• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

MrJam

Cichy Podglądacz
Ja miałem fantazje o seksie z nauczycielkami...miałem jedną taką z wąziutką talią i duzymi piersiami:D uf...robiła wrażenie kiedy szła korytarzem i jeszcze jej pośladki podskakiwały:D
ach...szkoła średnia to był czasy:D
 
K

Katsia

Guest
Ja miałem fantazje o seksie z nauczycielkami...miałem jedną taką z wąziutką talią i duzymi piersiami:D uf...robiła wrażenie kiedy szła korytarzem i jeszcze jej pośladki podskakiwały:D
ach...szkoła średnia to był czasy:D

aj tam liceum, lepiej jakiś fajny profesor na studiach i byłoby zero nieobecności :D
 

creamypussy

Cichy Podglądacz
mam od dawna jednego chłopaka, ale zdarza mi się myśleć o seksie z kimś innym, taka zwykła prozaiczna fantazja :)
 

obsolete

Cichy Podglądacz
Moja fantazja 'prześladuje' mnie i wraca okresowo. Mianowicie, żeby naświetlić temat- jestem już po trzydziestce, mam fantastyczną żonę, ale... no właśnie, raz na jakiś czas powraca do mnie chęć spróbowania seksu oralnego z mężczyzną. Ponoć nikt z nas nie jest w 100% hetero ani homoseksualny, więc prawdopodobnie mam pewne ciągoty w stronę biseksualizmu, przynajmniej teoretycznie, bo naprawdę nie wiem czy jest to fantazja którą byłbym w stanie spełnić, bo często jest tak że fantazje w zderzeniu z rzeczywistością okazują się... hm... nietrafione. Nie jestem gejem, bo nie wyobrażam sobie związku z innym mężczyzną, w każdym razie po prostu marzy mi się obciągnąć i mieć obciągane przez innego faceta. Pewnie, ze względu na żonę, nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie, w sumie to nawet gdyby doszło nie mam pewności czy chciałbym, czy byłbym w stanie to zrobić... Ale temat jest w końcu o fantazjach których nie zrealizujemy, więc trafiłem w dobre miejsce :D
 

Dmonek222

Cichy Podglądacz
Moja fantazja 'prześladuje' mnie i wraca okresowo. Mianowicie, żeby naświetlić temat- jestem już po trzydziestce, mam fantastyczną żonę, ale... no właśnie, raz na jakiś czas powraca do mnie chęć spróbowania seksu oralnego z mężczyzną. Ponoć nikt z nas nie jest w 100% hetero ani homoseksualny, więc prawdopodobnie mam pewne ciągoty w stronę biseksualizmu, przynajmniej teoretycznie, bo naprawdę nie wiem czy jest to fantazja którą byłbym w stanie spełnić, bo często jest tak że fantazje w zderzeniu z rzeczywistością okazują się... hm... nietrafione. Nie jestem gejem, bo nie wyobrażam sobie związku z innym mężczyzną, w każdym razie po prostu marzy mi się obciągnąć i mieć obciągane przez innego faceta. Pewnie, ze względu na żonę, nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie, w sumie to nawet gdyby doszło nie mam pewności czy chciałbym, czy byłbym w stanie to zrobić... Ale temat jest w końcu o fantazjach których nie zrealizujemy, więc trafiłem w dobre miejsce :D
No ja też kiedyś o tym myślałem i to zrobiłem i powiem, że bylo warto. Było cudownie.
 

daawidek26

Cichy Podglądacz
kiedyś troche podpity powiedziałem mojej dziewczynie że kręci mnie jak zaraz po treningu albo meczu taka mokra i spocona dosiada i ostro ujeżdża moją buzię aż do orgazmu i że chciałbym zeby kiedyś doszła na mokro w chwili jak ssam jej cewke a ona zalewa moją twarz i leje mi do buzi... Ona wtedy podśmiewując się zapytała czy nie wolałbym żeby przyszła z 5 koleżankami z drużyny i wszystkie po kolei wytrą swoje zapocone i klejące pizdy w moją buzie a na koniec moja kucnie nad moją twarzą wypięta jak do srania a ja wcisne język głęboko do jej dupy i dokładnie ją wyliże czując jak ciepły strumyczek wycieka z jej cipki i scieka mi po brodzie i szyi a koleżanki w tym czasie w piątke opierdalają mojego fiuta, i jak już każda łyknie spermy to staną nade mną w rozkroku i na sam finisz cała szóstka solidnie i obficie zleje się na mnie i znów wszystkie po kolei po sikaniu wytrą swoje cipki o moją twarz....
szczerze mówiąc po tej nocy długo fantazjowałem o takiej sytuacji i gdyby była opcja bez mojej to mógłbym dać się namówić na takie perwersyjne spotkanie...
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja jestem po 30tce z super żoną. Oboje uprawialiśmy seks tylko że sobą i realnie to nie chce tego zmieniać, ale fantazji mam pełno.

Też chciałbym obciągnąć facetowi. Strasznie podniecają mnie wszystkie genitalia, męskie, żeńskie. Fantazjuje o byciu zdominowanym przez mężczyznę. Przez kobietę też. Którą by mnie ciągle doprowadzała na odległość włosa do orgazmu, ale przestawała. Ręką, wibratorem, stopa. Być związanym. Żony takie fantazje nie pociągają, żeby ona mnie dominowała bardziej niż przyciskać ręce do lozka.
Fantazjuję, że facet mnie posuwa, albo dwóch, jeden z tyłu, drugi w usta, a trzeci robi mi laskę.

Nieraz fantazjuję, że spuszcza się na mnie i w usta moje dużo mężczyzn. I wszystko spijam.
<fragment usunięty przez moderatora>

To takie główne watki, których na pewno nie chce realizować.

- - - Zaktualizowano - - -

A i jeszcze fantazjuję o gloryhole, ale nawet bardziej mnie podnieca żeby być po tej aktywnej stronie, choć żeby dawać komuś swój sprzęt, też mnie podnieca, ale w rzeczywistości to nikomu obcemu bym się tak nie wystawił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka też miałem dużo fantazji, co dziwo wszystkie udało mi się spełniły, nie miałem tylko gdzie wyrywać dziewczyn, wmieście same brzydkie dziewczyny, na imprezach wszystkie zajęte, załamałem się, ale zacząłem szukać w pewnym pięknym miejscu jakim jest internet a mianowicie, znalazłem stronę dzięki niej poznałem wiele fajnych dziewczyn które spełniły moje najskrytsze marzenia, teraz nie mogę spać przez nie po nocach czasem dalej spotykamy się na spotkania, da się z nimi ustawiać na trójkąt, lub na orgie co mi się tylko zamarzy. Wam też życzę podobnych przeżyć pozdrawaim!!! :p :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Magdalennkka

Cichy Podglądacz
A ja myślę jakby to było u przystojnego ginekologa.. A może jakiejś Pani ginekolog.. Strasznie mnie nakręca ta myśl że ze zwykłej wizyty mogłoby coś wyjść innego ale takie rzeczy tylko na filmach... 😂
 

ona1969

Podrywacz
Hejka też miałem dużo fantazji, co dziwo wszystkie udało mi się spełniły, nie miałem tylko gdzie wyrywać dziewczyn, wmieście same brzydkie dziewczyny, na imprezach wszystkie zajęte, załamałem się, ale zacząłem szukać w pewnym pięknym miejscu jakim jest internet a mianowicie, znalazłem stronę dzięki niej poznałem wiele fajnych dziewczyn które spełniły moje najskrytsze marzenia, teraz nie mogę spać przez nie po nocach czasem dalej spotykamy się na spotkania, da się z nimi ustawiać na trójkąt, lub na orgie co mi się tylko zamarzy. Wam też życzę podobnych przeżyć pozdrawaim!!! :p :p

Co to za miasto?? Zgroza....
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
ja z czasem miałem taką fantazję, by spróbować anala, ale sam fakt mnie odstraszał, że może być "gówniana" wtopa, ale szczerze mówiąc z czasem się przełamałem, że nic co ludzkie nie jest mi obce, ale niestety nie udało mi się spełnić tego marzenia...
 

BialeSZALENSTWOon

Cichy Podglądacz
Hej oczywiście wypowiem się w swoim że tak powiem o sobie w swojej osobie ja uważam że to najlepsze fantazje pozostają wtedy najlepszymi fantazjami kiedy zostają niespełnione
 
Kobieta

julita38

Cichy Podglądacz
Umawiam się z parą starszą od siebie w centrum handlowym. Ona ok 45 on również. Wchodzę z nią do przebieralni on czeka na zewnątrz. Ona każe mi się rozebrać od pasa w dół sukienka i majtki i oprzeć się rekami o lustro. Ślini prawą rękę i dotyka pupy po czym wkłada mi korek analny. Ubieram się zakładam sukienkę i majtki i wychodzimy. Idziemy tak razem do sklepu a on kupuje mi nową bieliznę. Dyskretnie łapiąc mnie za tyłek i dociskająć korek. Po zakupach kawa i powrót do przebieralni. Tym razem wchodzę z nim klękam rozpinam mu spodnie i wyciągam całego wilgotnego penisa (najlepiej obrzezanego chodź to szczyt marzeń). Biorę go w usta i obciągam trzymając za jądra. Robie mu orgazm tryska do buzi ja połykam on się ubiera i zamienia z nią. Ona wchodzi do środka wkłada ściąga majtki i wyjmuje korek i chowa go do torby. Dotyka mojej cipki i prawie doprowadza do orgazmu ale tuż przed przestaje i wychodzi mówiąc. W następny poniedziałek o 18 w tej samej przebieralni.
 
P

Pico

Guest
Julita musze powiedzieć że fantazja naprawde fajna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hymen

Cichy Podglądacz
Hmm... Fajne forum, aż dziw bierze że dopiro teraz je odnalazłem.

Ciekawe fantazje ;) Fajna lektura ;)

Więc mam taką fantazję na temat seksu z piękną kobietą, ale na 99% ona się nie zrealizuje... Choć do realizacji tej fantazji jest jeden mały krok, tak przynajmniej oceniam sytuację, raczej poprawnie.

Jest kobieta w piekrani, ekspedientka. Idealnie w moim guście, jak ją widzę lub o niej myślę to powiedzieć że konar się rozpalił to mało, płonie cały las... Mieszkam na zachodzie kraju w mieście, które jest niestety unzawane z ostoje ideologii LGBT. Nie mam nic do homoseksualistów, ale LGBT nie uznaję. Dlaczego o tym wspominam? Za chwilę do tego dojdę.

Kobieta jest piękna, dorodny i jędrny biust, piękne nogi i mięsiste pośladki, twarz wspaniała. Cudowne oczy i to spojrzenie... Dwie nogi miękną a trzecia sztywnieje ;)

Byłem kiedyś po chleb, jest to oseidlowa piekarnia i mają naprawdę dobre wyroby, dlatego czasmai tam chodzę. Zauważyłem ją już wcześniej, moim zdaniem takiej kobiety nie można nie zauważyć. Nigdy jednak nie było kontaktu wzrokowego, tego kontaktu. No ale ten kontakt jednak się pojawił, pomijając jej ciało które jest dla mnie po prostu perfekcyjne (nie, nie jest to typ instagramowej laleczki...) to jej oczy i spojrzenie najrnolmajniej mnie hipnotyzują i wprowadzają w stan natychmiastowego podniecenia. Wiem że ona czuje podobnie... To po prostu widać. Ta fantazja na temat bycia z nią w sumie nie ma nigdy końca... Mam już parę lat na karku (blisko 40stki, ona pewnie ok. 25...?) ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by się działo GDYBYSMy faktycznie się spotkali sam na sam... No OK, być może byłaby wielka kicha z tego :/ Raczej się nigdy nie dowiem.

Jakie mam fantazje z nią związane?

Przychodzę do piekrani przed samym zamknięciem, jest już tylko ona. Po wymianie kilku spojrzeń i uśmiechów ona momentalnie zamyka sklep. Bez zbędnych słów idziemy na zaplecze. Proszę ją aby uklękła, rozpinam spodnie i wsadzam jej penisa do buzi. Ona robi mi dobrze ustami... Proszę ją aby wstała i rozebrała się. Chcę widzieć jej piękny, jędrny i obfity biust. Rozkoszuję się tym widokiem, dotykam i całuję jej piersi, drugą rękę wsadzam w jej krocze i zaczynam masować jej łono i robić palcówkę (umiem to robić jak należy... :) ). Zostawiam cycuszki i zaczynam masować jej pośladki, jednocześnie pierwszą dłonia cały czas masując jej cipeczkę. Masując pośladki zbliżam się do jej dziurki... Delikatnie palcem wodzę po odbycie, w końcu zagłebiam swój palec w jej dziurce i zaczynam posuwać nim powoli i rytmicznie, ale nie wciskając go zbyt głeboko.

Ona opiera się na stole kuchennym, rozchyla swoje nogi. Ja klękam przed nią i językiem zaczynam zadowalać jej cipkę. Palcem cały czas bawię się tą wspaniałą dupką, delikatnie, ze spokojem...

Jak już cały las się zapalił, sadzam ją na tym stalowym, zimnym kuchennym blacie i wchodzę w nią szybko i mocno. Cały penis jest w niej, i rytmicznymi ruchami posuwam ją patrząc jej w oczy i na wyraz jej twarzy, ona jest w całkowitym amoku i ekstazie. Robimy to jak zwierzęta, pewnie po drodze zaliczamy jeszcze kilka innych pozycji... Kiedy widzę że ona już jest blisko spełnienia, spowlaniam ruchy swoich bioder... Penis cały czas ją penetruję głęboko, ale jest wolniej... Ona w tym monecie nabiera rozpędu bo chce już szczytować... Chce tego spełnienia. W końcu daję jej tą ulgę i kilkoma szybkimi ruchami bioder doprowadzam ją do rozkoszy. Ona jest całkowicie mokra, bez żadnej kontroli nad swoim ciałem, ma totalny odlot... Ja widząc to dochodzę do najpoteżniejszego orgazmu jaki kiedykolwiek miałem. Zalewam ją swoją ciepłą spermą, cały czas będąc w niej. W sumie to dochodzimy do orgazmu praktycznie w tej samej chwili i rozkoszujemy się tym momentem... Jak najdłużej się da. Coś wspaniałego...

Wydażyła się też ciekawa sprwa :) Będąc w innym sklepie na zakupach zobaczyłem ją ze swoim, jak przypuszczam, partnerem. Momentalnie się rozpoznaliśmy :) Ona będąc ze swoim partnerem była na tyle odważna że centralnie nawiązywała ze mną ten sam kontakt wzrokowy, który mieliśmy w piekarni... Las płonie... Co ciekawe, w pewnym momencie jej partner spojrzał mi prosto w oczy. Ot niby tak sobie, a może wyczuł... Spuściłem wzrok i skierowałem na pólki sklepowe, ale cały czas kątem oka obserwowałem ją. Na koniec, nie mogąc się pohamować i nie bacząc już na jej partnera musiałem jej jeszcze raz spojrzeć w oczy. Jej oczy tam były, czekały na moje.

Po tym zajściu przyszła mi do głowy myśl, że być może jest to para otwarta na eksperymenty i być może... Jest szansa na trójkąt. Dlaczego nie? Widok tak pięknej kobiety, która uprawia seks z dwoma facetami jest dla mnie chyba podniecający. Ba! Może nawet gdzieś tam mam chęć spróbowania oralnego seksu z facetem... I tutaj pojawia się kolejna fantazja.

Bez zbędnego przedłużania, biorę ją od tyłu, raczej w cipeczkę, no ale może czasami i w jej piekną dupeczkę. Ona ma w buzi penisa swojego partnera... Ja posuwając ją nachylam się i zbliżam do jej twarzy, całuje ją. Chce poczuć jej język, chcę aby nasze języki pracowały razem ku naszej przyjemności. Jest w tym sporo perwersji. I tak ją całując, kiedy ona jednocześnie robi dobrze oralnie swojemu partnerowi ja też "niechcący" zahaczam jezykiem o jego penisa. Ona i ja, wspólnie swoimi jężykami pieścimi penisa jej partnera i doprowadzamy go do orgazmu. Wspólnie zlizujemy spermę z jego penisa...

Tak więc, pierwsza fantazja być może mogłaby się spełnić... No, prawdopodobnie nie w sklepie, ale w jakimś hotelu. Druga raczej zdecydowanie się nie spełni... Ale jeśli tak to pierwsza musiałby najpierw zaistnieć :)

Dlaczego piszę o tym w temacie "fantazje których nie chcesz spełnić"? Mam partnerkę. Pracujemy nad sprwami łóżkowymi (las płonął, potem trochę przestał :( teraz ponownie zaczyna się robić gorąco ;) ), ale dopóki jesteśmy razem nie zrobię nic bez rozmowy z nią i jej pełnej akceptacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry