• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

34_goodguy

Cichy Podglądacz
W pociągu.Dojrzała pani konduktorka przechodzi akurat kiedy wchodzę do wc,rozgląda się zatrzymuje zamykające się drzwi, wchodzi do środka i zamyka nas...dalej to już więcej pisania bo fantazja,fantazja,bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego 😁
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Mnie kręci upokorzenie. Im większe tym lepiej. Przełamywanie granic. Dlatego zainteresowanie pasem cnoty, cuckoldem, analem
Udało mi się na razie spróbować pare razy pasa cnoty i peggingu (z żoną, pas tylko zakładany do zabaw)
Niestety jest przeciwna innym osobom w łożku. Może kiedyś się to zmieni.

poza tym: forced bi, cleanup, sissyfication, feminizacja (lekka, np koronkowe stringi + rozowy pas cnoty na codzien)

takie marzenia

masz pytania albo chcesz pogadać? Pisz śmiało!
 

Hajks3

Seks Praktykant
Oczywiście nigdy nie starczy mi odwagi na realizację, ale...
Często fantazjuję o zostaniu darmową prostytutką na 1 dzień. Wynająć apartament w większym mieście i dać ogłoszenie, w którym będzie podany adres i wstęp wolny. Ja przywiązana smyczą na kłódkę do łóżka, bez dużego pola manewru. Każdy mężczyzna będzie mógł przyjść i użyć mnie w dowolny sposób i wyjść zaspokojony. Z boku pojemnik na ewentualne napiwki. Na koniec dnia uwolnić się i wyjść z łóżka, które będzie całe w spermie.
Może są gdzieś już takie ogłoszenia?
Jak się odważysz to dawaj znac. Z chęcią bym cię zerżnął i dołożył swojej spermy do tego 😁😈
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Właściwie nie wiem, czy chciałbym spełnić tę fantazję, ale często chodzi mi po głowie.
Żona robi mi feminizację, depilacja, makijaż, seksowne ciuszki. Tak przygotowany muszę iść na "wizytę" do jej znajomej pani ginekolog, oczywiście wszystko jest umówione. W gabinecie atrakcyjna pani doktor i jej seksowna pielęgniarka wykorzystują mnie na wszelkie możliwe sposoby...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry