• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazjowaliście kiedys o swoim byłym/obecnym nauczycielu?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Kurczę, głupia sprawa, ale jarałem się okrutnie nauczycielką już pod koniec podstawówki... Tak teraz sięgając wstecz to mogła być ze 30 lat starsza.
I uzmyslawiam sobie, że nie podobała mi się z urody ale podniecała mnie jej wladczosc, była wyniosłą, silną kobietą. Kurczę, fajna była...
 
Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
A jak dokładnie wyglądała? Sam chętnie bym poznał
Myślę że miała około 165 wzrostu , miala ładną buzię i oczy , makijaż na jakieś grubsze szkolne uroczystości, piersi średniej wielkości ,pupcia okrągła ładnie się odznaczała , moim zdaniem najlepiej jej było w brązowych włosach miała je krótkie max do ramion , sympatyczna ,prawie cały czas uśmiechnięta ,na lekcjach rozmawiała z nami normalnie atmosfera była luźna , padały różne żarty i głupie teksty jak to w średniej szkole, ale nie robiła z tego tytułu żadnych afer , obracała to w żart albo nie komentowała tego .
Nigdy nie zapomnę zakończenia roku szkolnego w drugiej klasie jak wpadła w skórzanej mini i białej koszuli wszyscy za nią wodzili wzrokiem wtedy , na ogół ubierała się normalnie rzadko prowokowała ubiorem raczej tak jak wspomniałem przy uroczystościach tak bardziej ,, odświętne" się ubierała. Pozdrowienia dla Pani Joanny 😁😊
 

Kogucik69

Podrywacz
W podstawówce miałem Mega okrągłą nauczycielkę od angielskiego 🥵 w gimnazjum miałem biuściastą nauczycielkę od angielskiego a na studiach kręciła mnie też od angielskiego za to że smukła szyja ❤️❤️
 
Mężczyzna

Apocominick

Cichy Podglądacz
Na studiach młoda pani doktor, miała z nami ćwiczenia. Nic z nich nie pamiętam ale panią doktor pamiętam bardzo dobrze, żadna nauczycielka nie miała takich nóg i takiego uśmiechu
Brzmi jak opis naszej Pani dr. Najlepsze nogi ever, dodatkowo wyeksponowane przez bardzo krótkie mini i szpilki. Bywało, że strój miała wręcz nieprzyzwoity. Do tego perfumy zdecydowanie na wieczór a nie na dzień, a czasem to wręcz można było odnieść wrażenie, że pachniało od niej seksem.. W dniach kiedy miała bardzo krótkie mini, jak siedziała, można było czasem dojrzeć jakie ma majtki. Potem z kumplami wymienialiśmy się między sobą spostrzeżeniami.. "dzisiaj niebieskie", "dziś białe", itp. Najlepiej było jak raz na laborkach w tak krótkiej mini kucała przy statywie.. do końca dnia mieliśmy o czym gadać z kumplami ;)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Siedząc w pierwszej ławce zrzucałem coś na pod)ogę i z pod ławki patrzyłem na majteczki pani wychowawczyni. Z boku majtek wystawały jej włosy łonowe , pierwszy raz kiedy je zobaczyłem spuściłem się w majtki :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedyś na koloniach miałem młodziutką , śliczną wychowawczynię , która mnie bardzo podniecała.
Wpadłem na chytry plan i najpierw nadymiłem w sypialni papierosem i wiedząc , że zaraz przyjdzie bo poczuje dym , po czym masturbowałem się leżąc golutki na łóżku , udając że jestem tak zajęty , że nie widzę , że weszła i się przygląda.
Dopiero kiedy wytrysnąłem udałem spłoszonego , że niby ją właśnie zobaczyłem :)
Mega 🔥
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry