• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
1. Właściwie to nie wiem czy chciałbym to spełnić, bo nie jest to w typowym zakresie moich upodobań, ale jestem ciekaw, i dla przygody bym spróbował dominacji w moją stronę. Nie żadne harcorowe BDSM w stylu bicie i poniżanie, pejcze i inne bzdury, tylko jak to jest mieć do czynienia z kobietą która jest taka dominująca. Taka super zadbana, narcystyczna, nastawiona wyłącznie na swoją przyjemność dama, o totalnie wysokiej pewności siebie i wiedząca czego chce, oraz sama "reżyserująca" całe spotkanie, to znaczy kierująca nim, wydawająca polecenia, wskazówki, chwaląca, lub poprawiająca zachowania. Taka która to ona stoi w szpilkach i nadaje ton spotkaniu, a przy niej się klęczy i liże panią. Nawet stopy, taka która dojdzie i zażyczy żeby zlizać i wyssać jej soczki z cipki, a na koniec pochwali że nikt jej tak dobrze nie wylizał dupy. Uprzejmą damę, ale mającą wyjebane na faceta.
Po prostu mnie to interesuje, i w sumie ciekawi czy takie są.
Nie jest to w moim stylu, jestem przyzwyczajony do normalności, ale to mogłaby być jedna z wielu ciekawych i inaczej podniecających (ale jednak) przygód.

2. A to bym chciał spełnić, żeby trafić taką zboczuchę co by mi palce w dupę pchała. Szczególnie przy lodzie, albo przy ruchaniu w pozycji klasycznej. Oczywiście też by mi lizała tyłek.

3. Trójkąt z dwiema laskami - stanowczo do realizacji. Raz właściwie miałem i się zaczynał, ale się szybko skończył więc nie doszło do skutku. Chcę żeby jedna moja stała laska patrzyła jak się wyżywam na drugiej, jakie ma zderzenie z moim mocnym charakterem. A na koniec ta druga patrzyła jak mojej liżę namiętnie również dupę żeby zazdrościła i widziała jaką mam obsesję na punkcie swojej i jakie zboczone rzeczy z nią robię. I na koniec ją wyprosić, tak żeby ta moja pierwsza i stała czuła się wyróżniona. Co ja poradzę że lubię być trochę skurwielem dla lasek. Z resztą laski lubią ze sobą konkurować, niestety trzeba im dać tę możliwość i wybrać tę lepszą.

4. Raczej nie chciałbym spełnić, ale jakoś podniecające jest dla mnie myśl 2m+1k. To znaczy jej wrażenia, i większe zeszmacenie i jęki niż zwykle. Ale że nie jestem bi to niezbyt dla mnie w praktyce, chociaż jakaś rozwiązła koleżanka mogłaby obciągnąć mi i dobremu koledze, albo obciągać jednemu będąc ruchaną przez drugiego. Takie koleżeńskie dymanko. Nic wielkiego.
 
A

admadrpc01

Guest
1. Właściwie to nie wiem czy chciałbym to spełnić, bo nie jest to w typowym zakresie moich upodobań, ale jestem ciekaw, i dla przygody bym spróbował dominacji w moją stronę. Nie żadne harcorowe BDSM w stylu bicie i poniżanie, pejcze i inne bzdury, tylko jak to jest mieć do czynienia z kobietą która jest taka dominująca. Taka super zadbana, narcystyczna, nastawiona wyłącznie na swoją przyjemność dama, o totalnie wysokiej pewności siebie i wiedząca czego chce, oraz sama "reżyserująca" całe spotkanie, to znaczy kierująca nim, wydawająca polecenia, wskazówki, chwaląca, lub poprawiająca zachowania. Taka która to ona stoi w szpilkach i nadaje ton spotkaniu, a przy niej się klęczy i liże panią. Nawet stopy, taka która dojdzie i zażyczy żeby zlizać i wyssać jej soczki z cipki, a na koniec pochwali że nikt jej tak dobrze nie wylizał dupy. Uprzejmą damę, ale mającą wyjebane na faceta.
Po prostu mnie to interesuje, i w sumie ciekawi czy takie są.
Nie jest to w moim stylu, jestem przyzwyczajony do normalności, ale to mogłaby być jedna z wielu ciekawych i inaczej podniecających (ale jednak) przygód.

2. A to bym chciał spełnić, żeby trafić taką zboczuchę co by mi palce w dupę pchała. Szczególnie przy lodzie, albo przy ruchaniu w pozycji klasycznej. Oczywiście też by mi lizała tyłek.

3. Trójkąt z dwiema laskami - stanowczo do realizacji. Raz właściwie miałem i się zaczynał, ale się szybko skończył więc nie doszło do skutku. Chcę żeby jedna moja stała laska patrzyła jak się wyżywam na drugiej, jakie ma zderzenie z moim mocnym charakterem. A na koniec ta druga patrzyła jak mojej liżę namiętnie również dupę żeby zazdrościła i widziała jaką mam obsesję na punkcie swojej i jakie zboczone rzeczy z nią robię. I na koniec ją wyprosić, tak żeby ta moja pierwsza i stała czuła się wyróżniona. Co ja poradzę że lubię być trochę skurwielem dla lasek. Z resztą laski lubią ze sobą konkurować, niestety trzeba im dać tę możliwość i wybrać tę lepszą.

4. Raczej nie chciałbym spełnić, ale jakoś podniecające jest dla mnie myśl 2m+1k. To znaczy jej wrażenia, i większe zeszmacenie i jęki niż zwykle. Ale że nie jestem bi to niezbyt dla mnie w praktyce, chociaż jakaś rozwiązła koleżanka mogłaby obciągnąć mi i dobremu koledze, albo obciągać jednemu będąc ruchaną przez drugiego. Takie koleżeńskie dymanko. Nic wielkiego.
1 bardzo ciekawe w moim stylu, chciałbym coś takiego przeżyć :D
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Moja fantazja do tej pory tylko w połowie spełniona , wielokrotnie w połowie spełniona dlatego że zawsze pojawiał się jakiś chłopak ,facet i on kończył a ja już byłam tak mocno podniecona że było wszystko jedno kto kończy bo zamykałam oczy :))


Poz Ania
 
Mężczyzna

ILoveFeetAndMasturbate

Cichy Podglądacz
Część, moja fantazja to les orgia , taki masaż dla mnie przez dwie lub trzy nage kobiety , taki masaż od początku aż do końca :((
Facet mógłby tylko patrzeć :))
Poz Ania
Lesbijskie Orgie są tak pełne swobody, normalności, intymności w tym wszystkim, takiego "zakazanego" smaczku... Ja mam coś takiego zbliżonego... Chciałbym takie spotkanie , leżeć w jakimś domku letniskowym w 10 nawet osób ... Sami chłopcy... Masturbować się, tak żeby mogli kończyć na mój brzuch...
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Część ,jesteś gejem,
Piszesz o samych chłopcach , w gimnazjum miałam chłopaka geja ,był taki piękny , dobierałam się do niego, poszłam z nim po do jego mieszkania , powiedział że jego starzy wyjechali ,ale ktoś został , tak się na niego napaliłam że nie myślałam co mówi tylko chciałam go całować , nawet po kutasku chciałam go całować :)
 
Mężczyzna

ILoveFeetAndMasturbate

Cichy Podglądacz
Część ,jesteś gejem,
Piszesz o samych chłopcach , w gimnazjum miałam chłopaka geja ,był taki piękny , dobierałam się do niego, poszłam z nim po do jego mieszkania , powiedział że jego starzy wyjechali ,ale ktoś został , tak się na niego napaliłam że nie myślałam co mówi tylko chciałam go całować , nawet po kutasku chciałam go całować :)
Nieee, nie jestem gejem! Bardziej bym powiedział Biseks na dzień dzisiejszy😁 taka fantazja po prostu.. plus wiem ile emocji mialem masturbując się z innym.. to wiem jakby musiałobyc w paru .. 😁
Z Kobietami mam mega dużo zaliczone. Chyba każdy możliwy wariant w każdą możliwą stronę 🥰
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Dali Sławkowi spokój a ja po prostu chodziłam za Sławkiem , jak on była ładny , każdej się podobał , nawet w klasie dziewczyny gadały że Sławkowi chcą dać , tylko on jakiś inny
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Sama poszłam za nim do magazynku z mapami ,gdy weszłam zobaczyłam Sławka masklującego kutaska Rafałowi , zamurowalo mnie że ruszyć się nie mogłam , Rafał dopadł do drzwi i się zaczęło :)
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Reeny ,ja myślałam że tylko z ten widzi do którego pisze :) nic nie szkodzi ,nawet dobrze ,
Zaczęłam kilka wątków i nie wiem który dokończyć :)
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
To były początki nowych seksualnych doznań ,w tamtym czasie chyba wszystko powodowało wibracje na dole brzucha :)
 
A

admadrpc01

Guest
Dali Sławkowi spokój a ja po prostu chodziłam za Sławkiem , jak on była ładny , każdej się podobał , nawet w klasie dziewczyny gadały że Sławkowi chcą dać , tylko on jakiś inny

Reeny ,ja myślałam że tylko z ten widzi do którego pisze :) nic nie szkodzi ,nawet dobrze ,
Zaczęłam kilka wątków i nie wiem który dokończyć :)
Nie przejmuj sie milo sie czyta 🤤
To były początki nowych seksualnych doznań ,w tamtym czasie chyba wszystko powodowało wibracje na dole brzucha :)
Pozazdrościć takich ciekawych początków
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Część, to się już zadziało :) 13 lat temu :) no wiesz szkoła na wsi po dawnym PGR jeśli wiesz co to było więc się działo , ojcowie powyjezdzali za pracą ,zostały tylko kobiety z dziećmi a dzieci bez nadzoru to używki alkohol ale nie w mojej szkole , w mojej szkole było powietrze seksem przesiąknięte każdej klasy , każdego zakamarka , magazynku , w piątki po szkole w sali projekcyjnej czy gimnastycznej i boksach szatni ,zabawy seksualne były codziennością , :)
 
Kobieta

ania1993

Cichy Podglądacz
Nie przejmuj sie milo sie czyta 🤤

Pozazdrościć takich ciekawych początków
Pozazdrościć , teraz gdy sobie to wszystko przypominam to tak , masz rację , działo się tak aż do końca liceum ,
Na studiach nie potrafiłam zrozumieć nowych znajomych którzy się tak seksu boją , nawet rozmawiać o seksie nie umieli , gdyby nie Darek i późniejszy mój promotor , seksu chyba w ogóle bym nie uprawiała , ja bez seksu nie mogłam się uczyć ,
Już w ostatniej gimnazjum zrozumiałam że seks nie tylko rozkosz ale i spokój do nauki daje ,
Więc na tego Sławka geja tak się uparłam i poszłam z nim z jego domu a tam szok ale tylko chwilowy :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry