• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Ja zawsze chciałam, żeby facet usiadł sobie wygodnie w fotelu, a ja, ubrana w czarne szpilki i czerwoną kabaretkę na całe ciało, wypinam się mocno dla niego, kręcę przed nim tyłeczkiem, zapraszam go paluszkiem, żeby dał mi mocnego klapsa, rozszerzam nóżki, i daję mu się zmacać i wysmyrać od tyłu po rozgrzanej cipeczce 😌
Kochana. Ja chętnie wtedy wyliże Ci obie mokre dziurki.. dokładnie kazdy milimetr...
 
Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
Wytrysk w cipce. Do tej pory sama penetracja bez zabezpieczenia, ale bez wytrysku, mimo że kobieta była na antykoncepcji.
To musi być mocne doznanie, penetrować, jak najdłużej przetrzymywać i w końcu wybuchnąć w ciepłej, mokrej, otulającej penisa waginie.
W końcu biologia tak stworzyła, żeby do tego zachęcać.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ja mam dzisiaj taką fantazję że chciałbym w jakimś zagranicznym kurorcie, nad basenami chodzić w takich klapkach na grubym, przeźroczystym spodzie, kompletnie nagi, popalać sobie papierosa i podchodzić do różnych facetów i brać im do buzi...
 
Mężczyzna

Jaccob

Cichy Podglądacz
Gorący seks i spełnianie swoich pragnień nad jeziorem… w samochodzie czy na kocu przez całą noc popijając winko i łapiąc przyjemność z każdej sekundy
 
Mężczyzna

AnonimowyWładca

Cichy Podglądacz
Masaż erotyczny z młodszą lub starszą kobietą taki aby doprowadziła mnie do totalnego szczytu a po wszystkim wspólny prysznic z wzajemnymi pieszczotami. To taka jedna z wielu fantazji które posiadam i chciałbym spełnić.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
A kojarzysz może, czy gdzieś są wogole jakieś warsztaty? Bo trochę interesuje się hojōjutsu i chciałem też nauczysz się shibari ale niestety niczego nie udaje mi się znaleźć.
Prawdziwe a nie polegające tylko na związaniu sznurkiem.partnerki/partnera w obleśnym klubie, wstrętnym.sznurkiem, przez.ubranego w t shirt kolesia o zaniedbanych łapach, albo przez byłą tancerkę na rurze...... Nie dlatego to póki co marzenie i fantazja.
 
Mężczyzna

blackmonk

Cichy Podglądacz
Prawdziwe a nie polegające tylko na związaniu sznurkiem.partnerki/partnera w obleśnym klubie, wstrętnym.sznurkiem, przez.ubranego w t shirt kolesia o zaniedbanych łapach, albo przez byłą tancerkę na rurze...... Nie dlatego to póki co marzenie i fantazja.
Rozumiem, też żałuję. Mam kilka interesujących książek w tym temacie ale niestety teoria, teorią, a praktyka niestety jest dość skomplikowana. Ale ostatnio stawiam jakieś pierwsze kroki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry