• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 33 100,0%
  • Facesitting

    Votes: 16 48,5%

  • Total voters
    33
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Zmysły na pewno mam wyostrzone, moja żona czasem mówi, że boi się siadać mi na twarzy bo jak się zapomni, to może mnie udusić 😜🤣
Ale czy nie byłaby to najpiękniejsza śmierć jaką tylko facet może sobie wymarzyć :D
Tylko nie mam jeszcze do końca opracowanego epitafium, które powinno znaleźć się wtedy na pomniku :p :ROFLMAO:
Obyś miał tę moc sprawczą 😆 aczkolwiek poproszę o jakis fajny ten facesitting 🍑
Tylko fajny!
Facesitting zawsze jest fajny! Słabszy czy bardziej brutalny, przodem czy tyłem, czy liżesz jedną dziurkę czy drugą jest super 😍
Mam podobne odczucia ;)
 
Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
Nigdy tego nie praktykowałem. Jestem też na nie. Wolę mieć kontrolę na ciałem dziewczyny, to lepsze dla nas obojga.
Chociaż w ramach fantazji i urozmaicenia to może być. Wszystkiego trzeba spróbować.
Kocham gdy przy 69 dziewczyna mi dociska wygodnie lekko cipkę do ust i dopiero wtedy zabiera się za obciąganie. Kiedyś mi tak zrobiła jedna sexy dziwka, usadowiła mi cipkę na ustach lekko jeszcze ruszając tyłeczkiem żeby dobrze przyległa do moich ust a potem zaczęła obciągać. Myślałem że oszaleję z podniecenia jeszcze patrząc na jej tyłek. Potem wylizałem jej dupę.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nigdy tego nie praktykowałem. Jestem też na nie. Wolę mieć kontrolę na ciałem dziewczyny, to lepsza dla nas obojga.
Chociaż w ramach fantazji i urozmaicenia to może być. Wszystkiego trzeba spróbować.
Kocham gdy przy 69 dziewczyna mi dociska wygodnie lekko cipkę do ust i dopiero wtedy zabiera się za obciąganie. Kiedyś mi tak zrobiła jedna sexy dziwka i myślałem że oszaleję z podniecenia.
Właśnie o to chodzi, że przy facesittingu to kobieta ma kontrolę nad moim ciałem i to jest najfajniejsze 😃 I też uwielbiam gdy w czasie minetki kobieta chwyta moją głowę i to ona decyduje w jakim tempie i z jaką siłą liżę cipkę 🥰
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od zgrania w tej pozycji. Jak kobieta czuje klimat dominacja to potrafi dobrze zdominować w tej pozycji dodając jeszcze coś na urozmaicenie.😊
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Praktykował ktoś zabawę przy użyciu smotherbox ? Głowa niewolnika w skrzyni z poduszką no regulowania docisku twarzy?
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam facessiting i to w obie strony 😁 Chociaż preferuje być tym na dole 😏 Kocham w ten sposób lizać obie dziurki i być w ten sposób podduszany trochę, chociaż jak mi się robi rimming to też ciekawe doświadczenie... (wiem że nie wszyscy lubią ale piss do ust w tej pozycji też jest super 😁). Co do siadania przód / tył... Obie spoko, bo przodem jest chyba lepszy widok, ale jak dziewczyna siada tyłem jest cudowny dostęp do dupki i można fajnie przejść do 69 ☺️
 
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię. Praktykujemy to z moją partnerką. Czasem ona siada swoją dużą pupą i przodem i tyłem. Mieć twarz dociśniętą do cipki czy odbytu to super uczucie dla mnie. Robimy to też w drugą stronę bo ona bardzo lubi rimming i czasami płynnie przechodzimy do tego, że ja siadam na jej twarzy, dociskam ją lub poruszam tyłkiem tak żeby ocierać odbytem o jej twarz.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię. Praktykujemy to z moją partnerką. Czasem ona siada swoją dużą pupą i przodem i tyłem. Mieć twarz dociśniętą do cipki czy odbytu to super uczucie dla mnie. Robimy to też w drugą stronę bo ona bardzo lubi rimming i czasami płynnie przechodzimy do tego, że ja siadam na jej twarzy, dociskam ją lub poruszam tyłkiem tak żeby ocierać odbytem o jej twarz.
Super doświadczenie zapach dupci jest nieziemski. Zwracacie uwagę czy jesteście po myciu ? Czy lepiej po całym dniu?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry