• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
@ania1993 twoje posty bardziej zmierzają do opowiadania niżeli do fantazji spróbuj to jakoś złączyć w całość i zrób opowiadanie jakieś historii jaka przeżyłaś ☺️
 
Mężczyzna

Kapitan Iglo

Cichy Podglądacz
Pozazdrościć , teraz gdy sobie to wszystko przypominam to tak , masz rację , działo się tak aż do końca liceum ,
Na studiach nie potrafiłam zrozumieć nowych znajomych którzy się tak seksu boją , nawet rozmawiać o seksie nie umieli , gdyby nie Darek i późniejszy mój promotor , seksu chyba w ogóle bym nie uprawiała , ja bez seksu nie mogłam się uczyć ,
Już w ostatniej gimnazjum zrozumiałam że seks nie tylko rozkosz ale i spokój do nauki daje ,
Więc na tego Sławka geja tak się uparłam i poszłam z nim z jego domu a tam szok ale tylko chwilowy :)

W sumie są tacy co nie lubią rozmawiać o seksie, bo wstydzą się tego, że jak będą mówić to będą się z nich śmiać, albo zostali skrzywdzeni w tym temacie w jakiś sposób, albo po prostu nie byli na to gotowi i były to tzw stare dzieci.

Wiem jak to jest współpracować ze starymi dziećmi w liceum. To są najgorsze gamonie, które mimo bliska pełnoletności nadal rzucają tak żenujące teksty z podstawówki, czy gimnazjum, a sami się wstydzą mówić sobie szczerą prawdę. Życie z takimi jest niestety trudne.

Tak zresztą to można na forum mówić imiona tych osób do których się coś czuło? Myślałem, czy o tym napisać, ale boję się, że ten ktoś może się o tym dowiedzieć, albo administracja uzna to za niedozwolone.

W sumie to co sądzicie o takiej fantazji-opowiastki w którym goła księżniczka szuka wody aby umyć swe czerwone majtki w jeziorze z plam z fajnej zabawy: https://www.imagebam.com/view/MEB6DBR

To taka kompozycja otwarta wiecie dla domysłu.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Parus

Cichy Podglądacz
Spotkać na mieście parę gdzie po kilku drinkach rozmawiamy o naszych fantazjach. Ja mówię, że chciałbym wziąć jego żonę na weekend i odprowadzić w to samo miejsce w niedziele wieczorem. Zgadza się, a ja zaskoczony wychodzę z jego żoną i kierujemy się do taksówki.
 

OiO246

Cichy Podglądacz
No to tak. Wracamy za jakiś tydzień z urlopu i prawdopodobnie przyjedzie z nami znajoma. Chciałbym się dobrać do niej na oczach mojej dziewczyny a potem zanurzyć palce i język w nich obu
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Chciałbym sobie zwalić w łazience w galerii, stojąc przy pisuarze. Będąc obserwowanym, a może nawet któryś z panów by się dołączył bądź zamknęliśmy się w toalecie i zabawili tam wspólnie razem
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Cześć,
Jedną z moich fantazji, którą chcialbym spełnić z moją drugą połówką jest masaż dla par. Oczywiscie nie taki zwykly i normalny;).W ofercie można wybrać masażystę i masażystkę, masaż odbywa się równolegle w jednym pomieszczeniu, zarówno osoby masujące jak i masowane są NAGIE dodatkowo dwa razy podczas sesji masowane są miejsca intymne;)
Nie ukrywam byłem pozytywnie zaskoczony reakcją mojej żony, ponieważ pomysł jej się podoba;D

Czy są tu jakieś pary/osoby, które mają podobne fantazje, a moze już takie doświadczenia za sobą?

Pozdrawiam
Moja fantazja zobaczyć żonę z drugą kobietą
 
Mężczyzna

Wesoły1234

Cichy Podglądacz
Ja fantazjuje i robię wszystko aby moja żona zgodziła się sex z trzecią osoba. Najbardziej kręci mnie myśl o tym jak robi mi loda i nagle wchodzi drugi Pan. Patrzy się na nas zaczyna łapać się za kutasa i nagle dołancza. Coś pięknego. Zona kocha sex analny i wydaje mi się ze jeżeli się odważy i będzie na tak to zwariuje. Nie powiem ze myśl o tym jak inna kobieta obciaga mi a mija na to patrzy mnie nie pociaga. Ale jednak widok mojej ruchanej przez innego był by wyjątkowy. Dodam ze razem mamy fila na punkcie sexu, robimy to wszędzie gdzie się da. Moja uwielbia być zniewolona. Ale jednak na trojkat się nie chce dać namówić. Jeszcze a spóścił bym się na nią przy innym.
 
Mężczyzna

Wojtek40

Cichy Podglądacz
Moja fantazja do tej pory tylko w połowie spełniona , wielokrotnie w połowie spełniona dlatego że zawsze pojawiał się jakiś chłopak ,facet i on kończył a ja już byłam tak mocno podniecona że było wszystko jedno kto kończy bo zamykałam oczy :))


Poz Ania
Hej. Skąd jesteś. Chętnie spełnię Twoją fantazje. Priv
 

Selena

Cichy Podglądacz
Leżę na plecach, na biurku. Nogi i ręce mam związane. Partner powoli pieści i całuje całe moje ciało. Raz pieści moją łechtaczkę raz przestaje. Patrzy mi w oczy ,drażni mnie. Specjalnie przdłuża mój orgazm , abym go prosiła by już pozwolił mi skończyć. Doprowadza mnie na skraj rozkoszy ale nie pozwala na szczytowanie. I tak kilka razy aż nie wytrzymuję i eksploduję 💥💥💥💥💥
 
Mężczyzna

Darksadius

Cichy Podglądacz
Leżę na plecach, na biurku. Nogi i ręce mam związane. Partner powoli pieści i całuje całe moje ciało. Raz pieści moją łechtaczkę raz przestaje. Patrzy mi w oczy ,drażni mnie. Specjalnie przdłuża mój orgazm , abym go prosiła by już pozwolił mi skończyć. Doprowadza mnie na skraj rozkoszy ale nie pozwala na szczytowanie. I tak kilka razy aż nie wytrzymuję i eksploduję 💥💥💥💥💥
Zacne
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry