichy Podglądacz
heh jak ktos jest zaintereswoany to moj brat sprzedaje te zabawki :) ja sie zabardzo na tym nie znam ale z opini kupujacych jego produkty na llegro to ponoc dziala
 

ave

Cichy Podglądacz
Moze działa ale z 2 strony nie bedzimy tego stosowac non stop wiec kiedyś ta nabrana osoba zacznie (lub raczej przestanie) coś czuć...i co wtedy.
Poza tym każdy jest inny dlatego działaja jedne substancje a na inny na innych inne i nie mozemy miec pewniści ze wymarzonej osoby one nie przepłoszą.

A czy te co są w sprzedaży wogóle działaja czy tylko poprawiaja nasza psychike dodajac niektórym pewnosci..bo raczej ktos kto ma powodzenie nie kupuje feromonów....ale powtarzamnie stosowalem ich
 

wojto

Cichy Podglądacz
Feromony

Co sądzicie o feromonach które mają przyciągać kobiety? Czy ktoś miał okazję stosować takie produkty? Jakie są Wasze opinie i doświadczenia z feromonami? Na które produkty warto zwrócić uwagę, a których unikać. Liczę na komentarze.
 

netway

Cichy Podglądacz
W tym temacie mogę powiedzieć wiele, ze względu na fakt, że 70% sprzedaży w moich sklepach internetowych to feromony. Sam używam feromonów chakra - poza feromonami podnoszącymi autorytet mają świetny zapach, który dodaje powagi. Idealne dla mnie na spotkania biznesowe. Testowałem też BTB w połączeniu z perfumami lacoste - efekt też bardzo fajny. Love & desire męskie - mojej dziewczynie bardzo się podobają, ale jak dla mnie mają troszkę zbyt słodki zapach. Testowałem też feromony PH, ale mają bardzo ulotny zapach. Jeśli chodzi o damskie Love & desire - używa ich moja dziewczyna i sprawdzają się świetnie.
 

wojto

Cichy Podglądacz
Podryw czytałem widziałem że niektóre zaczynają się od 20 zł i majo dobrąopinię

wiem że niektóre firmy wysyłają darmowe próbki
 

netway

Cichy Podglądacz
Generalnie naprawdę dobre i skuteczne feromony kosztują niestety więcej i ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu zł. Na podryw mogę polecić BTB + dobre perfum, działają świetnie.
 

neya

Seks Praktykant
netway!
Wnoszę o udostępnienie darmowych próbek w celu sprawdzenia działania dla zainteresowanych forumowiczów :D
Jeśli będą zadowoleni muszą obiecać zakup w twoim sklepie :D
 

Justyna

Podrywacz
Myślę, że feromony w jakimś zakresie działają, ale ich działanie opiera się też na tym, że człowiek czuje się lepiej ze sobą, jest bardziej pewny siebie, a przez to wysyła odpowiednie sygnały w kierunku innych osób. To trochę takie działanie na psychikę - na szczęście pozytywne ; )
 

qwe32

Cichy Podglądacz
Też popieram neya, darmowe próbki to byłoby coś idealnego, każdy mógłby sobie wypróbować i jakby działało zakupić dla siebie. Znalazłem też w internecie tanie feromony a bodajże bardzo skuteczne, Casual Navy kosztują naprawdę nie dużo, a mój kolega jest wychwalał przez cały tydzień jak zagadała do niego najładniejsza dziewczyna w szkole :D
 

netway

Cichy Podglądacz
Troszkę przez przypadek trafiłem znowu na ten temat analizując aktualny ruch na sklepie. Z największą przyjemnością udostępniłbym Wam próbki, ale nie hurtownie mi ich nie udostępniają. Wyjątkiem jest tutaj btb i pheromax, gdzie udało mi się je kupić. Co powiedzie na test w zamian za recenzję produktu, którą będę miał prawo opublikować na blogu sklepu? Osoby zainteresowane prosiłbym o maila: biuro (oczywiście małpa) swiatdoznan.pl.
 

Nemezis

Cichy Podglądacz
Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię oraz sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane ,,narkotykami miłości". Nie miałam styczności z chemicznymi feromonami produkowanymi, gdzieś tam w jakiś fabrykach. Myślę, ze największymi producentami feromonów jesteśmy my sami...jeżeli pociągamy partnera, jeżeli zapach przywołuje ogromną chęć na sex, wyżej wspomnianą euforię, to jesteśmy niezłą fabryką;) nie ma chemii nie ma związku...
 

Pablo34

Cichy Podglądacz
Ciężko stwierdzić, które działają a które nie, bo to właściwie kwestia też samej kobiety. Tak przynajmniej zauważyłem. Stosowałem już kilka takich specyfików i generalnie jednej kobiecie przypasowały innej nie. Najlepiej jak sam wypróbujesz. Tylko też uważaj na podróbki bo jak kupisz jakiegoś bubla, to na 100% nie zadziała. Jak chcesz to ja swoje kupowałem na Sexshop wstydliwie.pl - Twój zmysłowy butik! i wiem że tam nie robią przekrętów.
 

Eroticking

Nowicjusz
Może zamiast feromonów lepiej będzie zdecydować się na inny gadżet erotyczny, który też sprawi wiele radości oraz pozwoli pozbyć się rutyny w łóżku, co o tym sądzisz? Na Eroticking.pl chętnie doradzimy i zapewnimy 100% dyskrecji.
 

rozzz

Seks Praktykant
Sam nie będę owijał tutaj w bawełnę. Chciałbym sobie kupić jakieś feromony ale jakie i jakiej firmy? Bo z tego co czytałem to tochę tego jest Jasne,ze nie załatwia za mnie wszystkiego ale chciałbym sobie sprawić coś co działa a nie jakieś placebo. Czy można kupić próbki feromonów?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Sam nie będę owijał tutaj w bawełnę. Chciałbym sobie kupić jakieś feromony ale jakie i jakiej firmy? Bo z tego co czytałem to tochę tego jest Jasne,ze nie załatwia za mnie wszystkiego ale chciałbym sobie sprawić coś co działa a nie jakieś placebo. Czy można kupić próbki feromonów?
Nie opyla się inwestować w probki. Szczegolnie,że wiele zapachów nie daje tkaiej mozliwości. Najlepiej jest kupić sobie całe opakowanie feromonów. Działają jeśli jest to dobra marka, sam się wiele razy przekonałem. Polecam:
Pheromone essence
Sexual attraction
love desire
jeszcze dobre opinie zbiera chakra aczkolwiek sam jej nie stosowałem
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry