• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Duży biust w pracy

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czyli nie napisałeś że ze z cyckami mają prościej i nie muszą się starać co wszystko im przychodzi ot tak? No patrz cycki chyba mi zaburzyły logiczny tok myślenia.
Niewykluczone, że jakieś zaburzenie nastąpiło, ale to nie cycki, raczej emocje.

A że cycki to atut, temu nie zaprzeczam. Pozwalają kobietom na więcej luzu i ryzyka. Aczkolwiek nigdzie nie napisałem, że cycki pomagają w pracy. To raczej ich brak jest motywatorem do dynamizmu i wydajności, do przyjęcia cech bardziej męskich.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
O ty masz naprawdę problemy a zwłaszcza z poczuciem własnej wartości tyrali ciebie za wygląd w szkole 🤔🤔🤔
Za mojej młodości szkoła była przechowalnią dla nauczycieli, którzy nie potrafili wziąć spraw we własne ręce i rozkręcić biznesu. A w szkolnej łazience dzieci nie miały nawet ciepłej wody.
Druga przechowalnia to były renty chorobowe.

Moja wartość została zweryfikowana znacznie później i nie przez nauczycieli.
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Za mojej młodości szkoła była przechowalnią dla nauczycieli, którzy nie potrafili wziąć spraw we własne ręce i rozkręcić biznesu. A w szkolnej łazience dzieci nie miały nawet ciepłej wody.
Druga przechowalnia to były renty chorobowe.

Moja wartość została zweryfikowana znacznie później i nie przez nauczycieli.
Trochę zaufania dla własnych pedagogów
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Za mojej młodości szkoła była przechowalnią dla nauczycieli, którzy nie potrafili wziąć spraw we własne ręce i rozkręcić biznesu. A w szkolnej łazience dzieci nie miały nawet ciepłej wody.
Druga przechowalnia to były renty chorobowe.

Moja wartość została zweryfikowana znacznie później i nie przez nauczycieli.
W szkołę źle pamiętają ci co z niej nic nie wynieśli
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Trochę zaufania dla własnych pedagogów
Oni już najprawdopodobniej nie żyją albo dawno temu mnie zapomnieli. To nie były łatwe czasy i oni też mieli problemy, jak niemal wszyscy w tym kraju.
Dopiero kilkanaście lat temu nauczyciele zostali docenieni. Teraz mogą pracować więcej, aby zarabiać lepiej.
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Oni już najprawdopodobniej nie żyją albo dawno temu mnie zapomnieli. To nie były łatwe czasy i oni też mieli problemy, jak niemal wszyscy w tym kraju.
Dopiero kilkanaście lat temu nauczyciele zostali docenieni. Teraz mogą pracować więcej, aby zarabiać lepiej.
Któraś nauczycielka miała łatwiej z względu na duży biust 🤔🤔🤔
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wrodzone atuty to tylko baza, na której buduje się osobowość.
Jedna nauczy się w życiu, że musi sama sobie więcej wywalczyć, a inna, z racji obdarzenia urodą, będzie miała większe wymagania. Wszak zawsze coś od kolegów dostawała, choćby atencję. To nic odkrywczego.

Kobiety z obfitym biustem muszą wbić sobie do głowy, że w pracy nic nie przyjdzie samo i trzeba być tak samo dynamicznym jak kolega i brzydsza koleżanka. W tym zakresie wszyscy muszą odnaleźć swoją drogą do sukcesu.
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Wrodzone atuty to tylko baza, na której buduje się osobowość.
Jedna nauczy się w życiu, że musi sama sobie więcej wywalczyć, a inna, z racji obdarzenia urodą, będzie miała większe wymagania. Wszak zawsze coś od kolegów dostawała, choćby atencję. To nic odkrywczego.

Kobiety z obfitym biustem muszą wbić sobie do głowy, że w pracy nic nie przyjdzie samo i trzeba być tak samo dynamicznym jak kolega i brzydsza koleżanka. W tym zakresie wszyscy muszą odnaleźć swoją drogą do sukcesu.
I to nie tak do końca w dużej mierze nasza pracowitość lub lenistwo są wynoszone z domu rodzinnego. Ludzie raczej doceniają nie ludzi atrakcyjnych ale mądrych odczytanych niż tych pięknych a do wiedzy możesz dojść tylko ciężka praca nie ma drug na skróty osobiście nie widzę zależność między wyglądem osobistym a sukcesami może tylko w modelingu ale to dość puste i niezbyt głębokie zagadnienie i nie zawsze wygrywa osoba atrakcyjna ale osoba która umie się sprzedać wiedzę ale też i wygląd w naszym świecie lepiej mieć poukładane w głowie niżeli być pięknym i niech lepiej tak zostanie
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Polecam lekturę podstaw logiki. To jedyna gałąź filozofii, która współcześnie się przydaje.

Z faktu, że Jonatan spadł z łóżka wynika, że leżał on na łóżku.
Z faktu, że Jonatan spadł z łóżka nie wynika, że Józefina spadła z łóżka.

Tak samo z faktu, że kobieta z małym biustem musi być bardziej dynamiczna, nie wynika, że osoba z dużym biustem nie może być dynamiczna.
To tylko od niej zależy, czy i jak wykorzystać ona swój potencjał. A jeśli nie zrobi tego - nikt nie jest jej winien.
A Ty zrobiłeś korespondencyjny kurs filozofii?
Musiałeś wysłać dla kogoś jakiś filmik z swoją teorią, czy tylko dokonałeś przelew, aby dostać tytuł filozofa??
Jak zrobiłbyś ankietę na co przeciętny facet zwraca uwagę u kobiety, to duże piersi nie byłyby nawet w pierwszej 3 😉
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
A Ty zrobiłeś korespondencyjny kurs filozofii?
Nie miałem nawet filozofii na studiach, tylko logikę. Na logice odpada bardzo dużo studentów, stres myśleniu nie służy.
Ale można było wybrać filozofię, tj. półroczny kurs.
Jak zrobiłbyś ankietę na co przeciętny facet zwraca uwagę u kobiety, to duże piersi nie byłyby nawet w pierwszej 3
Ha, to nie tylko ja wiem, co się facetom podoba. Same kobiety to wiedzą. A im starsze, tym chyba bardziej cenią naturalnie duży biust, a mały uważają za ułomność.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Biust jest oznaką zdrowia, dobrej genetyki. Mały biust to jednak defekt i na to później spory wpływ na życie kobiety już po utracie przez nią młodości. Po zderzeniu ze ścianą.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry