• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje o szwagierce?

ktosia

Nowicjusz
myslę że nikomu :eek: :D :D jesteś pierwszy :) a tak poważnie na forum SF dużo jest tematów o szwagierkach , teściowych , sąsiadkach , koleżankach .... idt Pozdrawiam F
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Fanyazjowac o seksie ze szwagierka lub przeżyć przygodę seksualna to jedno ale zakochać się to już przesada bo nie wypada
 
L

Lukasz95

Guest
Mi się zdarzyło zrobić szwagierce palcówkę. A po jakimś czasie wszystko wyszło na światło dzienne i się zrobiło niezłe szambo. Dzisiaj, po kilku latach już wszyscy mamy na to wyrąbane i się nawet z tego śmiejemy. Ale jest coś co mnie niepokoi, mam wrażenie jakby, to nie był koniec tej historii.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Jakiś czas temu Szwagier się przyznał, że był zakochany we mnie. Dobrze, że mu przeszło. Chyba przeszło. 😳
Nigdy nie powiedziałbym tego zajętej kobiecie, gdybym wiedział, że kogoś ma, i to jeszcze kogoś z rodziny. Mógł zachować to dla siebie
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Mi się zdarzyło zrobić szwagierce palcówkę. A po jakimś czasie wszystko wyszło na światło dzienne i się zrobiło niezłe szambo. Dzisiaj, po kilku latach już wszyscy mamy na to wyrąbane i się nawet z tego śmiejemy. Ale jest coś co mnie niepokoi, mam wrażenie jakby, to nie był koniec tej historii.

Może teraz szwagier zrobi palcówkę Twojej w nagrodę ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry