• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewica 24 lata

W

wolfin

Guest
Kochane forumowiczki, sa na tym swiecie jeszcze, i chwala Ci za to szefie tam u gory, mezczyzni ktorzy nie sa przesiaknieci manipulacja i konsumpcjonizmem, sa dobrymi ludzmi, niczym rycerz na bialym rumaku.
 

Valerie

Cichy Podglądacz
Powiem Wam, że ja bym sama nie miała problemu z dziewictwem, gdyby nie społeczny obraz tego faktu. Jakkolwiek rozumowo sądzę, że przecież nie mają racji, to i tak sądzę, iż coś ze mną "nie tak".
 

Valerie

Cichy Podglądacz
Nie szukam nikogo na seks :) ani tez na wielką miłość. Nie chce być towarem do rozdziewiczenia dla kogoś najbardziej czułego i empatycznego.
 

Theskippi2

Cichy Podglądacz
Hmm... Hej Valerie wybacz bezczelne podejście do tematu i równie bezczelną propozycję ale tak się składa, że szukam kogoś do swojego "pierwszego razu", nie była byś czasem zainteresowana?

Edit:
Okej, to brzmi bardziej bezczelnie niż przewidziałem pozwól, że rozwine wypowiedź. W moim przypadku jest podobnie (nie będę tu opowiadać mojej historii życia chyba że będziesz chciała ale to bardziej wypowiedź na priv) tylko, że przestałem postrzegać sytuację jako "mam do zaoferowania partnerce więcej niż inny" a zaczynam myśleć o tym dość negatywnie jak ty obecnie dlatego zainteresował mnie ten temat i urodziła się nietypową propozycja, jeśli miał bym wybór wolę uniknąć "pierwszego razu" z prostytutką jak ktoś gdzieś sugerował na forum (tym lub innym, powiedzmy, że nie od dzisiaj męczy mnie ten temat), koleżanki nie zapytam ale... Dziewczynę o podobnym podejściu, czemu nie to już nie brzmi tak strasznie i nie będę się czuć głupio z racji braku doświadczenia.
 
Ostatnia edycja:

Theskippi2

Cichy Podglądacz
Tak widziałem, mam nadzieję że śledzi temat, ja przy swoim mam zaznaczone powiadomienia na email. Tak w razie jakby ktoś napisał...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
skippi, na twoim miejscu szukałbym innej dziewki (nie dziwki) bo ten miodek już został dawno wylizany przez głodnego niedźwiedzia
 
W

wolfin

Guest
Lepiej czekać na te wyjątkową osobę. Ja nie poczekałem i niby się pozbyłem "problemu" ale w głowie uraz został mi do dziś.
 
W

wolfin

Guest
Chodziło mi o to aby nie poddawać się presji otoczenia. Z obserwacji mojego otoczenia można wywnioskować, że ludzie którzy nigdy nie uprawiali seksu są gorsi więc się na nich naciska lub wręcz szydzi czyli wmawia się, że taka osoba ma problem i musi się go pozbyć by być na równi z innymi. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że poddanie się tej presji jest błędem i nie polecam... może mieć negatywny wpływ na resztę życia...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry