• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

Matrix123

Cichy Podglądacz
Mam coś dziwnego :). Część fantazji chciałabym rzeczywiście wprowadzić w życie, a część hmmm.... Fantazjuję sobie, ale chyba nigdy nie odważyłabym się tego zrobić. I chyba nawet bym nie chciała. Też tak macie? Po co w takim rodzą się we mnie takie rzeczy??

Np. coś takiego. Facet zwiąże mi ręce, przykujuje je do ramy od łóżka, rozleje na mnie gorący wosk ze świeczek. Będzie się ze mną kochał dość ostro (gryzienie itd), skończy na moim brzuchu, czy piersiach. Następnie zapakuje mnie do bagażnika samochodu, wywiezie do lasu i tam na zielonej łączce mała powtórka :)

A skoro nie mam zamiaru wprowadzać tego w życie, to czy powinnam podzielić się tym z partnerem? Nie odbierze tego jako jakieś zboczenie?
Wiesz, to trochę ciekawe ,że ludzie nie znają swoich partnerów na tyle aby domyślić się ich reakcji. Ja zawsze badam kobietę delikatnie i wiele ma podobnie perwersyjne fantazję. Jeżeli partner źle to odbierze, to może nie być odpowiedni, bo seks w związku łączy niesamowicie i pod tym względem warto się również dobierać.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Sex z siostrą kolegi, która jest starsza o 10 lat..
Moja fantazja to wyjechać na weekedo spa z dziewczyną... Tylko żeby moja towarzyszka miała maks18 lat... A min 16... Pewnie jest grono młodszych, które wglądają na ten wiek, ale zachowajmy przyzwoitość zgodną z prawem 😋 takiego słodziaczka zabralbym na weekend. Albina kilka dni do spa, gdzie poza odprężeniem i zabiegami , jak masaże, sauny itp. szalelibyśmy non stop jak para szalonych nastolatków 😍😍😍😍
 
C

col. Greg

Guest
Moja fantazja, której nie spełnię:

Jestem kelnerką/hostessą i obsługuje bankiet biznesowy, na którym są sami mężczyźni (coś w tym rodzaju). Strój w którym muszę pracować to stringi, krótka spódniczka (lub bez 😈), pończoszki i szpilki. Jestem topless... albo początkowo mam bluzeczkę czy tam koszulę, a dopiero po pewnej godzinie muszę chodzić topless mmmm
Panowie oczywiście nie szczędzą zboczonych tekstów, dają klapsy itp. Ja muszę być grzeczna i uprzejma i z uśmiechem obsługiwać panów.

Fantazja różnie się toczy w zależności na co mam ochotę 😊

Bardzo mnie to podnieca 🔥 z wiadomych względów nie spełnię takiej fantazji
podnieca mnie Wasze podniecenie;)
 
Mężczyzna

scnatix

Cichy Podglądacz
Jest tego sporo.
Ale na początek "pissing", na zdjęciach czy filmach wygląda to naprawdę fajnie, tak w rzeczywistości bym nie chciał.
 
Kobieta

RudaBiedronka

Cichy Podglądacz
Moja fantazja, której nie spełnię:

Jestem kelnerką/hostessą i obsługuje bankiet biznesowy, na którym są sami mężczyźni (coś w tym rodzaju). Strój w którym muszę pracować to stringi, krótka spódniczka (lub bez 😈), pończoszki i szpilki. Jestem topless...
Mam prawie taką samą fantazję. :) @GirlWithFantasy Mogę zapytać dlaczego uważasz, że jej nie spełnisz?
 
Kobieta

julita38

Cichy Podglądacz
Wyjazd na dwu tygodniowy urlop z parą. Przez cały czas musze chodzić przy nich nago a oni ciągle mnie dotykają, masturbują, uprawiają zemną sex ale nie pozwalają na orgazm. Przez cały czas trzymają mnie w podnieceniu i nie pozwalają na orgazm nawet ostatniego dnia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry