• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewica po 40

Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Co o tym myślicie?
Ja np myślę teraz o jajecznicy, a nie o dziewicy po czterdziestce :) Trochę nie kumam pytania ;) Zakładam, że chodzi o jakąś ocenę, czy to dobrze, czy źle, kiedy dziewictwo utrzymuje się u kobiety dłużej niż cztery dekady od chwili narodzin 😂 Jeśli tak, to chyba dziewica 40+ sama powinna wiedzieć czy jej taki stan rzeczy ciąży :) Jeśli o mnie chodzi, to w ogóle mi nie przeszkadza, że dziewice są i że miewają tyle lat😁
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Czy dla mężczyzn tak późne dziewictwo to problem, odstrasza, zraża?
Myślę, że nie da się na to pytanie odpowiedzieć, bo każdy jest inny, ma inne podejście czy preferencje. Można trafić na kilkudziesięciu pod rząd, dla których to byłby problem, można od razu trafić na kogoś, dla którego to nie będzie problemem, albo nawet zaletą. Nie można określić jednej preferencji dla ogółu. Zapewniam Cię też, że dla facetów liczą się też inne aspekty niż dziewictwo/jego brak, takie jak inteligencja czy podejście do życia.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Czy dla mężczyzn tak późne dziewictwo to problem, odstrasza, zraża?
Wszystko zależy od tego komu zadasz to pytanie i kto będzie odpowiadał? Co więcej, odpowiedź w dużym stopniu będzie zależała od podejścia i doświadczenia odpowiadającego. Podejść do sexu i do samych kobiet jest tyle ile samych mężczyzn, którzy je prezentują.
Kolejna rzecz, jak rozumiesz dziewictwo? Chodzi Tobie o zupełny brak doświadczeń sexualnych z partnerem, czy brak tylko penetracji?
Bardzo ważne jest tu również Twoje podejście, gdzieTwoje powody i historia utrzymania dziewictwa przez tak długi czas, mogą mieć wpływ na podejście i myślenie partnera. Co więcej, co jest powodem Twojej chęci przerwania obecnego stanu rzeczy?
Muszę przyznać, że temat jest szalenie intrygujący... Odpowiedź, jednakże na tak ogólne pytanie, z jednocześnie tak niewielką ilością informacji posiłkowych, jest bardzo trudna. Zbyt dużo względnych i brakujących informacji. Czy mogłabyś, proszę opisać nam swoją historię związana z tematem?
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Myślę, że dziwniejszą sprawą jest to, że nie byłaś na randce szczególnie że, kobieta po założeniu konta na portalach randkowych ma spam wiadomości
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry