• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dilator do cewki moczowej

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja jestem ciekaw, czy cewka w powyższym przypadku, to nie jest jedną wielką blizna już.

Sam lubię takie zabawy, ale powiększyć to chyba mi sie z czasem średnica powiększyła o 1-2mm i za bardzo nie chce tej cewki rozciągać. Teraz 9mm wchodzi.
 
Mężczyzna

Maciek12

Cichy Podglądacz
Z chęcią wyślę komuś filmik z zabawy dilatorem, mam od niedawna i długo myślałem o zakupie.
Osobiście uważam że jedna z bardziej hardkorowych zabawek :D
pisz pv, płeć,wiek itp nie ważne
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
@Maciek12 ja bym chętnie obejrzał, mam też jakieś zdjęcia ze swojego soundingu, to mogę udostępnić.


-------

Ja kiedyś też 30cm wkładałem, przy czym u mnie te 30, to już właśnie do pęcherza wchodzi. Jeden był w formie wężyka, to się dało spuścić mocz. Jednak przy którejś z takich zabaw nabawiłem się zapalenia pęcherza,choć może to było przy wtłaczaniu wody do pęcherza, w każdym razie było to bardzo nieprzyjemne i takie bardzo głębokie zabawy ostatnio odstawiłem.

Btw, w przypadku zakazenia/zapalenia pęcherza to mi pomogla zwykł kuracja Furaginem, który jest dostępny bez recepty. Nie warto z tym czekać, gdyby się komuś przytrafiło.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Pieczenie cewki po wytrysku spermy Porady seksualne 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry