• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Kobieta

julita38

Cichy Podglądacz
Impreza sylwestrowa, dużo par wszyscy ubrani elegancko i w maskach. Podchodzi do mnie 50 letnia
atrakcyjna kobieta w masce na twarzy bierze mnie za rękę, prowadzi do pokoju gdzie znajduje się tylko stół.
Wkłada ręce pod sukienkę i ściąga mi majtki. Potem wskazuje palcem na stół i karze klęknąć
na kolanach a pupą usiąść na skraju stołu dotykając pięt tak żeby pupa była całkiem wypięta.
Zabiera mi maskę z twarzy. Pytam dlaczego, bo tak odpowiada.

Na przeciw wisi duże lustro. Kobieta przytrzymuje mnie mocno abym nie mogła się ruszyć i do pokoju wchodzi pierwszy mężczyzna. Nagi z penisem w pełnym wzwodzie, wydepilowany i w masce. Kobieta sięga do mojej pupy i smaruje ją dość mocno bez zachowania delikatności oliwką. Chwile potem czuje wdzierającego się penisa do środka. Coraz szybciej i szybciej aż po chwili mężczyzna kończy w środku i wychodzi z pokoju.

Nasienie wycieka z mojej pupy do przezroczystego naczynia stojącego tuż pod stołem. Zastanawiam się w głębi co to było i dlaczego na to to się zgodziłam. Nagle kobieta znowu łapie mnie mocno a drzwi do pokoju się otwierają i sytuacja się powtarza. Sperma jeszcze całkiem nie skończyła wyciekać z mojej pupy kiedy następny mężczyzna swojego penisa i zaczął szybko nim poruszać. Chwile potem poczułam wytrysk. Mężczyzna wyszedł a sperma wyciekająca z pupy opadała swobodnie do naczynia pod stołem.

Potem był kolejny raz i kolejny. Próbowałam się uwolnić ale kobieta skutecznie blokowała moje ruchy. Straciłam rachubę ilu ich było 15 może 20 nie wiem. Spojrzałam kontem oka naczynie robiło się pełne. Wtedy wszedł ostatni mężczyzna i zrobił to co wszyscy poprzedni. Po wytrysku kobieta pozwoliła mi wstać i kazała naciągnąć majtki na jeszcze wyciekającą spermę z pupy. Sięgnęła po naczynie i wskazała mi palcem drzwi. Wyszłam na zewnątrz zakładając ponownie maskę. Obok mnie przechodzili mężczyźni ze swoimi kobietami spoglądając na mnie. Ja jednak nie wiedziała kim są bo wszyscy w czasie sexu mieli zasłonietą twarz.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
@julita38 Ciekawa fantazja, tylko
i karze klęknąć
W takim przypadku pisze się "każe", od kazać", nie od "karać".
Karze od karać, każe od kazać.
Kobieta sięga do mojej pupy i smaruje ją dość mocno bez zachowania delikatności oliwką. Chwile potem czuje wdzierającego się penisa do środka.
Czuje, czy "czuję"? Tzn. ona czy Ty?
Polskie znaki jednak mają znaczenie.
kiedy następny mężczyzna swojego penisa i zaczął szybko nim poruszać
Kiedy następny mężczyzna co swojego penisa? Chyba "zjadłaś" jedno słowo.
 
Mężczyzna

Panxxx

Cichy Podglądacz
W tym roku mam nadzieję że uda mi się spełnić ta fantazje seks grupowy mm, i ja jako suka w tym układzie, kręci mnie to ostatnio mocno
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
@julita38 Ciekawa fantazja, tylko

W takim przypadku pisze się "każe", od kazać", nie od "karać".
Karze od karać, każe od kazać.

Czuje, czy "czuję"? Tzn. ona czy Ty?
Polskie znaki jednak mają znaczenie.

Kiedy następny mężczyzna co swojego penisa? Chyba "zjadłaś" jedno słowo.
Może jeszcze kątem oka, a nie "kontem"😉
Ale fantazja super 👍
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Impreza sylwestrowa, dużo par wszyscy ubrani elegancko i w maskach. Podchodzi do mnie 50 letnia
atrakcyjna kobieta w masce na twarzy bierze mnie za rękę, prowadzi do pokoju gdzie znajduje się tylko stół.
Wkłada ręce pod sukienkę i ściąga mi majtki. Potem wskazuje palcem na stół i karze klęknąć
na kolanach a pupą usiąść na skraju stołu dotykając pięt tak żeby pupa była całkiem wypięta.
Zabiera mi maskę z twarzy. Pytam dlaczego, bo tak odpowiada.

Na przeciw wisi duże lustro. Kobieta przytrzymuje mnie mocno abym nie mogła się ruszyć i do pokoju wchodzi pierwszy mężczyzna. Nagi z penisem w pełnym wzwodzie, wydepilowany i w masce. Kobieta sięga do mojej pupy i smaruje ją dość mocno bez zachowania delikatności oliwką. Chwile potem czuje wdzierającego się penisa do środka. Coraz szybciej i szybciej aż po chwili mężczyzna kończy w środku i wychodzi z pokoju.

Nasienie wycieka z mojej pupy do przezroczystego naczynia stojącego tuż pod stołem. Zastanawiam się w głębi co to było i dlaczego na to to się zgodziłam. Nagle kobieta znowu łapie mnie mocno a drzwi do pokoju się otwierają i sytuacja się powtarza. Sperma jeszcze całkiem nie skończyła wyciekać z mojej pupy kiedy następny mężczyzna swojego penisa i zaczął szybko nim poruszać. Chwile potem poczułam wytrysk. Mężczyzna wyszedł a sperma wyciekająca z pupy opadała swobodnie do naczynia pod stołem.

Potem był kolejny raz i kolejny. Próbowałam się uwolnić ale kobieta skutecznie blokowała moje ruchy. Straciłam rachubę ilu ich było 15 może 20 nie wiem. Spojrzałam kontem oka naczynie robiło się pełne. Wtedy wszedł ostatni mężczyzna i zrobił to co wszyscy poprzedni. Po wytrysku kobieta pozwoliła mi wstać i kazała naciągnąć majtki na jeszcze wyciekającą spermę z pupy. Sięgnęła po naczynie i wskazała mi palcem drzwi. Wyszłam na zewnątrz zakładając ponownie maskę. Obok mnie przechodzili mężczyźni ze swoimi kobietami spoglądając na mnie. Ja jednak nie wiedziała kim są bo wszyscy w czasie sexu mieli zasłonietą twarz.
Świetna fantazja 👍
A ciekawi mnie co stało się z tym naczyniem ze spermą 😉
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Zastanawiam się co by się stało gdybym przywiązała M do czegoś i zaczęła się bawić sama ze sobą na początku spokojnie a później z moimi gadżecikami. Byłabym tak blisko, że mogłabym go musnąć włosami, oprzeć mu stopę na twarzy lub klacie, zmieniając pozycję oprzeć się o twarz dłonią i niby od niechcenia musnąć go po ustach paluszkami z moim zapachem.
Ciekawa jestem czy by się zerwał z uwięzi i co by było gdyby tak zrobił. Mhh jest takich kilka węzłów, które można rozsupłać mając wystarczająco długi koniec...
 
Kobieta

aga_46

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
a mnie sie wydaje ze po części na tym polegają fantazje :) owszem warto je realizować ale nie zawsze, bo o czym by sie potem fantazjowało :)
Myślę, że każdy ma takie fantazje, które owszem podniecają ale lepiej, żeby pozostały w sferze fantazji a nawet nigdy nie chcielibyśmy aby się spełniły.
 
Mężczyzna

Venom1971

Cichy Podglądacz
A ja uważam że jak jest okazja to trzeba iś za ciosem i korzystać
Myślę, że każdy ma takie fantazje, które owszem podniecają ale lepiej, żeby pozostały w sferze fantazji a nawet nigdy nie chcielibyśmy aby się spełniły.
A ja myślę że jak nadarza się okazja to należy korzystać i realizować fantazje . Na stare lata lepiej mieć co wspominać niż żałować że były okazje a czegoś się nie spróbowało .Jeden warunek -pamięć nie będzie szwankować:)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
a mnie sie wydaje ze po części na tym polegają fantazje :) owszem warto je realizować ale nie zawsze, bo o czym by sie potem fantazjowało :)

A ja uważam że jak jest okazja to trzeba iś za ciosem i korzystać

A ja myślę że jak nadarza się okazja to należy korzystać i realizować fantazje . Na stare lata lepiej mieć co wspominać niż żałować że były okazje a czegoś się nie spróbowało .Jeden warunek -pamięć nie będzie szwankować:)
Zgadzam się, ale nie do końca. Na przykład podobno niektóre kobiety fantazjują o gwałcie, ale na pewno niewiele z nich chciałoby aby ta fantazja się spełniła.
 
Mężczyzna

Venom1971

Cichy Podglądacz
No bo w fantazjach ,gwałt odbywa się niejako na ich warunkach a rzeczywistość burzy im ten misternie poukładany plan .Wszystko wtedy jest inaczej niż miało być
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry