• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feromony czy ktoś kiedyś próbował takiego podrywu

Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Cześć. Jakiś czas temu natrafiłem na artykuł, w którym było opisane,że pożądanie to nic innego jak zestaw biochemicznych reakcji, które można wywołać miedzy innymi odpowiednim zapachem, światłem, dotykiem. Poza tym w wielu podręcznikach manipulacji pojawia się informacja, że warto jest zastosować odpowiedni zapach.

Tak więc pytanie dla panów oraz do pań jeśli kiedyś stosowały takie zapachy... Jakie feromony konkretnie byście polecili? I czy widzieliście może działąnie w takich zapachach? Co warto jest sobie kupić?
 

Aviator1

Seks Praktykant
No ja akurat mam trochę inne doświadczenia w temacie. Aby o czymś pisać trzeba sprobować. Niestey ale wiele osób kupuje sobie jakieś tanie podróby na allegro, które nie działają i potem narzeka,ze feromony nie miały żadnego działania. Jeśli chcesz kupić sobie coś porządnego to musisz dopłacić. Powinny zawierać w składzie androsterol oraz androstenon czyli składniki, które odpowiadają za podniecenie. Skuteczne sa na przykład Pheromone essence.Jest to bezzapachowa esencja. Możesz je również zmieszać ze swoimi perfumami.
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Po prostu się umyj i nie kombinuj z feromonami. W dzisiejszych czasach laski same lecą jak pszczoły do miodu
 
Mężczyzna

Pietrzakb

Cichy Podglądacz
No chyba żartujesz... Sam tego nie zauwazyłem. Dziewczyny robią się coraz bardziej wybredne oraz zachowują się jak jakieś księżniczki, które trzeba podrywać. Sam się zastanawiałem nad jakimś zapachem . Gdzie konkretnie kupuję te pheromone essence? Są moze w stacjonarnych sklepach ?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Wpisz sobie Pheromone essence w wyszukiwarkę o wyskoczy Ci cała lista sklepów,w których możesz je znaleźć. Proponuję porównać sobie ceny bo w niekórych są promocje a w niektórych nie .W stacjonarnych nie widziałem ( swoją drogą to nie wiem czemu nie sprzedają takich rzeczy).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Feromony na podryw Związki 7
S Feromony Związki 5
A Najlepsze feromony Porady seksualne 10
A Feromony męskie Porady seksualne 5
T Feromony... Akcesoria erotyczne 36

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry