• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Fantazja, którą spokojnie chciałbym spełnić jest erotyczna sesja zdjęciowa mojej żony. Chciałbym, aby fotograf był atrakcyjny ale jednocześnie profesjonalny. Jako bonus, marzy mi się, aby sesja nie była solo, tylko razem z profesjonalnym modelem (najlepiej dwoma :D). Na zdjęciach dotykaliby oni oczywiście mojej kobiety po całym ciele. Wisienką na torcie byłaby fotografia, gdy ona nago klęczy, zaś oni stoją przed nią ze sterczącymi kutasami. Rzecz jasna wszystko w nieco artystycznym klimacie - zdjęcia byłyby nacechowane ale eleganckie.
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Miałbym ochotę wypieścić języczkiem okrąglutką pupkę pewnej starszej ode mnie o trochę ponad 10 lat kobiety o przykuwającej moją uwagę urodzie. I w ogóle całą bym chciał ją wypieścić.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Najbardziej to chciałbym znowu seks z byłą, ale to niemożliwe więc zostają inne fantazje:

- poruchać w usta klęczącą dziewczynę ze skutymi z tyłu rękami
- wylizać i wyssać cipkę bardzo młodej dziewczynie, nastolatce
- trójkąt z dwiema dziewczynami
- patrzeć jak dziewczyna zlizuje moją spermę z innego miejsca niż penis
- poznać jakąś dziewczynę która dzieli moje fetysze, tzn żeby miała lekką skłonność do uległości, nimfomanii, obciągania z połykiem i żeby bardzo lubiła pokazywać mi goły tyłek i jak jej liżę
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Ciekawy-swiata

Cichy Podglądacz
Moja jest bardzo ciekawa i dość „poj…ana”;)
Przemiana w uległą kurwę swojej Żony do totalnego poniżenia.
Marzę aby moja żona pluła mi na twarz i w usta, sikała w usta kucając nad moją twarzą każąc połykać wszystko. Feminizacja - nakaz żony abym ubrał na siebie białą bieliznę koronkową, pończochy, szpilki oraz SUKNIĘ ŚLUBNĄ , do tego makijaż zrobiony przez nią. Jak już został bym jej ślubną uległą dziwką to chciałbym aby długim dildo robiła mi głebokie gardło chamsko i mocno aż do wymiotów , sikając w usta raz po raz i każąc lizać sobie głeboko dupę, wkładanie przez nią sobie korków analnych , wyjmowanie i wpychanie mi w usta do oblizania, potem wszelkie zabawy analne w mój tyłek , strapon, dilda, kulki, koniecznie po rozciągnieciu odbytu fisting, w trakcie jakbym doszedł to wytrysk w jej usta a ona mi daje w usta wszystko takie spienione do połknięcia. Bycie ruchanym przez żonę mając suknie ślubną na sobie musi byc arcy ciekawyn przeżyciem;). Dla fanów mocnych doznań na koniec poprosiłbym żonę o małą lewatywę z wytryskiem do moich ust, a wersji hard abym stymulując sie dildem w gardło, doprowadziła się do wymiotów i zrobiła to w moje usta. Fajnie do tego byłoby mieć podwójne dildo, razem sie ruchać analnie przodem i w trakcie każdy sika na drugiego;)

coś tam już mi sie udało w częściach spróbować ale całość jest sama w sobie największą moją fascynacją
 
Mężczyzna

Ayreen

Cichy Podglądacz
Ja mam od ponad pół roku jazdę na saune i możliwość przyłapania.
Natomiast sama moja fantazja, to footjob, ewentualnie blowjob od nieznajomej właśnie w publicznej saunie...
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
Najbardziej to chciałbym znowu seks z byłą, ale to niemożliwe więc zostają inne fantazje:

- poruchać w usta klęczącą dziewczynę ze skutymi z tyłu rękami
- wylizać i wyssać cipkę bardzo młodej dziewczynie, nastolatce
- trójkąt z dwiema dziewczynami
- patrzeć jak dziewczyna zlizuje moją spermę z innego miejsca niż penis
- poznać jakąś dziewczynę która dzieli moje fetysze, tzn żeby miała lekką skłonność do uległości, nimfomanii, obciągania z połykiem i żeby bardzo lubiła pokazywać mi goły tyłek i jak jej liżę
chciałbym być w usta poruchany ze skutymi rękami
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Mi ostatnio chodzi po głowie aby mój chłopak brał mnie razem z moim młodszym bratem i aby poszli na całość. Traktowali mnie jak swoją sukę, wyzywali, upokarzali i spuszczali się do ust i w cipkę po kilka razy prze kilka godzin. Normalnie to raczej niemożliwe, ale może spontanicznie fantazja się uda po jakimś alkoholu i odrobinie prowokacji.
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Wczoraj rozmawiałem kolejny raz z żoną na temat pójścia do klubu dla swingersów i odbycia stosunku z innym mężczyzną. Powiedziała że jest to bardzo ciekawe i chcę spróbować. Sama myśl bardzo mnie podnieca jak sama sobie wybierze mężczyznę a następnie odbędzie z nim stosunek a ja będę patrzył.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Wczoraj rozmawiałem kolejny raz z żoną na temat pójścia do klubu dla swingersów i odbycia stosunku z innym mężczyzną. Powiedziała że jest to bardzo ciekawe i chcę spróbować. Sama myśl bardzo mnie podnieca jak sama sobie wybierze mężczyznę a następnie odbędzie z nim stosunek a ja będę patrzył.
Zazdroszczę Ci
 
Mężczyzna

lowca_przyjemnosci_

Cichy Podglądacz
Dla mnie nr 1 na liście to namiętny trójkąt z atrakcyjną parą. Dołączenie jako ten drugi i maksymalne dopieszczenie kobiety przez kilka godzin bez zahamowań, podwójna penetracja, dwa w cipkę, podwójny lodzik itd.
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Mi ostatnio chodzi po głowie aby mój chłopak brał mnie razem z moim młodszym bratem i aby poszli na całość. Traktowali mnie jak swoją sukę, wyzywali, upokarzali i spuszczali się do ust i w cipkę po kilka razy prze kilka godzin. Normalnie to raczej niemożliwe, ale może spontanicznie fantazja się uda po jakimś alkoholu i odrobinie prowokacji.
Jak bym był Twoim bratem to z przyjemnością bym Ci pomógł spełnić tą fantazje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry