• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje o szwagierce?

Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Każdy chyba fantazjuje o szwagierce albo wylądował z nią w luzku moja szwagierka jest zajebista jak jestem u nich to specjalnie chodzi w bieliźnie albo przebiera się moja kobieta powiedziała że jak będę patrzeć na jej siostrę to utnie mi Kut... Chciałbym chociaż wylizac jej cipke młoda i cycki
 
Mężczyzna

dark_pussy_hunter

Cichy Podglądacz
Zdarza mi się myśleć że posuwam szwagierke, ma zajebisty tyłek, a cycki jeszcze lepsze :) Ale częściej myślę o trójkąciku z nią i moją kobietą, że jedna siedzi mi na twarzy, a druga ujeżdża mojego drąga, coś pięknego, a na końcu obie klęczą przede mną, bawiąc się cyckami, i z otwartymi szeroko ustami czekają na moje mleczko :)
 
D

Dorianbdg

Guest
Do niedawna młodsza siostra mojej dziewczyny była mi zupełnie obojętna. Jednak niedawno zostaliśmy u młodej rodziców na noc i po prostu wszedłem do łazienki w której świeciło się światło a Wiktoria akurat się kąpała.
Nie krzyczała po prostu z lekkim opóźnieniem zasłoniła piersi a mi teraz staje na myśl o Niej za każdym razem...
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
A mnie ciekawi jak by zareagował Szwagier na mnie jak by sprowokować jakieś sytuacje. Np. On jak idzie się odlać to nie zamyka drzwi na klucz. Albo usiąść mu na kolanach. Albo usiąść obok na kanapie jak leży.

Jakie jeszcze sytuacje by można było wymyśleć?
 
D

Dorianbdg

Guest
A mnie ciekawi jak by zareagował Szwagier na mnie jak by sprowokować jakieś sytuacje. Np. On jak idzie się odlać to nie zamyka drzwi na klucz. Albo usiąść mu na kolanach. Albo usiąść obok na kanapie jak leży.
Jakie jeszcze sytuacje by można było wymyśleć?
Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz go sprowokować. Jaką relacje macie teraz.
W moim przypadku dziwnym trafem po tamtej sytuacji Wiktoria wita się buziakiem z przytulaniem które trwa zdecydowanie dłużej niż powinno. Ostatnio gdy spotkałem się z Nią sam na sam obmacała mnie po tyłku.
Delikatnie mówiąc jestem zmieszany bo mój rycerz z niepohamowaną przyjemnością by to wykorzystał jednak obawiam się, że może być to pułapka zastawiania przez Młodą i Wiktorię.

Jeśli Ty Marzysz o swoim szwagrze to go weź w obroty i tyle.
 
D

Dorianbdg

Guest
Hmmm. Myślę, że nawet nic nie podejrzewa
W takim przypadku atakuj! Czas i podchody działają na niekorzyść. Osobiście do niedawna nic nie podejrzewałem jeśli chodzi o moją sytuację.
A zawsze się witała buziakiem? Bo ja nigdy. Tylko przytulanie na powitanie, gdy przyjedzie i gdy odjeżdża [mieszka w innym kraju]
Wcześniej nie zawsze. Krótki przytulas albo przywitanie na odległość.
 
Mężczyzna

Edgelover

Nowicjusz
Ja często fantazjuję o swojej szwagierce na widok której mam mega twardego kutasa. Ma śliczne ciało i piękną cipcie, którą czasami odsłania. Tryskam na jej zdjęcia, rozkoszuje mnie jej widok 😊
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry