• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, czy kręci Was gangbang?

Kobieta

AGATKACHCE

Nowicjusz
Chciałabyś żebym tobie teraz powiedzieć przyjedziesz do mnie bo
Mam ochotę żeby mnie ktoś od tyłu mocno zaczął pakować w dure dużym kutasem
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Przypuszczam, ze kobiecie pozostały tylko wspomnienia po "innym" życiu, w którym minimum slow był wyznacznikiem trzymania się zasad w zawodzie: nie mówię bo usta mam pełne.
W sumie zrozumiale, ja przy obiedzie z pełnymi ustami tez nie rozmawiam. I zakładając, ze cały czas nic tylko sie obżeram, to i nijak nie nauczę się rozmowy.
 
Mężczyzna

Daimon

Cichy Podglądacz
Hej, witam wszystkich obecnych. Co sądzicie o zabawach typu "gangbang"? Czy w tych czasach nadal są chętnie osoby na takie spotkania? A jeśli życie obdarowało Was taką cudowną okazją to opowiadajcie o wyrażeniach?!!!
 
Kobieta

madzia78

Cichy Podglądacz
Miałam kilka gangbangów w życiu. Ogólnie jestem zadowolona. Chociaż muszę przyznać, że po paru godzinach przestaję czuć. Jakbym jakaś dmuchaną lalką była hihi. Więc takie całonocne maratony to dają mi rozkosz tak do połowy spotkania. Potem już tylko bzykanko sprawia frajdę panom.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Mnie to bardzo kręci
Hej przeczytałem twój post jestem ciekaw czy to robiłaś bo ja z moją kobieta czasem się spotykamy we trójkę z innym facetem ale kręci nas kilku gości którzy ja pieprzą moja kobieta już była z 10 facetami zanim mnie poznała i opowiadała mi to co robiła z nimi i bardzo mnie to podnieca
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry