• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Duży biust w pracy

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Duże piersi w pracy, pomagają w karierze? Czy jest odwrotnie? Wpadki i incydenty z biustem w miejscu pracy? Oraz wszystko co jest związane z tym tematem?
Zapraszamy do dyskusji 🙂
 

MarekP

Nowicjusz
To zależy czy szef jest podatny na takie wdzięki :) Wszystko zależy od ubioru, dekoltu, zachowania itp. Ale myślę, że duży biust jest atutem i raczej w karierze bardziej pomaga niż przeszkadza. W ogóle ostatnio kręci mnie ten temat - seksu w pracy, zależności między szefem a podwładną. Tym bardziej, że w pracy obowiązują oficjalne stroje i zasady - łamanie ich gdzieś w zaciszu gabinetów musi być bardzo podniecające :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Pisałam dużo na tym forum, chciałabym poznać wasze opinie?
Ejże, nikt nie będzie chodził po forum i szukał co kiedyś napisał Mąż Anety, bo w wywołanym temacie nie chce mu się napisać co sam o tym myśli.
A zatem wal kawę na ławę!

U mnie obowiązuje ta sama zasada co w gimnazjach urszulanek i nie tylko tam, a wiec dekolt na szerokość dłoni, zakryte ramiona i długość spódniczki/sukienki do polowy kolana. Przy tym dress code jest wpisany w umowę o pracy i nie ma mowy aby któraś z kobiet odważyła się na czarowanie otoczenia cyckami.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
A gdzie pracujesz?
Chetnie przyjde do ciebie na zakupy.
I zostawie resztę
Z góry sorki za dygresje.
Niedawno oglądałem stand up Paczesia i Twój post skojarzył mi się z pewnym tekstem:
- 20 zł reszty dla Pana.
- cipciuś, w moim portfelu nie ma miejsca na tak małe nominały. Zachowaj sobie.
🙈 😂
Koniec dygresji, rozmawiajcie dalej ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No, kuźwa, cipciuś!
Do dorosłego faceta!

Kiedyś przebywałem w towarzystwie super faceta i jego zony, której lewa pierś w jakiś zagmatwany, pewnie piekielny sposób, wyskakiwała z lewej miseczki. Tylko z lewej. A było na co popatrzeć! 3 w plusie.
I oblizać się 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Prowadzimy własną działalność gospodarczą i przez ten czas słyszałam różne opinie na temat mojego biustu czy ogólnie o mnie, pracownicy nie wiedząc że ja słyszę, wypowiadają się dosyć swobodnie używając przy tym własnych określeń i porównań🙂
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Obfity biust to wielki atut, pozwala kobietom go posiadającym na więcej, na bycie szczęśliwą, a w naszym kręgu kulturowym na poddanie się promiskuityzmowi.
W sferze zawodowej brak biustu i małe piersi to straszliwy minus dla kobiety, bo wymusza samodzielną rywalizację na rynku z mężczyznami. I to z tymi mężczyznami na trochę wyższym poziomie. Kobiety z obfitym biustem też mogą w takiej rywalizacji wziąć udział, ale nie muszą. Uroda to miękka poduszka bezpieczeństwa. Singielka z małym biustem musi walczyć, za dziewczynę z dużym biustem rywalizuje na rynku ktoś inny - dobrze zarabiający mąż, partner.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry