• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Eksperyment - popatrz, to nic nie kosztuje

B

Basia

Guest
Grzesiek robiłam eksperyment z małą (dla informacji innych z psem) jak ludzie się zawieszali jak widzieli ją w torbie w Torbie w metrze
Efekt bez podniecenia ale kopary opadały (nie wspomnę u uśmiechach i rwaniu na małą :p)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Na dzień dzisiejszy zawieszam eksperyment, bo miałem okazję stanąć oko w oko z prawdziwą femme fatale... finałowym bossem, z którym nie miałem najmniejszych szans.
Takiej dominacji jeszcze nie przeżyłem, dlatego nie mogę kontynuować eksperymentu bo czuję się jakby ta seksowna modliszką odgryzła mi jaja.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Sparaliżowała mnie swoim dominującym zachowanie w autobusie... dosłownie bałem się jej, aż czułem drżenie rąk i nóg...
Nie potrafię tego w prosty sposób opisać, ale ta kobieta dosłownie zjadała mnie po kawałku...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zdaje sobie sprawę, że niektórzy mogą pomyśleć że koloryzuję sytuację... ale daję sobie rękę uciąć, że ta kobieta miała ochotę na ostry seks.
To ona chciała mnie przelecieć, a nie ja ją - w tej sytuacji byłem hmm ofiarą?
Piszę pod wpływem emocji, więc niektóre rzeczy mogą wydawać się dziwne...
Myślałem, że eksperyment da mi zawsze przewagę i to ja będę zawsze ,,dyktował warunki,, ale dziś to mnie przerosło.
Ona po prostu zablokowała mi wyjście z tej sytuacji, nie mówię tylko o tym w jaki sposób podeszła do mnie i chwyciła się za poręcze, bo zrobiła to w taki sposób że nie mogłem się ruszyć...
Czułem się, jakby w ten sposób chciała mi powiedzieć - patrz tylko na mnie...
Już nie wspomnę, że dotykała moich palców swoim wskazującym palcem, tak niby przypadkiem... co jakiś czas nawilżając usta językiem... jakoś się kontrolowałem...
Ale jej ostatni ruch po prostu mnie sparaliżowałem (mówię poważnie)... zamknęła oczy, lekko opuściła głowę w dół, poprawiła okulary otwierając oczy i zagryzła dolną wargę, po chwili kołysząc się jakby słuchała muzyki... na głos powiedziałem ,,o k.u.r.w.a,, i tylko czekałem na swój przystanek końcowy.
 
B

Basia

Guest
Saj no dobra ale czemu nie skorzystałeś z sytuacji ?
Kobieta Cie uwodziła i co w tym złego ? oprócz tego ze robiła to dość "mocno"
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie skorzystałem z sytuacji, ponieważ wątpię abym ją zaspokoił i byłaby mną zainteresowana, gdybym nie miał przy sobie gumowego monstrum.
Nie powiem, że mi się nie podobało ale czułem się skrępowany bo jeszcze nikt mnie tak nie zaatakował - ja po prostu bałem się jej :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ta jej dominacja przeraziła mnie, bo pierwszy raz takie coś doświadczyłem - czułem się tak, jakby to ona rzuciła mnie na łóżko... przypięła kajdankami i ostro mnie zerżnęła brryyyy
 

Halred

Erotoman
Czułem się, jakby w ten sposób chciała mi powiedzieć - patrz tylko na mnie...
Już nie wspomnę, że dotykała moich palców swoim wskazującym palcem, tak niby przypadkiem... co jakiś czas nawilżając usta językiem... jakoś się kontrolowałem...
Ale jej ostatni ruch po prostu mnie sparaliżowałem (mówię poważnie)... zamknęła oczy, lekko opuściła głowę w dół, poprawiła okulary otwierając oczy i zagryzła dolną wargę, po chwili kołysząc się jakby słuchała muzyki... na głos powiedziałem ,,o k.u.r.w.a,, i tylko czekałem na swój przystanek końcowy.

Wygląda na to że miała już do czynienia z gabarytem i wie co potrafi zrobić te parę centymetrów więcej :) Sam widok i myśl potrafi dać ogromne podniecenie, a w skrajnych wypadkach orgazm
Saj no dobra ale czemu nie skorzystałeś z sytuacji ?
Kobieta Cie uwodziła i co w tym złego ? oprócz tego ze robiła to dość "mocno"

Na tym polega beznadziejność tego eksperymentu-ściąga mu spodnie podniecona samą myślą o wielkim bolcu a tu niespodzianka! Gacie wypchane kawałkiem gumy :) śmiech i zażenowanie w jednym.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie wiem Harled czy miała do czynienia z takim monster cockiem :D skoro o tym wspomniałeś, to chyba wiesz lepiej ode mnie :D at taki żarcik na śniadanie.
Eksperyment nie miał na celu poznania kogoś czy spotkania się... ale jeżeli chcecie wiedzieć, to ta kobieta zagadał do mnie i teraz Saj zastanawia się czy przyjąć ,,zaproszenie,,.
 
B

Basia

Guest
Ale jednak się zastanawiasza zagadać Ciebie w ten sam dzień czy jak ? Dalej byłeś z wybrzuszeniem czy juz nie ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Indragor Nastolatki Eksperyment Opowiadania erotyczne 3
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54
S Ostry sex W naturze nic nie ginie. Opowiadania erotyczne 0
C Prostytutka to nic złego Seks 152
J Nic jej nie podnieca, nic nie kręci :( Związki 17

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry