• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewica 24 lata

L

lickoneg

Guest
Kilka lat temu znałem 40letnią dziewicę... Dziewictwo straciła w trakcie dopochwowego USG. Przykre, co?

Zatem lat 24 czy 20... to nie jest tak źle.

Rok temu miałem okazję pozbawić dziewictwa pewną 23latkę. Postarałem się zrobić wszystko tak by czuła się niesamowicie wyjątkowo i komfortowo tego wieczoru i to się udało. Napisała zresztą o tym krótkie opowiadanie erotyczne.. Wspomniała mi również, że wiele jej koleżanek straciło dziewictwo w zdecydowanie mniej przyjemnych okolicznościach - gdzieś na domówkach, w krzakach po imprezie itd., więc sama się obawiała jak to będzie.

Dla mnie to zresztą też jest bardzo miłe wspomnienie
 

Valerie

Cichy Podglądacz
Nadal u mnie bez zmian. Muszę przyznać, iż moje poczucie własnej wartości jakoś kuleje z tego powodu. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, czuję się zwyczajnie nieatrakcyjna. Nie chcę być z kimś tylko dlatego, aby odczarować to uczucie, ale czasem sądzę iż to jedyna droga.
 
L

lickoneg

Guest
Nadal u mnie bez zmian. Muszę przyznać, iż moje poczucie własnej wartości jakoś kuleje z tego powodu. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, czuję się zwyczajnie nieatrakcyjna. Nie chcę być z kimś tylko dlatego, aby odczarować to uczucie, ale czasem sądzę iż to jedyna droga.

Przede wszystkim przełam się.. i idź z kimś miłym, uroczym, doświadczonym... z założeniem, że będzie to zdarzenie jednorazowe.
Nie nastawiaj się na romantyczne uniesienia.. Potraktuj to w miarę możliwości na spokojnie.
 

Latika

Biegły Uwodziciel
Tom, wg mnie to bardzo zła rada. Pierwszy raz by po prostu się wydarzył? By mieć to za sobą? Z kimś kto to zrobi? I odejdzie? Jednorazowo.
Dlaczego nie nastawiać się na romantyczne uniesienia?
Dlaczego nie pragnąć czegoś pięknego?
Dlaczego, Tom?
Bo już wypada nie być dziewicą?
Trzeba obniżyć poprzeczkę?

Tom radzi to co sam może zaoferować. Nic więcej. Ale więcej istnieje.

Ale to prawda, bądź spokojna. Pomyśl, czego naprawdę chcesz. Może pomyśl o swoim dziewictwie jak o atucie, nie o balaście.


(Usunęłam lwią część wpisu z własnymi doświadczeniami, to forum o sexie nie kozetka psychoterapeuty;], czasem się zapominam; ale wiem co mówię.)
 

dreams

Seks Praktykant
Latika właśnie trzeba o tym mówić.Ja sama też coś o tym wiem bo postąpiłam właśnie tak jak mówi Tom.Pierwszy raz aby po prostu się wydarzył bo dziewictwo to był balast który mi ciążył,coś czego chciałam się pozbyć,coś czego się wstydziłam.Beznamiętny,bez uniesień a dziś żałuję bo nigdy nie przeżyłam czegoś wspaniałego i seks pozostanie dla mnie tylko seksem zaspokojeniem własnych żądzy i ciała.

Valerie nie rób niczego na siłę, przeżyj coś pięknego;)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
dreams, ważne aby nie działać pod wpływem innych osób.
Skoro nie ma nadziei i zdania nie zmienisz to przecież nie będziesz zawiedziona, jeżeli facet będzie hmm mniej romantyczny.
 
B

Basia

Guest
Basiu dla mnie już chyba nie ma nadziei i zdania nie zmienię ;(

PS też nie jestem już młoda ;)

nigdy nie mów nigdy
Sama spotkałam się z kimś strikte na seks a wyszło coś niesamowitego - teraz wiem że czasami jak się nie szuka samo się znajduję i to w najmniej niespodziewanym czasie.
 

dreams

Seks Praktykant
Basiu to masz fajnie bo ilekroć ja umówię się z kimś na seks to kończy się to tylko i wyłącznie moim rozczarowaniem :(nie wiem czemu panowie wszystko tak koloryzują,ubarwiają a jak co do czego dochodzi to jedna wielka lipa,zero przyjemności dla mnie :(

Ps ja nie szukam miłości bo ona nie istnieje :D
 
W

wolfin

Guest
Basiu to masz fajnie bo ilekroć ja umówię się z kimś na seks to kończy się to tylko i wyłącznie moim rozczarowaniem :(nie wiem czemu panowie wszystko tak koloryzują,ubarwiają a jak co do czego dochodzi to jedna wielka lipa,zero przyjemności dla mnie :(

Ps ja nie szukam miłości bo ona nie istnieje :D

Bullshit, prawdziwa miłość istnieje ale zdarza się raz w życiu. Inna inkszość, że jest zazwyczaj lokowana w osobie która ma nas w czarnej d... :/

- - - Zaktualizowano - - -

Faceci w gębie to zawsze są mocni :D Nawet ja :p

- - - Zaktualizowano - - -

Odradzam traktowanie dziewictwa jako czegoś do pozbycia, ja popełniłem ten błąd, a mogłem przeżyć coś wyjątkowego - nie popełniaj naszych błędów.
 
B

Basia

Guest
Basiu to masz fajnie bo ilekroć ja umówię się z kimś na seks to kończy się to tylko i wyłącznie moim rozczarowaniem :(nie wiem czemu panowie wszystko tak koloryzują,ubarwiają a jak co do czego dochodzi to jedna wielka lipa,zero przyjemności dla mnie :(

Ps ja nie szukam miłości bo ona nie istnieje :D

dreams źle wybierasz ;)
nie wszyscy są taki źli :p
Wiadomo że każdy w gębie jest mocny gorzej jak przychodzi co do czego.
Ja miałam ten plus że okazało się że w słowach było fajnie wyszło cos innego ale za to mega :) Choć fakt parę rozczarowań zaliczyłam. Ale zawsze tyłek w górę i naiwnie liczę że jeszcze się uda. No i jakoś się udało moze dlatego ze podeszłam do tego na lajcie :)

Też miłości nie szukam ale nie o to w tym wszystkim chodzi.
 

dreams

Seks Praktykant
Basiu właśnie źle wybieram albo przyciągam do siebie nieodpowiednich facetów :(
no ale cóż jak to mówią życie jest brutalne ;)
a ja jestem twarda i może kiedyś jeszcze będzie przyjemnie;)
 
B

Basia

Guest
Basiu właśnie źle wybieram albo przyciągam do siebie nieodpowiednich facetów :(
no ale cóż jak to mówią życie jest brutalne ;)
a ja jestem twarda i może kiedyś jeszcze będzie przyjemnie;)

Fakt przyciąganie nie tych facetów co trzeba niestety jest prawdziwe - trzeba patrzeć na tych co kompletnie byś nie zwróciła uwagę :)
Zobaczysz kiedyś się trafi odpowiedni.
 

Valerie

Cichy Podglądacz
Tom, wg mnie to bardzo zła rada. Pierwszy raz by po prostu się wydarzył? By mieć to za sobą? Z kimś kto to zrobi? I odejdzie? Jednorazowo.
Dlaczego nie nastawiać się na romantyczne uniesienia?
Dlaczego nie pragnąć czegoś pięknego?
Dlaczego, Tom?
Bo już wypada nie być dziewicą?
Trzeba obniżyć poprzeczkę?

Tom radzi to co sam może zaoferować. Nic więcej. Ale więcej istnieje.

Ale to prawda, bądź spokojna. Pomyśl, czego naprawdę chcesz. Może pomyśl o swoim dziewictwie jak o atucie, nie o balaście.


(Usunęłam lwią część wpisu z własnymi doświadczeniami, to forum o sexie nie kozetka psychoterapeuty;], czasem się zapominam; ale wiem co mówię.)


To nie jest czasem myślenie życzeniowe i racjonalizacja? :)
 

Latika

Biegły Uwodziciel
Oj nie, nie znoszę zaklinania rzeczywistości. Nie chodzi o to byś sobie coś wmawiała, tylko dostrzegła.
Wg mnie to atut, bardzo pociągający. Ale ja jestem kobietą, nie wiem ile w takim kontekście moje zdanie znaczy.
 

Halred

Erotoman
Basiu to masz fajnie bo ilekroć ja umówię się z kimś na seks to kończy się to tylko i wyłącznie moim rozczarowaniem :(nie wiem czemu panowie wszystko tak koloryzują,ubarwiają a jak co do czego dochodzi to jedna wielka lipa,zero przyjemności dla mnie :(
A może tylko 5% populacji pisze bajki, a ty pozostałe 95% skreślasz na starcie? :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry