• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
O takich rzeczach nie słyszałem ale fajnie się dowiedzieć czegoś nowego
Kiedy miałem 12 lat, po raz pierwszy zobaczyłem w kolorowej gazecie panią siedzącą na ubikacji. (W dziale o zdrowiu, jak pisali o zaparciach itp. rzeczach). I to mnie wprawiło w stan takiego, jednoczesnego zdziwienia i podniecenia - bo byłem wychowywany, że wszystko w toalecie robi się za zamkniętymi drzwiami. I wtedy się zaczęło... Znalazłem w sieci zdjęcie tej pani z tamtej gazety:
z7274746IH,Kobiety-znacznie-czesciej-maja-klopoty-z-ukladem-m.jpg
 
Mężczyzna

Fylyp

Cichy Podglądacz
Kiedy miałem 12 lat, po raz pierwszy zobaczyłem w kolorowej gazecie panią siedzącą na ubikacji. (W dziale o zdrowiu, jak pisali o zaparciach itp. rzeczach). I to mnie wprawiło w stan takiego, jednoczesnego zdziwienia i podniecenia - bo byłem wychowywany, że wszystko w toalecie robi się za zamkniętymi drzwiami. I wtedy się zaczęło... Znalazłem w sieci zdjęcie tej pani z tamtej gazety:
z7274746IH,Kobiety-znacznie-czesciej-maja-klopoty-z-ukladem-m.jpg
Całe nagie
byłby bardziej podniecające
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Ja zawsze chciałam, żeby facet usiadł sobie wygodnie w fotelu, a ja, ubrana w czarne szpilki i czerwoną kabaretkę na całe ciało, wypinam się mocno dla niego, kręcę przed nim tyłeczkiem, zapraszam go paluszkiem, żeby dał mi mocnego klapsa, rozszerzam nóżki, i daję mu się zmacać i wysmyrać od tyłu po rozgrzanej cipeczce 😌
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Hej, to też i moja fantazja.moja żona chce zabawić się z kobietą, chce też patrzeć jak facet bi bzyka mnie, później ją, chce też z ruga kobietą straponem mnie ruchać, zabawiać się do kamerki

Hej. My się tak bawimy. Najpierw on mnie, później jaka jego straponem, nawet go przebieram.
itd. Tak, trudno poznać, brak zaufania albo coś nie pasuje.
Uwielbiam takie zabawy a zwłaszcza jak jestem ubrany przez panią w damskie ciuszki
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry