• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feromony

Mężczyzna

Sawic

Cichy Podglądacz
Sporo ostatnio czytam o podrywie i wielu trenerów radzi w swoich poradnikach aby wypróbować feromony tak wiec postnaowiłem sobie przetestować ich działanie. No i pytanie jakie konkretnie feromony byście polecili pod katem podrywu. Jakie testowaliście i jakie dały najlepsze dzialanie?

Trochę o mnie:
niebrzydki ale nieśmiały
mam problemy w kontaktach z kobietami, z facetami już lepiej ale samcem alfa nigdy nie byłem
pracuję w biurze obsługi klienta co w sumie pomogło mi trochę się otworzyć na innych
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Sawic, czasem warto użyć opcji "szukaj". Jak widać o feromonach już jest cały zestaw :p

 

Dorman

Nowicjusz
Pheromone essence bardzo dobre aczkolwiek działa wybiórczo na część panienek, w autobusie zauważyłem że zawsze na te same, czyżby zgodność genetyczna? w każdym razie działają i to jest najważniejsze., w stosunku do niektórych panienek działają mocno erotycznie - symptomy klasyczne: maślane oczy, rozszerzone źrenice, mowa ciała, szukanie kontaktu fizycznego (np. układanie ręki w pobliżu mojej ręki). Jak na razie najlepsze jakich używałem.
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
Również polecam pheromone essence, działa na sporą część panienek w pracy, symptomy - ocieranie się, he, to dziwne, ogólnie wcześniej w to nie wierzyłem ale znajomy mnie namówił i coś w tym jest. Tanie nie są ale jeśli ktoś się zastanawia to warto.
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
Love desire, są zapachowe ale mi się zapach podoba. Zapach mam wrażenie neutralny, nikt się nie skarżył że za mocny, panienki generalnie nic o nim nie wspominały. Sa dwie wersje, oceniam tę tańszą w niebieskeij butelce, nie wiem jak premium. Ponoć ma wiecej feromonów w sobie ale juz ta normalna wersja dziala dobrze.
Najlepiej działa w autobusie, kościele, zatłoczonych miejscach.
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
to co opisujesz to dosyc ciekawe obserwacje jedna słuszna uwaga ze fero nakladamy i zapominamy ja juz mieszam rozne fero i jak dla mnie najlepsza jest właśnie mieszanka pheromone essence plus innych, love desire są niezłe chociaż jakbys przetestował wersję premiium to byś zobaczył róznicę, moim zdaniem porównania nie ma, premium sa o wiele mocniejsze. W przypadku mieszanek to już jednak wyższa szkoła jazdy, najlepiej jeśli zmniejszy się dawki o połowę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry