• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje o szwagierce?

Ciacho95

Nowicjusz
Pewnie, moja szwagierka nawet fajna, dobry cycek i dobrą dupcia, znamy się już z 10 lat, teraz już każdy poszedł w swoją stronę ale kiedyś mieszkała z nami jak mieliśmy po naście lat, zdarzało się że się wygłupialiśmy i nie raz dostawała klapsa. Przez sen kiedyś spaliśmy w 3 na wyjeździe wymacałem jej cycuszka i pupcie. W majteczkach też ja widziałem szkoda że nie chodzi w stringach. Historia prawdziwa
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
kilka razy całowałem się ze szwagierką oczywiście byliśmy oboje wstawieni, kilka razy na imprezie siedziała mi na kolanach gadaliśmy i pozwalała się obmacywać, sama zapewne czując że mi stoi wierciła się masując swoją pupą mojego sztywnego penisa
 
Mężczyzna

CharlieOrlie

Cichy Podglądacz
W zeszły weekend odwozilem szwagierke z imprezy. Jest sama, więc co weekend imprezuje, a ja jeżdżę w uberze. Była wstawiona, a ze mieszka u rodzicow za miastem, poprosila żebyśmy stanęli na poboczu drogi dojazdowej. Zaczęła sie zalić, że nie może sobie znaleźć nikogo normalnego itp. Pocieszałem ją i zacząłem prawić komplementy, aby jej troche poprawić nastrój. No i od słowa do słowa, zaczęla mówić czego jej brakuje i spytała wprost, czego mnie brakuje w małżeństwie. Moja żona bardzo rzadko robi loda, to też jej o tym wspomniałem. Okazało się, że ona to lubi i zaczeła mnie miziać po udzie i pocałowała. Oczywiście potem dobrała się do mojego penisa, a ja doświadczyłem zajebistego loda w aucie. Oczywiście wszystko połknęla bez grymasu i obiecała, że namówił swoją siostrę na to. Później jak wytrzeźwiala, mowila, że to była głupota a po paru godzinach sama wysłała zdjecie cycków 😅🤣. Powiedziala, że jak będę ja odwozil z imprezy, to moze tak się odpłacać.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
pamiętam jak kiedyś wpadł do nas na wódeczkę brat mojej żony razem ze swoją małżonką, siedzieliśmy, gadaliśmy i oczywiście piliśmy, rozmowa zeszła na temat kobiecych piersi, moja zona ma wielkie cycki rozmiar F a żona szwagra sporo mniejsze rozmiar bodajże B i które są fajniejsze, ja na to że wielkie są super ale i małe też nie są do końca złe, na to szwagier zapytał czy podobają mi się takie jak ma jego żona na co ja że sory ale ich nie widziałem to się nie wypowiem na co on mówi no żony żeby pokazała bo przecież my to rodzina to może pokazać na co ona bez namysłu bluzkę do góry i pokazała piersi w staniku na co wspólnie ze szwagrem że tak to nie widać i żeby pokazała normalnie i ja do mojej żony żeby dla porównania pokazała swoje i co tu się zdziwiłem dziewczyny bez oporów ściągnęły całą górę i mogliśmy ze szwagrem obiektywnie porównać i podyskutować które piersi są lepsze.
 

Ciacho95

Nowicjusz
pamiętam jak kiedyś wpadł do nas na wódeczkę brat mojej żony razem ze swoją małżonką, siedzieliśmy, gadaliśmy i oczywiście piliśmy, rozmowa zeszła na temat kobiecych piersi, moja zona ma wielkie cycki rozmiar F a żona szwagra sporo mniejsze rozmiar bodajże B i które są fajniejsze, ja na to że wielkie są super ale i małe też nie są do końca złe, na to szwagier zapytał czy podobają mi się takie jak ma jego żona na co ja że sory ale ich nie widziałem to się nie wypowiem na co on mówi no żony żeby pokazała bo przecież my to rodzina to może pokazać na co ona bez namysłu bluzkę do góry i pokazała piersi w staniku na co wspólnie ze szwagrem że tak to nie widać i żeby pokazała normalnie i ja do mojej żony żeby dla porównania pokazała swoje i co tu się zdziwiłem dziewczyny bez oporów ściągnęły całą górę i mogliśmy ze szwagrem obiektywnie porównać i podyskutować które piersi są lepsze.
I które lepsze według was
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
w te święta wielkanocne byliśmy u brata mojej żony, trochę popiliśmy i gdy poszliśmy spać byłem nieco nakręcony na sex a moja żona już by chciała iść spać i niechętna na jakieś zabawy. Delikatnie zaczynam ją zachęcać gdy słyszymy zza ściany jak szwagierka pojękuje z rozkoszy i to dość głośno, spojrzeliśmy po sobie żona się uśmiechnęła i słuchając jak szwagierka jęczy zrobiła mu loda. Super uczucie jak spuszczałem się jej do buzi to zastanawiałem się gdzie szwagierka będzie zalana
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry